lekarz

Elżbieta Kornatowska

Homeopata, Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

19 Stycznia 40
Płońsk
52,623436920,37703280 23 662 27 46

Kalendarz przyjęć
Pon02.05Wt03.05Śr04.05Czw05.05Pt06.05So07.05Nd08.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.4/5
Kompleksowość podejścia
4.6/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.6/5
Ilość poświęconego czasu
4.6/5
Uprzejmość
4.6/5
Godny polecenia
4.6/5
Średnia:
4.55
9 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

Lekarz z powołania, fantastyczne podejcie do dzieci. Można w wielu sprawach doradzic się pani doktor i zawsze uzyska się odpowiedź. Zawsze jeździmy do pani Eli gdy mamy problem. Nieraz już wyleczyła naszą córeczkę. Polecam

5,0/5

Świetny lekarz!Na wizycie byłam z miesięczną córeczką pierwszy raz,w gabinecie spędziłyśmy z zegarkiem w ręku 30 minut...Wszystkiego się dowiedziałam,po kolei wytłumaczyła co robić,jak robić.I po problemie!Anioł nie człowiek!Pediatra do którego poszłam z odległości ok.3 metrów stwierdził,że Marysia ma potówki na buziaczku,kazał myć rumiankiem!heh śmieszne,to ni w ząb nie wyglądało na potówki.Kiedy trafiliśmy do dr.Kornatowskiej okazało się,że to trądzik niemowlęcy spowodowany jeszcze utrzymującymi się moimi hormonami w układzie córki!Dziś jadę z powrotem,bo znowu ta sama pediatra leczy moją 2,5 miesięczna córkę na zapalenie ucha Augmentinem,po czym dostała takiej biegunki,że podczas kasłania jej z tyłeczka leci woda zabarwiona i oczywiście skierowała na szpital!Nie pojadę na pewno,bo liczę że dr.Kornatowska Nam pomoże:)

1,0/5

ona jest za stara Jako lekarz za drogo .Czy zapłaci podatek?z 80 zł .Plonsk za mały i nie tylko 1 lekarz.

5,0/5

Ja u Pani doktor leczę się od 4 roku życia a w tym momencie mam 22 lata ;) żadnego lekarza nie wspominam tak dobrze jak jej. Ona jako pierwsza wykryła u mnie zaburzenia odżywiania, i bardzo szybko na to zareagowała. Dzięki temu jestem teraz zdrową kobietą ;) Pani Kornatowska leczyła także moją młodszą siostrę zawsze z trafną diagnozą. Wspaniały człowiek i lekarz.

5,0/5

Wspaniały lekarz. Kompetentna, wyrozumiała. Prawdziwy lekarz z powołania. Trafiłam do Pani doktor z moją córką trzy razy i za każdym razem naprawdę pomogła. Tacy lekarze jak Pani Kornatowska to naprawdę rzadkość. Ci w przychodni pracują bo muszą, a prywatnie czekają tylko na pieniądze za wizytę, a z właściwym leczeniem nie mają nic wspólnego.

5,0/5

wspanialy lekarz, jestm naprawde zadowolona, leczy moje dziecko i jszcze nigdy sie nie zawiodlam. Polecam wszystkim rodzicom! ilona

5,0/5

Leczyłam u P.Eli starszą córkę,potem korzystaliśmy z usług lekarza rodzinnego i zakończyło się to szpitalem, bo Pani doktor z przychodni "przegapiła" rozwijające się zapalenie oskrzeli u młodzej córeczki.Po pobycie wszpitalu i nawrocie choroby w ciągu 10 dni wylądowaliśmy u P.Kornatowskiej i pomogła jak zawsze.Z czystym sumieniem moge polecić tego lekarza każdemu.Kompetentna , wyrozumiała , dostępna wieczorem i poza godzinami pracy , zawsze służąca radą i pomocą.

5,0/5

Bardzo dobry lekarz , super podejście do dzieci.POLECAM!!!!!!

4,8/5

Lekarz z powołania. Miła i ciepła osoba aprzede wszystkim zna się na rzeczy i szybko ocenia stan chorego dziecka i podejmuje odpowiednie leczenie.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat