Ewa Gołębiewska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
10 opinii

Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni Pani Doktor za leczenie naszego synka w Szpitalu jednodniowym przy ul. Brzeskiej w Siedlcach. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc i skuteczne leczenie przez dobry zespół i w dobrym miejscu. Syn nie odczuł żadnego stresu związanego z wykonanym zabiegiem i jest już zdrowy. Życzymy Pani Doktor dalszych sukcesów i wielu zadowolonych pacjentów i raz jeszcze dziękujemy za pomoc.

Przyszedłem do Pani doktor z kompletem badań jamy ustnej. Gardło było bardzo czerwone, nie mogłem połykać pokarmów i płynów od dłuższego czasu o czym poinformowałem. Stwierdziła, że wszystko jest ok., pozaglądała to i ówdzie, przy czym była bardzo niemiła i nie podchodziła z brakiem zrozumienia do pacjenta. Mój problem nadal pozostał, przy czym w kryptach migdałków zaczął mi się gromadzić osad (bardzo brzydko pachnący) - może gdyby w porę była reakcja ze strony lekarza teraz nie musiałbym mieć operacji migdałków. Zdecydowanie ODRADZAM!!!!

Kontakt z lekarzem miły, zabieg wykonany w sposób profesjonalny, zostałem uprzedzony o ewentualnych komplikacjach i zasadności zabiegu.

W zeszłym roku miałam operowaną przegrodę nosową w szpitalu mswia wszystko poszło super opieka extra lekarz prowadzący bez zastrzeżeń , niestety na kilka dni po wyjściu do domu okazało się że dzieje się coś złego nie czekając pojechałam natychmiast do szpitala i na moje nieszczęście natrafiłam na panią doktor Gołębiewską badanie trwał 10 sekund , pani doktor stwierdziła że nic mi nie jest i do domu.Cała obolała i zapłakana pojechałam do domu . Następnego dnia poszłam do swojej laryngolog , która jak zobaczyła co się dzieje w moim nosie i że mam już zapalenie okostnej pooperacyjne, to się za głowę złapała , przez 3 miesiące dochodziłam do siebie. Także bardzo dziękuje pani doktor Gołębiewskiej i współczuję jej pacjentom.

Bardzo, bardzo polecam Panią doktor Ewę Gołębiewską. Jest świetnym fachowcem w swej dziedzinie. Miałam usuwany guz ślinianki i właśnie Pani Doktor przeprowadzała zabieg. Szczegółowo mi wszystko wyjaśniła co i jak będzie robione, jak wygląda operacja , co po itd. Może nie jest za bardzo wylewna w słowach ale oddana pacjentowi. Dodam, że byłam w szptalu z NFZ i polecam oddział Otolaryngologii MSWiA przy Wołoskiej i cały jego personel; Karolina

Panią dr miałam okazję poznać podczas Ostrego Dyżuru Laryngologicznego w Szpitalu MSWiA. Trafiłam tam z ostrym zapaleniem ucha środkowego, w czasie drugiej antybiotykoterapii, która również okazała się nieskuteczna. Traciłam słuch na jedno ucho. Pani dr, pomimo bardzo złego stanu mojego zdrowia, nie udzieliła mi żadnej pomocy, potraktowała mnie w sposób obcesowy. Nie wykonała nawet próby Webera (i tu cytat za Panią dr) "z powodu hałasu pod gabinetem". Jedyną pozytywną rzeczą było wypisanie mi skierowania do przychodni laryngologicznej. Mam nadzieję, że mój przypadek był tylko incydentalny.

Jestem pacjentką Pani Doktor od 10 lat (moja choroba jest przewlekła i nawracająca). Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że to bardzo dobra lekarka która potrafi wysłuchać i chce pomóc

Dla pacjenta miła i uprzejma, zna się na tym co robi, bardzo dobry fachowiec. Ale bardzo nieprzystępna dla rodziny pacjenta, zero rozmowy i informacji.

Jestem pod silnym wrażeniem pracy całego zespołu Oddziału Otolaryngologicznego szpitala MSWiA. Szczególnie pani Doktor Ewy Gołębiowskiej, dzięki której spokojnie przeszłam przez trudny moment w życiu.

Pani doktor jest bardzo miła. Zna się na rzeczy i potrafi w prosty sposób wszystko objaśnić. Jest przy tym bardzo kulturalna, dystyngowana. Po prostu kobieta z klasą. Polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny