lekarz Ewa Łabędzka

2,9
2,7

Aldonka

10.02.2016

Cudowny lekarz, przyjeżdżam specjalnie z innego miasta. Miła sympatyczna, cierpliwa, wszystko wytłumaczy. Polecam!

Polecam!

23.04.2013

Raczej zawsze ma zły humor i jest nieuprzejma, nawet prywatnie robi wielką łaskę a nawet odmawia niejednokrotnie.Oczywiście to pacjenta wina, że nie umie przyjśc na czas i poradzic sobie z chorobą.

17.08.2012

Nie wiem, skąd te komentarze, chociaż zanim poszłam do Pani doktor też je czytałam, ale ja jestem zadowolona. Rewelacyjna leczyłam się we Wrocławiu i bez efektów, a tu jak ręka odjął i nie patrzy, aby naciągnąć, tylko wyleczyć. Zachwycona jestem i szczerze polecam.

22.02.2012

Nie rozumiem opinii poprzedników, pani Ewa Łabędzka to bardzo dobry fachowiec, w pełni jestem zadowolony z Jej usług. Polecam każdemu tego lekarza.

06.02.2012

Pani Ewa Łabędzka nie spełniła moich oczekiwań.

Pani Ewa Łabędzka nie spełniła moich oczekiwań.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Namysłów"?

None
ulica Kościelna 2