lekarzEwa Frejtag

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
8 opinii

• 5

A mnie dziwi to, że pojawiły się tu takie komentarze jak "pani doktor jest nieuprzejma". Wręcz przeciwnie! Moim zdaniem pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, z którą można nawet czasem pożartować. W sumie to na każdej wizycie u niej jest miło. I w przeciwieństwie do jednej pani doktor z Radomia ( dr Ż.-Z.,która podała mi o wiele za mocne szkła, przez co zniszczyła mi nieodwracalnie wzrok) ona mi pomogła. Dzięki niej kilka lat temu przeszłam operację na zeza, która się powiodła. Za to do tej pory jestem jej bardzo wdzięczna. Niestety na jedno oko praktycznie nie widzę nic przez wcześniej wymienioną panią Ż-Z, jest to nieodwracalne, ale chociaż jednej wady się pozbyłam. Oczywiście polecam jak najbardziej panią doktor!

• 1

Witam, Pani Doktor mało odpowiedzialna dojrze czeka się na wizytę 1,5 miesiaca to w okresie wakacyjnym mimo tego, że są umówione wizyty Pani Doktor idzie na urlop a wizyta zostaje przesunięta o kolejny miesiac, w taki sposób to Pani doktor pacjentów do siebie sobie nie zjedna, ja wiem że lekarz też człowiek i tez musi odpocząć ale niech weźmie pod uwage fakt że ludzie do niej umawiają się na wizyte i niech urlop zostanie przez Panią Doktor zaplanowany z góry tak jak to się dzieje w innych instytucjach.

• 5

Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. Ja leczę u Pani doktor dwóch małych synów. Długie oczekiwanie na wizytę, w nagłych przypadkach stara się przyjąć pacjenta. Jak sama sobie nie radzi z uwagi na brak jakiegoś sprzętu lub badania kieruje dalej na badania i konsultacje.

• 5

SUPER LEKARZ GODNY POLECENIA.MA PODEJŚCIE DO DZIECI POTRAFI Z NIMI ROZMAWIAĆ , WSZYSTKO DOKŁADNIE WYTŁUMACZY PORADZI .

• 2

Dziwią mnie pozytywne komentarze na temat tej Pani. Poszłam do niej z maluchem na wizytę prywatną, swoją drogą wcale nie tanią. I wizyta skończyła się szybciej niż się zaczęła. Pani "doktor" była tak nie uprzejma, że po prostu wyszłam z gabinetu. Może miała zły dzień tylko czemu to odbija się na pacjentach?

• 5

Sympatyczna Lekarz, leczy głównie dzieci ale też dorosłych, rzetelna, dokładnie tłumaczy chorobę i ma podejście do pacjenta. Wiem bo sam się u niej leczę. Oby wszyscy byli tacy jak ona.

• 4
  • 5

Lekarz bardzo uprzejma, miła, z podejściem do dzieci. Przyjmuje również poza zapisami. Wizyta odbywa się bez pośpiechu, spokojnie tłumaczy i wyjaśnia wątpliwości rodzicom. Polecam. Szkoda tylko, że są bardzo długie terminy oczekiwania na wizytę, ale w nagłych wypadkach lekarz przyjmuje raczej w danym dniu :)

• 5

bardzo sympatyczna,uprzejma wytłumaczy wyniki badan.Jest ok.

Gdzie przyjmuję

place 11

Traugutta 31 lok. 33
    Radom
    51,423560121,32791190 48 363 04 35

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat