Eugeniusz Biedrycki

53,121273523,094385785-7442734
gin.gab@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
12 opinii

Trafiłam do dr Biedryckiego gdy zaszłam w ciąze i jestem w 100% zadowolona. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny, rzetelny. Nie zamienię go na zadnego innego Lekarza. Oby więcej tak dobrych specjalistów.

Moja sis i ja chodzimy do tego lekarza! jest naprawde rewelacyjny.. nigdy bym nie zamienila na innego. kompetentny..ma szacunek do pacjentów! super.. POLECAM W 100%!

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do Pana Biedryckiego od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Potrafi fachowo i konkretnie wytłumaczyć jeżeli jest jakiś problem i szybko pomóc. Prowadził moja pierwszą ciążę i wszystkie następne też będzie bo nie zamierzam zmieniać lekarza.

lekarza poleciły mi koleżanki, które chodza do niego od wielu lat. ja zaczelam korzystac z jego opieki medycznej stosunkowo niedawno i do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. bardzo miły, cierpliwy i taktowny. dokładnie wszystko tłumaczy a co najważniejsze przy badaniach jest bardzo delikatny. dodatkowy plus- przyjmuje na fundusz

Do dr Biedryckiego chodzę od 8 lat. Prowadził moje 2 ciąże. Jest kompetentny, uprzejmy i delikatny przy badaniu.

Bardzo dobry lekarz, trafiłam do niego przypadkiem, a później okazało się, że prowadził ciążę mojej kuzynki. Ciąża była zagrożona, a jednak wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam gorąco!

WSPANIAŁY LEKARZ, PORAZ PIERWYSZY BYŁAM U NIEGO PRYWATNIE KIEDY ZASZŁAM W CIĄŻE, NANASTEPNĄ WIZYTE UMÓWIŁ MNIE NA FUNDUSZ, BO JAK POWIEDZIAŁ BEZ SENSU ŻEBYM WYDAWAŁA PIENIĄDZE. MAŁO JEST TAKICH LEKARZY INNI TYLKO NAMAWIAJA NA PRYWATNE WIZYTY A TU ...100% POLECAM

lepszego i milszego lekarza nie ma podlasiu

Takich lekarzy prawie się już nie spotyka:( Kompetentny, o ogromnej wiedzy, ciepły w kontaktach, każda pacjentka jest dla niego najważnieszją:)Zaufałam mu już ponad 10 lat temu i niezmiennie pozostaję jego wierną fanką. Elzbieta

Zgadzam sie z wcześniejszymi opiniami. Bardzo miły ale przede wszystkim kompetentny Pan dr. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna ale pozostanę nią długo. Beata.

Bardzo zaangażowany i znający się na rzeczy. Z sercem podchodzi do każdej pacjentki, traktuje indywidualnie, a poza tym doskonały fachowiec. To moja opinia i wielu moich znajomych.

Wyleczył mnie, a precież o to chodziło. Przy tym jest miły, uprzejmy i w pacjencie widzi człowieka a nie problem medyczny.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny