lekarzEmilia Węzowska-Świątek

Homeopata, Neonatolog, Pediatra

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
14 opinii

• 5

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia koleżanek trafiłam do Pani doktor Emilii... Kazała przejść na dietę bezmleczną, przepisała leki homeopatyczne... I pomogło... Z czasem okazało się, że musimy jeszcze z diety synka wycofać gluten. Zrobiliśmy to i dzięki temu synek jest zdrowy: nie kaszle, nie poddusza się i jest szczęśliwa. Jestem wdzięczna Pani doktor za wszelkie wskazówki, porady telefoniczne. Cena jest ok. Zdarzało się, że Pani doktor przyjmowała mnie z synkiem między pacjentami kilka razy w miesiącu - płaciłam tylko raz, za pierwszą wizytę, za te - kontrolne spotkania już nie. Całym sercem polecam Panią doktor. Wierzę mocno w jej kompetencje. Nie wiem, czy odporność mojego dziecka jest efektem homeopatii, czy po prostu diety... Szkoda, że o tak prostych rzeczach, np. nietolerancja mleka czy glutenu, nie mógł mnie poinformować mój pediatra... Dobrze, że są lekarze, którzy dają alternatywę... Ps. Jeszcze jedno, ostatnio Pani doktor wyleczyła synka z zapalenia oskrzeli bez zastosowania antybiotyku... Trwało to 2 tygodnie, ale wzmocniła się odporność dziecka. POLECAM:)

• 5

Wspaniała lekarka, polecam każdemu. Wyeczyła mojego syna z wielu chorób, cudowny, mądry człowiek.

• 5

Kilka lat temu wyciągnęła naszą córkę z poważnych dolegliwości i wciąż służy nam pomocą.Kompetentna, rzeczowa,wzbudza zaufanie, zaraża pozytywną energią,ludzka i miła, daje nadzieję i wiarę w powodzenie kuracji.Pani doktor spełnia nasze oczekiwania. Polecamy jej fachowość rodzinie i znajomym.Bardzo się cieszę,ze w dzisiejszej dobie wszechobecnych antybiotyków istnieje dla ludzi alternatywa.

• 5

Bardzo polecam tego lekarza jest cudowna moje dziecko leczymy już siedem miesięcy bez antybiotyku (wcześniej miał antybiotyk za antybiotykiem) zawsze trafia z chorobą i lekami . Nie sądziłam że homeopatia jest tak dobra . Plus wielki za to że można się poradzić przez telefon . Naprawde bardzo polecam wszystkim !!!

• 5

Pediatra na 5 z plusem! Dzięki Pani doktor, choroby już nie spędzają mi snu z oczu!

• 5

Genialna, mieszkam w Warszawie i usiluje znalezc podobnego lekarza homeopate jak Pani doktor i poki co nie znalazlam, takze jestem pod jej ogromnym wrazeniem i jak mam chore dziecko a akurat przebywam w Sulechowie, to zawsze odwiedzam wlasnie Pania doktor Wezowska. Polecam wszystkim rodzicom i ich dzieciom

• 5

To jest prawdziwy lekarz, o którym każdy marzy. Wiedza, kompetencja, rozsądek, uprzejmość, serce dla pacjentów, to są cechy które w najkrótszy sposób charakteryzują tego lekarza. Można zadzwonić w dzień i w nocy, w dzień powszedni i święta, zawsze odbierze telefon i poradzi a na drugi dzień zadzwoni sama i dopyta jak przebiega kuracja. Szczerze każdemu polecam dla dzieci i dorosłych, bez znaczenia.

• 5

Wspanialy lekarz, prowadzi synuche od szpitala / klopoty z powodu wczesnego porodu a potem przez wszystkie mniejsze lub wieksze bolaczki. Wszystko spokojnie, rzeczowo i przede wszystkim skutecznie. I najwazniejsze ze bez antybiotykow. Zawsze odbiera telefony i przyjmuje nawet w wolna sobote. Jedyna bolaczka jest cena, ale czego sie nie robi dla dziecka. Polecam z calego serca bo pani doktor to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia.

• 5

Wspaniały lekarz, wzbudza zaufanie. Przekonałam się, że homeopatią można wyleczyć dziecko (i dorosłych również) z wielu chorób np. zapalenia oskrzeli. Od września nie podałam synkowi żadnej chemii. Dodatkowy plus za odbieranie telefonu praktycznie o każdej porze i udzielanie dodatkowych wskazówek telefonicznie. Pozdrawiam. Polecam!

• 5

Wspaniały lekarz. To niewiarygodne, że w pełni naturalnie można dziecko wyleczyć z wielu chorób. Wyleczyłem dziecko w ostatnich miesiąch z ciężkiego zapalenia krtani i anginy wyłącznie dzięki zaleceniom Pani doktor Węzowskiej - wyłącznie homeopatią. Od roku nie podałem dziecku żadnej chemii. Trzeba dokładnie trzymać się schematu podawania leków homeopatycznych a rezultaty będą niewiarygodne. Lecze w ten sposób dwójkę dzieci od roku, (jedno przedszkolne). ...bardzo ważne jest również, że potrafi słuchać pacjenta. Pozdrawiam.

• 5

wspaniała osoba , bardzo pomogła mojemu synkowi który od 2 do 7 roku życia brał bardzo dużo antybiotyków. Leczę go homeopatią już 6 m-cy i jestem bardzo zadowolona! Polecam naprawdę bardzo dobry lekarz.

• 5

Cudowny lekarz , podchodzący b.indywidualnie do chorego . Pani doktor stara znaleźć przyczynę a nie tylko leczyć objawy.Patrzy na chorego jako całość typowe holistyczne podejście.Poświęca tyle czasu ile wymaga dany przypadek a nie umowne 15 min. jak wielu innych lekarzy.

• 5

Pani Emilia jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Wizyta u tego lekarza uspokaja także psychicznie.

• 5

Bardzo kompetentna, pozytywna i miła osoba. Polecam każdemu kto chce szybkiego powrotu do zdrowia swojej pocicechy. Oczywiście bez zbednych antybiotykow. Cena wysoka ze wzgledu na dojazd(15km)

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat