lekarzElżbieta Kornatowska

Homeopata, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
9 opinii

• 5

Lekarz z powołania, fantastyczne podejcie do dzieci. Można w wielu sprawach doradzic się pani doktor i zawsze uzyska się odpowiedź. Zawsze jeździmy do pani Eli gdy mamy problem. Nieraz już wyleczyła naszą córeczkę. Polecam

• 5

Świetny lekarz!Na wizycie byłam z miesięczną córeczką pierwszy raz,w gabinecie spędziłyśmy z zegarkiem w ręku 30 minut...Wszystkiego się dowiedziałam,po kolei wytłumaczyła co robić,jak robić.I po problemie!Anioł nie człowiek!Pediatra do którego poszłam z odległości ok.3 metrów stwierdził,że Marysia ma potówki na buziaczku,kazał myć rumiankiem!heh śmieszne,to ni w ząb nie wyglądało na potówki.Kiedy trafiliśmy do dr.Kornatowskiej okazało się,że to trądzik niemowlęcy spowodowany jeszcze utrzymującymi się moimi hormonami w układzie córki!Dziś jadę z powrotem,bo znowu ta sama pediatra leczy moją 2,5 miesięczna córkę na zapalenie ucha Augmentinem,po czym dostała takiej biegunki,że podczas kasłania jej z tyłeczka leci woda zabarwiona i oczywiście skierowała na szpital!Nie pojadę na pewno,bo liczę że dr.Kornatowska Nam pomoże:)

• 1

ona jest za stara Jako lekarz za drogo .Czy zapłaci podatek?z 80 zł .Plonsk za mały i nie tylko 1 lekarz.

• 5

Ja u Pani doktor leczę się od 4 roku życia a w tym momencie mam 22 lata ;) żadnego lekarza nie wspominam tak dobrze jak jej. Ona jako pierwsza wykryła u mnie zaburzenia odżywiania, i bardzo szybko na to zareagowała. Dzięki temu jestem teraz zdrową kobietą ;) Pani Kornatowska leczyła także moją młodszą siostrę zawsze z trafną diagnozą. Wspaniały człowiek i lekarz.

• 5

Wspaniały lekarz. Kompetentna, wyrozumiała. Prawdziwy lekarz z powołania. Trafiłam do Pani doktor z moją córką trzy razy i za każdym razem naprawdę pomogła. Tacy lekarze jak Pani Kornatowska to naprawdę rzadkość. Ci w przychodni pracują bo muszą, a prywatnie czekają tylko na pieniądze za wizytę, a z właściwym leczeniem nie mają nic wspólnego.

• 5

wspanialy lekarz, jestm naprawde zadowolona, leczy moje dziecko i jszcze nigdy sie nie zawiodlam. Polecam wszystkim rodzicom! ilona

• 5

Leczyłam u P.Eli starszą córkę,potem korzystaliśmy z usług lekarza rodzinnego i zakończyło się to szpitalem, bo Pani doktor z przychodni "przegapiła" rozwijające się zapalenie oskrzeli u młodzej córeczki.Po pobycie wszpitalu i nawrocie choroby w ciągu 10 dni wylądowaliśmy u P.Kornatowskiej i pomogła jak zawsze.Z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza każdemu.Kompetentna , wyrozumiała , dostępna wieczorem i poza godzinami pracy , zawsze służąca radą i pomocą.

• 5

Bardzo dobry lekarz , super podejście do dzieci.POLECAM!!!!!!

• 4
  • 5

Lekarz z powołania. Miła i ciepła osoba aprzede wszystkim zna się na rzeczy i szybko ocenia stan chorego dziecka i podejmuje odpowiednie leczenie.

Gdzie przyjmuję

place 11

19 Stycznia 40
    Płońsk
    52,623436920,37703280 23 662 27 46

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat