Ewa Bugalska-Kinal

Nakło nad Notecią
53,139865917,59978370 52 385 24 38

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
8 opinii

Bardzo lubię chodzić do Pani doktor. Byłam u niej już dwa razy i za każdym razem doskonale utrafiła z diagnoza i lekami .Polecam.

bardzo mila i sympatyczna zna się na rzeczy przyjmuje bez żadnych problemow stosuje dobre i nie drogie leki

Cudowna Pani doktor.. Zeby wszyscy lekarze mieli taki stosunek do pacjentów..

witam jestem właśnie po pierwszej wizycie... I jestem miło zaskoczony... odpowiednio wytłumaczona choroba ... otrzymałem odpowiednie informacje na temat jak "przeżyć" odpowiednio chorobę :) ... za jakiś czas napiszę o "trafności" leków (leki nie drogie niecałe 40zł w tym przeciwbólowe) ... podstawa odpowiednie podejście do młodszych pacjentów (byłem sam na wizycie , wiek 20 lat) pozdrawiam

Polecam tego lekarza ponieważ ,nigdy mnie nie zawiódł..

Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!

spełnia oczekiwania,jest uprzejma i zna sie na rzeczy

Leczę się u p.Kinal od kilkunastu lat (głównie trądzik ale też kurzajki, podrażnienia). Bardzo życzliwa, ciepła osoba, będąc u niej zawsze czuję się bardzo ważna jako pacjent - choć muszę przyznać, że inaczej, z lekceważeniem, traktuje samotnie przychodzące dzieci w wieku naście lat. W tamtym czasie czasem bez spojrzenia na mnie, nie przerywając prywatnej rozmowy z pielęgniarką wypisywała receptę na kolejną mocniejszą pastę na trądzik. Na szczęście już słabo pamiętam tamte czasy, a może p. Ewa się pod tym względem bardzo zmieniła. Teraz, jako że chodzę bardzo rzadko (co 2-3 lata) wizyta jest bardzo przyjemna i skuteczna medycznie. Zdecydowanie polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny