Ewa Krajewska-Siuda

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
23 opinie

moim zdaniem bardzo dobry doktor. Polecam. Ma podejście do ludzi. bardzo uprzejmy. śmiało mogę polecić. Doskonały lekarz.

Doskonały doktor z powołania. Zawsze wszystko wytłumaczy, pocieszy, ale bez zbędnych słow, konkretnie. I choć dojeżdżamy na wizytę 120km i wizyta jest droga to naprawdę warto. A przeszłam już wszystkich endokrynologów w Kielcach. Polecam

Spotkanie takiego lekarza to wygrana na loterii, nagle stałam się świadoma swojej choroby, jak przebiega, jakie plany, co należy sprawdzać, choruję 12 lat odwiedziłam wielu endokrynologów, ale tak kompleksowa obsłużyła mnie tylko doktor Krajewska. Nigdy nie zostawia cię samego-szuka rozwiązań. Poza tym to fajna i mądra kobieta. Najwyższe rekomendacje

Pani doktor bardzo wiele zawdzięczam. Jest niezwykle oddana. I nie bardzo rozumiem poprzedniej pani. Ja tez mam corke z chorą na graves-Basedowa. Nie wiem jakie są statystyki bo się na tym nie znam. Leczę córkę od 5 lat u pani Doktor Krajewskiej najpierw w Ligocie, potem na Powstańców i co jakis czas sprawdzała czynnik Trab i z tego co mi tłumaczyła podwyższony to choroba basedowa. Moja corka zawsze miała koło 10. Wiec nie wiem po co statystyka jak jes Trab.Kaśka miała 2 razy robioną próbę odstawienia i za każdym razem wracalyśmy do Metizolu,raz po 4 miesiącach,raz już po 2 miesiącach. Też zostałam wysłana do Gliwic na radiojod i też lekarka kazała wszystko odstawic. W maju tego roku przed maturą Kaśka schudła 5 kilo i miała tętno powyżej 120/ min, włosy zaczeły wypadać garściami. Nikt nas nie chciał przyjąc, pierwszy szybki, wolny termin do Gliwic dostałyśmy za miesiąc. I co niezawodna okazała się doktor Krajewska od razu nas przyjęła włączyła leczenie, pisała zaświadczenia bo wydawało się, że córka obleje maturę. Na szczeście wszystko dobrze się skończyło. Jak wyrównana wróciła do Gliwic to od razu zlecono radiojod. Jak na razie mamy spokój, ale i tak wszystko konsultuje z dr. Krajewską, do której mam bezgraniczne zaufanie. Więc zanim ktoś napisze jakieś pierdy ze statystyką to znaczy, że wogole nie wie na co jego dziecko choruje i jak to przebiega. Wyleczenie w tej chorobie chyba nie istnieje-sprawdż sobie statystyke. Z wdzięcznością dla dr. Krajewskiej, ktora mi nigdy nie odmowiła pomocy i to nie tylko w sprawie tarczycy. Magdalena i Kasia Filipczak.

Nie dokońca zgadzam się tutaj z opiniami.Otóż przedstawiam fakt, że 4 lata leczyłam córke u dr Krajeskiej na nadczynność tarczycy.Rzadko wystepującej u dzieci. Statystyka Na nadczynność tarczycy choruje około 2% dorosłych w Polsce i jest to druga po cukrzycy najczęściej występującą choroba endokrynologiczna.14 Zapada na nią cztery razy więcej kobiet niż mężczyzn. Nadczynność tarczycy bardzo rzadko zdarza się u dzieci. Tylko 1 na 50 000 noworodków rodzi się z wrodzoną hipertyreozą, a wśród niemowląt i małych dzieci występuje ona 10-15 razy rzadziej niż u dorosłych. U ponad 70% chorych z nadczynnością tarczycy przyczyną nadmiernej produkcji hormonów tarczycy jest choroba genetyczna Gravesa-Basedowa. W drugiej kolejności za hipertyreozę odpowiada wole guzowate nadczynne. Owszem super podejście i to wszystko co tu piszecie kobieta cud.W moim przypatku po długotrwałym leczeniu nie pomyślała żeby odstwić leki i zobaczyć co będzie jak zwykły edykrolog dla dorosłych osób. Pani droktor zmieniała tylko dawki leku żeby hormony utrzymać w normie.I na koniec kazła zrobic radiojod w Gliwicach na Onkologii. Tam trafiłam na dr Król i ona zachęciła żeby wstrzymać się i pomału odstawić leki i zobaczyć jakie będzie TSH.Tak też zrobiłam pomału zmniejszyła dawke leku i w koncu przestałyśmy brać leki, po roku zroiliśmy wyniki i co? okazało się że tarczyca jest w normie.Nie wiem ale jak posłuchałabym dr Krajewską to teraz moja corka miałaby niedoczynnośc tarczy i całe życie by brała letrox.Nie mowie że choroba może nie wrocic bo dziecko rośnie i hormony się zmieniają.I musze co poł roku kontrolować TSH.

Wspaniały lekarz i bardzo przystępna kobieta.

Rewelacyjna lekarka! Wszystko tłumaczy, słucha, poświęca dużo czasu. Polecam.

Kompetentna!!!Zdecydowana,bardzo uważna, rzeczowa, przedstawia wszystkie za i przeciw. Czujesz, że dostajesz konkretną wiedzę i jestes bezpieczny w dobrych rękach.

Po dwóch pobytach dziecka w szpitalu endokrynologicznym i kilku rozmowach z lekarzami nic nie wiedziałam, byłam pełna obaw i wątpliwości. Wystarczyła jedna wizyta u pani doktor, a wszystko mi się rozjaśniło, okazało się, iż nic strasznego się nie dzieje, leczenie hormonalne jest póki co zbędne. Pani doktor w bardzo prosty sposób wyjaśniła mi, na co wskazują wyniki badań i czego można się spodziewać dalej. Gorąco polecam!

Świetny Lekarz i Człowiek. Gorąco polecam.

Pani Doktor przemiła, widać że zna się na tym co robi. Ma doskonały kontakt z dzieckiem. Gorąco polecam. W leczeniu tarczycy bezkonkurencyjna.

Leczę corkę z nadczynnościa tarczycy od 3 lat, kiedys w Katowicach,teraz musimy dojeżdżac do Krakowa 70 km, ale nawet przez chwilę nie pomyślałam, zeby szukac kogoś bliżej.Tak ustawiła leczenie, że Kasia czuje sie swietnie i ma bardzo dobre wyniki. Pani doktor jest kochana, to nie tylko nasz lekarz- skrupulatny, dokładny,mądry, oczytany, ale także nieoceniony doradca.Jestem jej bardzo wdzieczna. Maria z córka Kasią

Trafiłam na nią przypadkowo, natomiast zaskoczyła mnie podejściem i profesjonalizmem, stąd zaczęłam szukać i co kolwiek o niej znajdę to same superlatywy. Zgadzam się z tym całkowicie.Jest nie tylko świetnym, rzeczowym lekarzem , ale i fajną babką! Wizyta u niej choć bolesna finansowo, to jednak należy do przyjemności.

Mądra, sympatyczna, fachowa,oczytana, ludzka-mój i mojej córki endokrynolog. Nie żal ani pieniędzy, ani 80 km, które musimy przejechać. Najlepsza rekomendacja jaką możemy dać.

Mam guzki na tarczycy, od lat chodzę do endokrynologai na ogół wizyta trwa 2 min. Z polecenia poszłam do pani Krajewskiej i przeżyłam szok.Wywiad od tarczycy do miesiączki, zwraca uwagę na wszystko, jest świetnym psychologiem. Uzyskałam odpowiedzi na pytania dlaczego, co dalej, jak długo i jaki jest plan dzialania.Nie wspomnę,że działa na człowieka kojąco i naprawdę wierzę jej całkowicie. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Myślę, że polecać nie trzeba, bo wszyscy, którzy sie z nią zetknęli potwierdzaja to samo-jest naprawdę DOBRA!!!!!Małgorzata S.

