Emilia Węzowska-Świątek

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
14 opinii

Bardzo polecam Panią doktor. Mój 6 - miesięczny synek, dotąd zdrowy, zaczął nagle chorować. Pediatra w ciągu 2 miesięcy przepisał nam w sumie 5 antybiotyków. Trzy podałam. Mały synek... bałam się. Pozostałe dwa na własną odpowiedzialność nie podałam i zaczęłam szukać pomocy u innego lekarza. Mój pediatra diagnozował u synka ciągłe zapalenie oskrzeli - bezobjawowe (... bo nie miał gorączki, miał apetyt, tylko ciągle kaszlał i się podduszał...). Z polecenia koleżanek trafiłam do Pani doktor Emilii... Kazała przejść na dietę bezmleczną, przepisała leki homeopatyczne... I pomogło... Z czasem okazało się, że musimy jeszcze z diety synka wycofać gluten. Zrobiliśmy to i dzięki temu synek jest zdrowy: nie kaszle, nie poddusza się i jest szczęśliwa. Jestem wdzięczna Pani doktor za wszelkie wskazówki, porady telefoniczne. Cena jest ok. Zdarzało się, że Pani doktor przyjmowała mnie z synkiem między pacjentami kilka razy w miesiącu - płaciłam tylko raz, za pierwszą wizytę, za te - kontrolne spotkania już nie. Całym sercem polecam Panią doktor. Wierzę mocno w jej kompetencje. Nie wiem, czy odporność mojego dziecka jest efektem homeopatii, czy po prostu diety... Szkoda, że o tak prostych rzeczach, np. nietolerancja mleka czy glutenu, nie mógł mnie poinformować mój pediatra... Dobrze, że są lekarze, którzy dają alternatywę... Ps. Jeszcze jedno, ostatnio Pani doktor wyleczyła synka z zapalenia oskrzeli bez zastosowania antybiotyku... Trwało to 2 tygodnie, ale wzmocniła się odporność dziecka. POLECAM:)

Wspaniała lekarka, polecam każdemu. Wyeczyła mojego syna z wielu chorób, cudowny, mądry człowiek.

Kilka lat temu wyciągnęła naszą córkę z poważnych dolegliwości i wciąż służy nam pomocą.Kompetentna, rzeczowa,wzbudza zaufanie, zaraża pozytywną energią,ludzka i miła, daje nadzieję i wiarę w powodzenie kuracji.Pani doktor spełnia nasze oczekiwania. Polecamy jej fachowość rodzinie i znajomym.Bardzo się cieszę,ze w dzisiejszej dobie wszechobecnych antybiotyków istnieje dla ludzi alternatywa.

Bardzo polecam tego lekarza jest cudowna moje dziecko leczymy już siedem miesięcy bez antybiotyku (wcześniej miał antybiotyk za antybiotykiem) zawsze trafia z chorobą i lekami . Nie sądziłam że homeopatia jest tak dobra . Plus wielki za to że można się poradzić przez telefon . Naprawde bardzo polecam wszystkim !!!

Pediatra na 5 z plusem! Dzięki Pani doktor, choroby już nie spędzają mi snu z oczu!

Genialna, mieszkam w Warszawie i usiluje znalezc podobnego lekarza homeopate jak Pani doktor i poki co nie znalazlam, takze jestem pod jej ogromnym wrazeniem i jak mam chore dziecko a akurat przebywam w Sulechowie, to zawsze odwiedzam wlasnie Pania doktor Wezowska. Polecam wszystkim rodzicom i ich dzieciom

To jest prawdziwy lekarz, o którym każdy marzy. Wiedza, kompetencja, rozsądek, uprzejmość, serce dla pacjentów, to są cechy które w najkrótszy sposób charakteryzują tego lekarza. Można zadzwonić w dzień i w nocy, w dzień powszedni i święta, zawsze odbierze telefon i poradzi a na drugi dzień zadzwoni sama i dopyta jak przebiega kuracja. Szczerze każdemu polecam dla dzieci i dorosłych, bez znaczenia.

Wspanialy lekarz, prowadzi synuche od szpitala / klopoty z powodu wczesnego porodu a potem przez wszystkie mniejsze lub wieksze bolaczki. Wszystko spokojnie, rzeczowo i przede wszystkim skutecznie. I najwazniejsze ze bez antybiotykow. Zawsze odbiera telefony i przyjmuje nawet w wolna sobote. Jedyna bolaczka jest cena, ale czego sie nie robi dla dziecka. Polecam z calego serca bo pani doktor to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia.

Wspaniały lekarz, wzbudza zaufanie. Przekonałam się, że homeopatią można wyleczyć dziecko (i dorosłych również) z wielu chorób np. zapalenia oskrzeli. Od września nie podałam synkowi żadnej chemii. Dodatkowy plus za odbieranie telefonu praktycznie o każdej porze i udzielanie dodatkowych wskazówek telefonicznie. Pozdrawiam. Polecam!

Wspaniały lekarz. To niewiarygodne, że w pełni naturalnie można dziecko wyleczyć z wielu chorób. Wyleczyłem dziecko w ostatnich miesiąch z ciężkiego zapalenia krtani i anginy wyłącznie dzięki zaleceniom Pani doktor Węzowskiej - wyłącznie homeopatią. Od roku nie podałem dziecku żadnej chemii. Trzeba dokładnie trzymać się schematu podawania leków homeopatycznych a rezultaty będą niewiarygodne. Lecze w ten sposób dwójkę dzieci od roku, (jedno przedszkolne). ...bardzo ważne jest również, że potrafi słuchać pacjenta. Pozdrawiam.

wspaniała osoba , bardzo pomogła mojemu synkowi który od 2 do 7 roku życia brał bardzo dużo antybiotyków. Leczę go homeopatią już 6 m-cy i jestem bardzo zadowolona! Polecam naprawdę bardzo dobry lekarz.

Cudowny lekarz , podchodzący b.indywidualnie do chorego . Pani doktor stara znaleźć przyczynę a nie tylko leczyć objawy.Patrzy na chorego jako całość typowe holistyczne podejście.Poświęca tyle czasu ile wymaga dany przypadek a nie umowne 15 min. jak wielu innych lekarzy.

Pani Emilia jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Wizyta u tego lekarza uspokaja także psychicznie.

Bardzo kompetentna, pozytywna i miła osoba. Polecam każdemu kto chce szybkiego powrotu do zdrowia swojej pocicechy. Oczywiście bez zbednych antybiotykow. Cena wysoka ze wzgledu na dojazd(15km)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny