lekarz Elżbieta Kornatowska

Homeopata, Pediatra

Opinii9

Anna G.

02.02.2014

Lekarz z powołania, fantastyczne podejcie do dzieci. Można w wielu sprawach doradzic się pani doktor i zawsze uzyska się odpowiedź. Zawsze jeździmy do pani Eli gdy mamy problem. Nieraz już wyleczyła naszą córeczkę. Polecam

16.05.2013

Świetny lekarz!Na wizycie byłam z miesięczną córeczką pierwszy raz,w gabinecie spędziłyśmy z zegarkiem w ręku 30 minut...Wszystkiego się dowiedziałam,po kolei wytłumaczyła co robić,jak robić.I po problemie!Anioł nie człowiek!Pediatra do którego poszłam z odległości ok.3 metrów stwierdził,że Marysia ma potówki na buziaczku,kazał myć rumiankiem!heh śmieszne,to ni w ząb nie wyglądało na potówki.Kiedy trafiliśmy do dr.Kornatowskiej okazało się,że to trądzik niemowlęcy spowodowany jeszcze utrzymującymi się moimi hormonami w układzie córki!Dziś jadę z powrotem,bo znowu ta sama pediatra leczy moją 2,5 miesięczna córkę na zapalenie ucha Augmentinem,po czym dostała takiej biegunki,że podczas kasłania jej z tyłeczka leci woda zabarwiona i oczywiście skierowała na szpital!Nie pojadę na pewno,bo liczę że dr.Kornatowska Nam pomoże:)

22.05.2012

ona jest za stara Jako lekarz za drogo .Czy zapłaci podatek?z 80 zł .Plonsk za mały i nie tylko 1 lekarz.

23.04.2012

Ja u Pani doktor leczę się od 4 roku życia a w tym momencie mam 22 lata ;) żadnego lekarza nie wspominam tak dobrze jak jej. Ona jako pierwsza wykryła u mnie zaburzenia odżywiania, i bardzo szybko na to zareagowała. Dzięki temu jestem teraz zdrową kobietą ;) Pani Kornatowska leczyła także moją młodszą siostrę zawsze z trafną diagnozą. Wspaniały człowiek i lekarz.

24.01.2012

Wspaniały lekarz. Kompetentna, wyrozumiała. Prawdziwy lekarz z powołania. Trafiłam do Pani doktor z moją córką trzy razy i za każdym razem naprawdę pomogła. Tacy lekarze jak Pani Kornatowska to naprawdę rzadkość. Ci w przychodni pracują bo muszą, a prywatnie czekają tylko na pieniądze za wizytę, a z właściwym leczeniem nie mają nic wspólnego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Homeopata Płońsk"?

Eskulap
Grunwaldzka