Ewa Łabędzka

Namysłów
51,077401817,71965620 77 419 05 80

Kalendarz przyjęć
Pon08.02Wt09.02Śr10.02Czw11.02Pt12.02So13.02Nd14.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
2.7/5
Średnia:
2.95
7 opinii

Cudowny lekarz, przyjeżdżam specjalnie z innego miasta. Miła sympatyczna, cierpliwa, wszystko wytłumaczy. Polecam!

Raczej zawsze ma zły humor i jest nieuprzejma, nawet prywatnie robi wielką łaskę a nawet odmawia niejednokrotnie.Oczywiście to pacjenta wina, że nie umie przyjśc na czas i poradzic sobie z chorobą.

Nie wiem, skąd te komentarze, chociaż zanim poszłam do Pani doktor też je czytałam, ale ja jestem zadowolona. Rewelacyjna leczyłam się we Wrocławiu i bez efektów, a tu jak ręka odjął i nie patrzy, aby naciągnąć, tylko wyleczyć. Zachwycona jestem i szczerze polecam.

Nie rozumiem opinii poprzedników, pani Ewa Łabędzka to bardzo dobry fachowiec, w pełni jestem zadowolony z Jej usług. Polecam każdemu tego lekarza.

Pani Ewa Łabędzka nie spełniła moich oczekiwań.

Niestety jest to jedyny dermatolog w Namysłowie. Ta Pani to porażka. Nie dość, że nieuprzejma, podchodzi do pacjenta tak, jakby robiła mu wielką łaskę, w pewnym momencie zaczęła na mnie krzyczeć za to, że nie zauważyła czegoś... Poza tym nie wyleczyła. Żenada, porażka, wielki negatyw!

nie spotkalam sie jeszcze z taka nieuprzejmościa ze strony lekarza ! nie wiem zupełnie dlaczego ! Chyba miała zły dzień !

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny