Ewa Hoffman-Styczeń

2,3
2,5
2,4

18.03.2013

Uważam, że jest taką sobie lekarką. Co prawda zęby mam proste i jestem zadowolona z mojego uśmiechu. Ale od pani doktor to trzeba słowo kupić. Nic nie opowie, niczego nie wytłumaczy. To już pani Magda- pomoc, która dużo rzeczy przy pacjentach wykonuje, jest bardziej chętna do rozmowy. Teraz mam aparat retencyjny (kontrola co 4 miesiące)- kontrola wygląda tak, że wchodzę, siadam, p. dr zakłada mi i wyciąga aparat i mówi: "Wszystko dobrze, następna wizyta za 4 miesiące". I 50 zł nie moje. Chociaż ogólne ceny nie są złe. Aparat (jeden łuk) od 1600 zł. Ja miałam aparat za 2000 zł, ale za do rzadsze wizyty, co po podliczeniu całego leczenia, wyszło taniej niż aparat za 1600 i wizyta co miesiąc. Podsumowując, raczej polecam, mimo że czekając na wizytę czuję się jak w przedszkolu, bo wokół mnie pacjenci mający średnio 10 lat. I straasznie się długo czeka na wizytę, pomimo umówienia na godzinę.

frugofil kleszczu876

13.03.2013

Zdecydowanie polecam Panią doktor. W szybkim czasie wyprostowała moje krzywe zęby! :)

28.02.2013

niezbyt komunikatywna ,traktuje pacjenta jak sztukę za którą dostaje kasę,

niezbyt komunikatywna ,traktuje pacjenta jak sztukę za którą dostaje kasę,

16.01.2013

Pani doktor jest niegrzeczna i niesympatyczna bez podejścia do dzieci.Po wizycie refundowanej z NFZ więcej się tam nie wybieram. Syna skierowała na zdjęcie pantomograficzne za które musiałam zapłacić chociaż jak się dowiedziałam nie powinnam pokrywać kosztów. Ogólnie złe wrażenia . Nie polecam

28.06.2012

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor ,zgadzam się z opiniami niżej wymienionymi.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Częstochowa"?

Gabinet stomatologiczny
Skrzyneckiego 3

Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Pużaka 13 lok. 3
Częstochowa
NZOZ.Specjalistyczna Przychodnia Lekarska ,,Ortomed"s.c.
Częstochowa, Al. Armii Krajowej 2
ABC Stomatologii Estetycznej