U mojej 3-miesięcznej córki lekarka stwierdziła że ma powiększone piersi, biorąc pod uwagę moją hiperprolaktynemię wpadłam w panikę, na szczęści trafiłał do doktor Krajewskiej. Ona jest cholernie profesjonalna!!! Wyrysowała, wyjaśniła...USPOKOIŁA!!! Poszłam za ciosem- moja prolaktyna leczona 5 lat u mojego ginekologa, nagle okazało się ,że są różne przyczyny, że rezonans,jakie TSH, że próba odstawienia- o niczym takim nie miałam pojęcia. ZNALAZŁAM LEKARZA Z POWOŁANIA. Profesjonalnie, rzeczowo, kompleksowo i cholernie sympatycznie!!!! Z ręką na sercu- POLECAM!

Potwierdzam wszystko co tutaj napisano. Poszłam z synem w sprawie jego niskiego wzrostu a zyskałam lekarza, któremu po pierwszym kontakcie całkowicie ufam, który dał nam wiedzę, ndzieję i dodatkowo poprowadzi moje Hashimoto (a jestem w 11 tygodniu ciąży).Pani Doktor jest świetnym człowiekiem, leksrzem, endokrynologiem ale też rozwiązala kilka problemów psychologicznych, które mamy z Pawłem.JEST SUPER!!!

Wczoraj byliśmy u pani doktor, byłam pod taim wrażeniem, że chciałam potwierdzić, że jest świetnym lekarzem.Atmosfera jak byśmy się wszyscy dawno znali. Pierwszy raz ktoś tak mi tłumaczył na czym polega choroba Hashimoto, mi jak mi ale mojej 1oletniej córce,która od razu stała się jej fanką.Dla mnie trochę drogo, ale za prawie godzinę nam poświęconą,takie całościowe spojrzenie na problemy córci i to wcale nie związane z hormonami oraz autentyczną serdecznośc-naprawdę WARTO. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza.

Pani Doktor jest warta wszystkich pieniedzy,, nieprawdopodobnie uwazna, dokladna, cierpliwa, widac ze ma czas dla nas i rzeczywiscie zwraca uwage na rozne rzeczy co daje szanse na lepsze leczenie. zdecydowanie polecam!!!

Byliśmy dzisiaj z córką w Unikardii i faktycznie chciałam potwierdzić, że dr. Krajewska jest baedzo dobrym endokrynologiem,badała córkę dokładnie, wyjaśniając jej nadmierne owłosienie ale także dała zalecenia dotyczące ciągłych zapaleń krtani.Ciepła, sympatyczna, bardzo fachowa!

Ona jest naprawdę super! Leczy syna od 3 lat zpowodu przerostu nadnerczy. Leczyliśmy w Katowicach w Klinice, ale póxniej nie mogliśmy sie dostać do pani doktor i wtedy zaczely sie cyrki z wynikami syna, każdy lekarz przepisywał Hydrokortyzon, a nie sprawdzał wyników, jak zrobili to normy 17progesteronu były 3x przekroczone Dopiero teraz znalexlismy ja w Krakowie zmieniła Bartkowi dawki i znowu wyniki sie poprawiaja. Juz nie mowie o tym, ze bartek chce chodzic tylko do pani doktor

Zgadzam się z poprzednią opinią.Zupełnie przypadkowo umówiłam wizyte z synem w Unicardii, ktory był już przebadany przez wszystkich specjalistów a nikt nie zwrócił uwagę na rzecz, która była oczywista dla pani doktor.Podobnie było z moim drugim dzieckiem. bardzo podoba mi się nie tylko podejście do nas, do dziecka, ale też poczucie, że się ma swojego lekarza do którego zawsze można zadzwonić.

Byłam niezwykle zaskoczona, że lekarz może mieć tak niezwykły kontakt z córką i tak rzeczowo zbadać, wytłumaczyć i rozwiać nasze obawy.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny