lekarz Ewa Frejtag

Okulista

Klaudia

18.02.2014

A mnie dziwi to, że pojawiły się tu takie komentarze jak "pani doktor jest nieuprzejma". Wręcz przeciwnie! Moim zdaniem pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, z którą można nawet czasem pożartować. W sumie to na każdej wizycie u niej jest miło. I w przeciwieństwie do jednej pani doktor z Radomia ( dr Ż.-Z.,która podała mi o wiele za mocne szkła, przez co zniszczyła mi nieodwracalnie wzrok) ona mi pomogła. Dzięki niej kilka lat temu przeszłam operację na zeza, która się powiodła. Za to do tej pory jestem jej bardzo wdzięczna. Niestety na jedno oko praktycznie nie widzę nic przez wcześniej wymienioną panią Ż-Z, jest to nieodwracalne, ale chociaż jednej wady się pozbyłam. Oczywiście polecam jak najbardziej panią doktor!

28.08.2013

Witam, Pani Doktor mało odpowiedzialna dojrze czeka się na wizytę 1,5 miesiaca to w okresie wakacyjnym mimo tego, że są umówione wizyty Pani Doktor idzie na urlop a wizyta zostaje przesunięta o kolejny miesiac, w taki sposób to Pani doktor pacjentów do siebie sobie nie zjedna, ja wiem że lekarz też człowiek i tez musi odpocząć ale niech weźmie pod uwage fakt że ludzie do niej umawiają się na wizyte i niech urlop zostanie przez Panią Doktor zaplanowany z góry tak jak to się dzieje w innych instytucjach.

13.11.2012

Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało. Ja leczę u Pani doktor dwóch małych synów. Długie oczekiwanie na wizytę, w nagłych przypadkach stara się przyjąć pacjenta. Jak sama sobie nie radzi z uwagi na brak jakiegoś sprzętu lub badania kieruje dalej na badania i konsultacje.

23.07.2012

SUPER LEKARZ GODNY POLECENIA.MA PODEJŚCIE DO DZIECI POTRAFI Z NIMI ROZMAWIAĆ , WSZYSTKO DOKŁADNIE WYTŁUMACZY PORADZI .

16.03.2012

Dziwią mnie pozytywne komentarze na temat tej Pani. Poszłam do niej z maluchem na wizytę prywatną, swoją drogą wcale nie tanią. I wizyta skończyła się szybciej niż się zaczęła. Pani "doktor" była tak nie uprzejma, że po prostu wyszłam z gabinetu. Może miała zły dzień tylko czemu to odbija się na pacjentach?

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Radom"?

IRIS Gabinet Okulistyczny
ul. Okulickiego 39