lekarzElżbieta Szulc-Kluczyńska

Wyszków
52,592852321,458395602377981

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
1.3512345
32 opinie

• 1

Witam tak nieuprzejmej, zadufanej w sobie kobiety nie widziałam, nic nie tłumaczy, wyśmiewa , byłam oburzona wizytą!!1Nidgy moja noga tam już nie postanie!!! Widzę że nie tylko mnie tak potraktowała, za co my płacimy te podatki!!

• 1

Osobiście nie polecam wizyty u tej Pani.. Nie umie podejść do pacjenta,każdego traktuje tak samo (,,jak z maszyny,,) gdy poszłam z alergia skórną usłyszałam ,, Dziewczyno z czym ty przychodzisz ja nie takie uczulenia widziałam"... Mimo że było to dla mnie uciążliwe i nie estetyczne gdyż miałam zaatakowane całe ręce i głowe chorobą. Gdy poprosiłam o preparat na uczulenie (na głowe) Otrzymałam odpowiedz ,, jest taki jeden szampon ale to musi Ci powiedzieć dermatolog a nie ja" Więc ODRADZAM !! Lepiej jechać do Warszawy na Koszykową ! Tam obsługa jest przemiła ! I

• 1

Wredna i wyrachowana baba!!! Nikomu nie życzę na nią trafić. Nie uprzejma to za mało powiedziane. Gdy trafiliśmy z naszą 4 miesięczną córeczką z zapaleniem oka i kaszlem to tylko nas wyśmiała i powiedziała, że nie dbamy o naszą córeczkę i takie są tego skutki!!! Powinni ją zwolnić bo jak taka kobieta może zajmować się innymi ludźmi a szczególnie dziećmi!!! Szkoda gadać. Następnym razem wybiorę inny szpital chociażby miał być 100 km dalej !!!

• 1

Niestety nie polecam, lekarz nie tłumaczy po co przepisuje leki, jak dzialaja, zero jakiejkolwiek rozmowy:(

• 1

Absolutnie zgadzam się z komentarzami pozostałych! Wredna, niemiła kobieta, wyśmiewająca rodziców z powodu ich niewiedzy!! To nie ja studiowałam medycynę a idąc do lekarza oczekuję, że mi pewne sprawy wyjaśni a nie będzie mnie obrażać!! NIE POLECAM!

• 1

Boże chroń nas przed tego typu lekarzami!!!. Koncert nieuprzejmości, wręcz chamstwa jakiego doświadczyłam w czasie wizyty, to coś czego nie zapomnę. Dziecko ma po niej traumę i nie da sobie zrobić zastrzyku.. Dr Kluczyńska prowadzi monolog ze sobą samą, nie da dojść do słowa, jest wręcz agresywna i ma poczucie że jest wszechwiedząca. Tak źle wychowanego człowieka dawno nie spotkałam, i to ma być lekarz i do tego pediatra. Serdecznie odradzam, koszmarny lekarz!!!

• 1

witam wszystkich. bardzo bardzo nie mila kobieta !!!!! nie polecam.

• 1

szkoda gadać jak wredna i niekompetentna moze byc ta "lekarka" tak to tylko słowo bo napewno nie jest nim z powołania powoiłanie to ma na pieniążki jak prywatnie przyjmuje i umie sie zwracać do człowieka a nie daj Boże trafić na nią na NFZ wielki zastępca ordynatora oddziału dziecięcego w Wyszkowie w szpitalu. nie dość ze kultury brak to jeszcze wyśmiewa rodziców że z dzieckiem które wymiotuje i się krztusi non stop przyjeżdzają i odsyła z kwitkiem. mało tego kompletnie nie interesuje sie pacjentami tylko jak sie jej zapytac o zdrowie dziecka to dopiero przeglada karte pacjenta masakra!!!! do tego w pokoju lekarzy śmierdzi papierochami na oddziale gdzie sa dzieci z dusznościami

• 1

To skandal ta kobieta nie powinna "leczyć"nawet zwierząt a co dopiero mieć kontakt z dzieckiem. Ciężko dobrać negatywne słowa aby opisać zachowaie tej kobiety-masakra. Nie można tak tego zostawić. Wszystkie negatywne opinie to także dowód na to co wyrabia na oddziale pediatrycznym,to również dowód na opieszałość jej przełożonych i podobna reakcja i zachowanie. Układy układami ale pewnych sytuacji nie można tolerować. !!!

• 1

Witam wszystkich.Ludzie nie idzcie do tej okropnej"baby"doktor.Na dzien dobry uslyszalam kometarz"nadwrarzliwa kolejna"a dodam ze bylam z 6mies.dzieckiem ktore ma plamy na calym ciele-swedzace od kilku mies.wysmiala mnie i niedala dojsc do slowa,nic sie nie dowiedzialam,zmarnowalam czas i skierowanie do lekarza.MASAKRA!!!!

• 1

Zgadzam sie ze WSZYSTKIMI opiniami na tym forum. Ta osoba powinna zostać odsunieta od zawodu!! Tego nie da się opisać. Nikt, nigdy mnie tak nie potraktował.Najgorsze jest to, że my płacimy na jej pensje ze składek zdrowotnych. Czy lekarzy przyjmujących na NFZ biorą z łapanki? Szkoda czasu i nerwów. Biorąc pod uwagę czas oczekiwania na alergologa dziecięcego nie ma sensu wizyta u tej doktor,bo oprócz zmieszania z błotem niczego nie dowiecie sie od niej.

• 1

Nikomu nie polecam, bardzo nieprzyjemna baba.

• 4
  • 4
  • 1

Pani Doktor wyśmiała dotychczasowe zalecenia pediatrów, rodzaje szczepionek, które otrzymał, dotychczasowe terapie. Nie pozwalała dojsć do słowa, prowadziła monolog pełen specjalistycznego słownictwa odpowiedniego, ktorego człowiek niespecjalizujący się w alergologii/immunologii nie jest w stanie zrozumieć. Nie była niemiła, ale ta wizyta to kompletna strata czasu i nerwów.

• 1

To jest najgorszy lekarz jakiego spotkałam nie zna się na chorobie związanej z alergią ta pani doktor nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt a co dopiero ludzi.

• 1

nie miła tak jak jej asystentka, cały czas gadająca o sobie, denerwująca babka

• 5

Jestem zszokowana tymi wszystkimi opiniami. Dla nas pani doktor jest bardzo miła, dokładnie wszystko wytłumaczy, przepisała odpowiednie leki, a co najważniejsze, jak coś mnie niepokoi mogę zawsze do niej zadzwonić i wszystko dokładnie tłumaczy. Jeżdżę do niej ponad 10 lat i nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń.

• 1

bardzo niemiła osoba!! Nigdy więcej do niej nie pójdę. Nie zna się na prawie niczym. Włącznie z wypisywaniem zaświadczeń o chorobie. Wystrojona razem ze swoją panią pielęgniarką. Obie siebie warte. Szkoda czasu na taką wizytę!!

• 1

Zgadzam sie pani dr jest beznadziejna.Trafiliśmy z 5 miesięczną córeczką do szpitala bo było juz za pózno na wizytę u lekarza a ona spuchła na buzi oczy załzawione i czerwone i w dodatku cała wysypana i w czerwonych plamach ciągle płakała i nie chciała jesc ani pic.Wydawałoby sie,że lepiej nie mogliśmy trafic a tu proszę!Na wstępie nas wyśmiała i powiedziała"no tak to był powód zeby przyjechac do szpitala,robicie afere"po czym napisała w książeczce to co ja jej powiedziałam ze dziecko miało trzy dni gorączke ale już dwa dni nie gorączkuje teraz ma okropną wysypkę.Te oczy spuchniete i czerwone ciągle je tarła ewidentnie było widac ze jej dokuczały i które mnie tak niepokoiły.Nie pomogła nam tylko wyzwała od psychicznych a na koniec mnie z DZIECKIM NA RĘKACH wypchneła z gabinetu.To jest lekarz!!! ta kobieta chyba mineła się z powołaniem!czy to take dziwne ze z takim małym dzieckiem pojechałam do szpitala o 22 w nocy?! od tego jest nocna pomoc lekarska!a ta kobieta nie powinna tam pracowac.To co ona wyprawia jest karygodne!ale zapewniam panią dr ze ja tego tak nie zostawię.

• 1

Zdecydowanie odradzam. Pani "doktor" dała na do zrozumienia że powinniśmy się udać do psychiatry a nie do alergologa. Nie dała dojść do słowa, obrażąła nas, potraktowała nas jak debili. Dziwie się że została alegologiem skoro z góry zakłada że dziecko w wieku 6 lat nie może mieć alergi na pokarm. A szczytem bezczelności tej Pani było to, że przepisała dziecku lek na uspokojenie twierdząc,że dziecko ma takie objawy bo my mu je wmawiamy. Może sama powinna się zgłościć do psychiatry bo normalna to ona nie jest. Strata czasu, nerw i skierowania.

• 3
  • 1

Byłam dziś pierwszy raz i zdecydowanie ostatni!! Już dawno nikt mi tak nie podniósł ciśnienia. Dziecka nawet nie dotknęła, nie dała dojść do głosu, wygłosiła tylko długi monolog, zmieszała nas z błotem, mimo iż nic się nie dowiedziała. PANIUSIA BEZ FARTUCHA!!!!

• 1

"Pani doktor" bardzo niemiła, bardzo wystrojona i uważa się za osobę wszechwiedzącą, a szczególnie w medycynie. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi, i wydaje mi się, że poczuje się lepiej, jeśli komuś przygada. Zdecydowanie odradzam !

