Ewa Bogucka

Pulmonolog

2,5
2,1

Miałam nie/przyjemność spotkać Panią Doktor na całodobówce... Zgroza. Kręcenie głową i jakieś wzdychania, bardzo niemiłe podejście. Na pewno nie chciałabym leczyć się u Niej jako specjalisty nie ze względu na kompetencje, bo tych nie podważam, ale po prostu przez brak taktu, empatii i szacunku. Pozostaje wielki niesmak 🤢 i rozczarowanie.

Lekceważy uwagi pacjenta odnośnie choroby wiecznie się spieszy Nie polecam pani dr Każdy pacjent to kolejny nr. Który czeka a pani dr siedzi w3 pokoju i w biegu podaje receptę lub skierowanie

Lekceważy uwagi pacjenta odnośnie choroby wiecznie się spieszy
Nie polecam pani dr

Pani doktor .... Nie powinien już nikt tak nazywać tej Pani .Przysięga Hipokratesa to dla niej nic. Segregacja ludzi ,nie i jeszcze raz nie dla takich znachorów

Pani dr dzieli ludzi na lepszych i gorszych tylko dlatego, że ośmielają się mieć uzasadnione obawy przed przyjęciem preparatu w fazie badań. Nie polecam.

Wspaniały lekarz,umie rozmawiać z pacjentem. Wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam z czystym sumieniem.

Nie polecam Pani dr Boguckiej nie kompetentna nie rozpoznała sie z zdjęcia rtg ze jest nowotwór płuc , leczyła na zapalenie płuc tłumacząc ze jest woda w płucach i dlatego płuca nie słychać , brak poprawy pacjenta lecz Pani dr mówi że juz płuco słyszy , a ono było w jeszcze większym stadium zaawansowania choroby. Inni lekarze od razu z prześwietlenia skierowali na tomografię bo zdjęcie RTG budziło nie pokój , jak sie okazało słusznie . Nie polecam pani dr , niestety nie potrafi leczyć pacjenta , nie mówiąc juz o podstawowym odczytaniu zdjęcia RTG klatki piersiowej !!

nie polecam pani dr. Znam dwa przypadki gdzie postawiła zła diagnozę pacjenta z nowotworem płuc leczyła antybiotykiem przez 4 tyg i zakończyła leczenie. W następnym osobie z przeziębieniem postawiła diagnozę gruźlicy i leczyła bardzo ciężkim antybiotykiem ! Nie polecam.nie potrafi czytać z zdjecia RTG. Inni lekarze po pierwszym spojrzeniu widzieli nowotwór zaś pani dr wode w płucach.....

Fantastyczna pani!!! Umie rozmawiać z pacjentem , polecam!!!

Fantastyczna pani!!! Umie rozmawiać z pacjentem , polecam!!!