lekarz Eugeniusz Biedrycki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Mariola

28.11.2013

Trafiłam do dr Biedryckiego gdy zaszłam w ciąze i jestem w 100% zadowolona. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny, rzetelny. Nie zamienię go na zadnego innego Lekarza. Oby więcej tak dobrych specjalistów.

25.07.2012

Moja sis i ja chodzimy do tego lekarza! jest naprawde rewelacyjny.. nigdy bym nie zamienila na innego. kompetentny..ma szacunek do pacjentów! super.. POLECAM W 100%!

25.08.2011

Bardzo dobry lekarz. Chodzę do Pana Biedryckiego od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Potrafi fachowo i konkretnie wytłumaczyć jeżeli jest jakiś problem i szybko pomóc. Prowadził moja pierwszą ciążę i wszystkie następne też będzie bo nie zamierzam zmieniać lekarza.

19.02.2011

lekarza poleciły mi koleżanki, które chodza do niego od wielu lat. ja zaczelam korzystac z jego opieki medycznej stosunkowo niedawno i do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. bardzo miły, cierpliwy i taktowny. dokładnie wszystko tłumaczy a co najważniejsze przy badaniach jest bardzo delikatny. dodatkowy plus- przyjmuje na fundusz

23.09.2010

Do dr Biedryckiego chodzę od 8 lat. Prowadził moje 2 ciąże. Jest kompetentny, uprzejmy i delikatny przy badaniu.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

Broniewskiego 4

Antoniukowska 11