• 1

Pani doktor bardzo niemiła. Zapatrzona w siebie. Nawet dobrze dziecka nie zbadała a okazało się że dziecko na zapalenie skóry po mleku. Powiedziała że chusteczki Pampers są niedobre i nie wolno ich używać. Po konsultacji z specjalista do chorób dziecięcych okazało się że dziecko ma zapalenie skóry które według pani doktor to nie jest i jak można sobie coś takiego wymyślać. ODRADZAM TAKIEGO LEKARZA!!!!!!!

• 1

SZCZERZE ODRADZAM!!!!! Pani doktor (wystrojona i bez fartucha!) bardzo niemiła, zadufana i pewna swojej wiedzy medycznej. Nic nie wytłumaczyła, nakrzyczała i skrytykowała sposób leczenia pediatry. Dziecko wystraszyła, nawet go nie osłuchała, jakby trąd miało. Może bała się o paznokcie? Nigdy już do niej nie pójdę, choćbym miała poczekać na wizytę u innego lekarza pół roku!

• 1

pani bardzo niemiła ,wielka dama ,bez fartucha przyjmuje dzieci, twierdziła ,że moje dziecko nie jest alergikiem że lekarz rodzinna wyssała to sobie z palca,tylko dlaczego jak zje pomidora to rboią jej się plamy na twarzy???

• 1

moje doświadczenia są takie jak większości... Wizyta kilkuminutowa, pani baaardzo niemiła, wyszydzała i przedrzeźniała mnie, mniej więcej w tonie "no tak - ooo faktycznie, ale alergia". Na dziecko nawet nie popatrzyła. Mówiłam dlaczego dostałam skierowanie (bo przecież wizyta nie była moim pomysłem ale zasugerowana przez pediatrę) a pani doktor wręcz wyśmiewała te powody mówiąc np. "jak jest jesień to dzieci chorują - gdzie tu pani widzi alergię?". W końcu zdenerwowana powiedziałam, że ja nie widzę i nie chcę widzieć, że pediatra widział i dlatego mnie tu skierował. Pani dr. zapytała czego ja od niej oczekuję. Powiedziałam że testów więc dała skierowanie. Wzięłam ale moja noga więcej tam nie stanęła. MASAKRA - nigdy nie czułam się jak większy debil, pani doktor ma chyba satysfakcję z mieszania ludzi z błotem.

• 1

pani doktor poświęciła nam aż 4 minuty (po dwie minuty na dziecko) nawet na nie nie spogladając, opowiadała dyrdymały nie mające znaczenia i nie omieszkała, nie wiem, po co, powiedzieć, ze: jeszcze tu sobie troche posiedzi(w sensie w gabinecie) i wybiera sie na koncert... nie zleciła testów alergologicznych, mimo że w skierowaniu była o nie prosba, ale poleciła odrobaczyć dzieci, mimo, ze robaków w kale nie było, zdecydowanie nie polecam, chyba, ze ktoś może chce sobie podnieść poziom adrenaliny lub ciśnienie

• 1

Odradzam !!! Odstrasza i obraża wręcz dzieci i śmiem twierdzić, że robi to celowo. Najgorszy lekarz jakiego spotkałem, a sam wywodzę się ze środowiska medycznego. CAŁKOWITY BRAK KULTURY I SZACUNKU do dziecka i rodziców. Nic dziwnego, że jest to jedyny chyba alergolog w Warszawie, do którego nie ma kolejki i można się bez trudu zapisać.

• 5

w naszym przypadku pani doktor sprawdziła się i sprawdza w 100%, jeżdżę do niej od 6 tygodnia życia mojej córki a ma już 3 i pół roku, zawsze jest miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy jak postępować w momencie choroby dziecka i metodę leczenia, polecam!

• 1

beznadziejna. niegrzeczna,wizyta trwała pól minuty w ciągu ktróej "pani doktor" zdążyła mnie obrazić. usłyszałam że "mam ponieść konsekwencje tego że leczyłam dziecko prywatnie". nic dziwnego, że do tej kobiety nie ma kolejek, a do innych specjalistów czeka sie miesiącami. to chyba jedyny alergolog który nie wierzy w istnienie alergii. odradzam

• 1

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam.Praktycznie wyrzuciła mnie i córkę za drzwi, nie będzie "rozmawiać z dyletantami", nie pot o kończyła medycynę. W żaden sposób nie pomogła mi w moim problemie, dodając na końcu, jak mi nie pasuje mogę iść gdzie indziej. Nigdy nie powinna zostać lekarzem, stanowczo odradzam!!!

• 1

niemiła, apodyktyczna, stwierdziła, że (cyt.) "ona nie poddaje się takim histeriom", nie daje rodzicom dziecka dojść do słowa, a co za tym idzie - nie jest w stanie zapoznać się z problemem, przekonana o swojej racji - ODRADZAM !!!

• 1

odradzam ! nie miła . a do tego nie trakruje ludzi indywidualnie. stwierdza ze bywaja gorsze przypadki chrób

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat