dr n. med. Ewa Badowska-Rak

Alergolog, Pediatra

Niski poziom kultury.krzykliwa osoba,zero empatii i zrozumienia ludzi okazania im szacunku.Lepiej taką osobę omijać z daleka.

Jeden z najgorszych lekarzy jakich spotkałam. Oschła z wielką łaską przyjmuje dziecko. Dziecko z bólem gardła i katarem a Pani doktor stwierdziła, że bez gorączki to nie choroba. I zapisała tabletki do ssania na receptę 🤦‍♀️nie polecam.

Czytając te pozytywne opinie o niby Pani doktor , która jest tylko miła za pieniądze z prywatnych wizyt w gabinecie , to aż wymiotować mi się chce . Ponieważ prawdziwy doktor będzie nie zależnie gdzie przyjmuję pacjętów będzie dla nich profesjonalny i przede wszystkim podchodził z kulturą . Kilka dni temu miałam kątakt z tą niby Panią doktor na kasę chorych i wszystkie opinie negatywne w 100 procentach się zgadzają . Dosłownie była to masakra .

Bardzo negatywne wrażenia, Pani nieuprzejmą, opryskliwa, z poczuciem swojej wartości na poziomie trudnym do opisania, nie pomogła a na koniec chamsko wyprosiła ze swojego gabinetu. Pani doktor. Jak chce pani ludzi uczyć kultury to najpierw trzeba samemu ja mieć. Nie polecem

Pani dr można nie lubić ale trudno o lepszego fachowca . Dużo zdrowia życzę Pani dr bo jest nam potrzebna.

Zachowanie Pani doktor na obchodzie w szpitalu na oddziale dzieciecym karygodne. Pani bardzo opryskliwa i nieuprzejma, mowiaca z maniera wyzszosci do tego lekcewazace podejscie. Podwazala zalecenia i diagnoze innych lekarzy, ale leczenie (leki) pozostawila bez zmian. Na prosbe o podanie nazw lekow i wytlumaczenie ich przeznaczenia oburzona prawie wykrzyczala, ze moze podac tylko nazwy lekow, bo o to zostala poproszona. Na dalsze pytania nie odpowiedziala, a jedynie odwrocila sie na piecie i wyszla z sali! (Pytanie powtarzane kilkukrotnie na pewno uslyszala). Po wizycie zostalam roztrzesiona nie wiedzac co dokladnie jest mojemu dziecku i jakie bedzie dalsze leczenie. Personel widac, ze bardzo stara sie utrzymac podejscie do pacjentow i ich rodzicow na odpowiednim poziomie i widac, ze zwyczajnie jest im wstyd za zachowanie tego lekarza. Zdecydowanie NIE polecam!

Od prawie 12 lat leczymy się u Pani Doktor. Została naszym "lekarzem rodzinnym". Mogę na Nią liczyć o każdej porze dnia i nocy. Nigdy nie odmówiła pomocy. Diagnozy zawsze trafne. Potrafi kompleksowo łączyć objawy. Polecam

Szkoda słów. Podczas wizyty w szpitalu w którym pracuje była opryskliwa, nieuprzejma, podwazala zalecenia od dotychczasowego alergologia, nic nie wytłumaczyła tylko wymachowala rękoma ze ona nie może pracować w takich warunkach. Proponuję zwolnić się z pracy pani doktor zmęczonej życiem

Witam..mój syn Przemek ma prawie 18 lat i od 16 leczy go tylko Pani doktor Ewa.Dwa razy uratowała syna przed śmiercią po diagnozach metodą na ,,chybił trafił,, innych lekarzy, również prywatnie przyjmujących.Teraz leczy moje wnuki.Bardzo fachowa,kompetentna,cechy prawdziwego lekarza.Nigdy nie odmówiła mi pomocy, czy noc(3.00 w nocy), czy w czasie wyjazdu służbowego, czy w czasie urlopu, mając wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić.Nigdy nie zdarzyło się żeby Pani doktor nie trafiła z diagnozą, lekiem itp.Takich lekarzy niestety brak.Ponieważ opinia moja jest prawdziwa mogę podpisać się z imienia i nazwiska. Polecam Panią doktor wszystkim zatroskanym mamom, które faszerują swoje dzieci nietrafionymi lekami i narażają swoje dzieci na utratę zdrowia a czasem i życia nietrafionymi diagnozami pseudo lekarzy .

Pani doktor co chwilę odbiera telefony od rodziców którym choruje dziecko,a nie plotkuje z koleżankami. Sama dzwonię setki razy dopytując się o różne istotne dla mnie szczegóły i zawsze uzyskuję odpowiedź. Pani doktor zawsze miła i oddana małym pacjentom.Co do diagnozy-to zawsze trafiona.Pełen profesjonalizm.Dzieci do niej wręcz lgną.A kolejka do prywatnego gabinetu mówi sama za siebie.Cena wizyty ;-))))cóż Pani doktor poświęca się swojej pracy całkowicie,a nikt nie lubi pracować charytatywnie. Ja polecam i dziękuję Pani Doktor za to że jest ;-)))