Gdzie przyjmuję

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
23 opinie

Wspaniała Pani Doktor. Oddana swojej pracy i pacjentkom, serdeczna, kompetentna, starająca się zawsze wszystko dokładnie wytłumaczyć jeżeli coś budzi wątpliwości. Poświęca tyle czasu ile trzeba nie ogranicza się do tzw. 5 min. Jest to Lekarz godny polecenia do prowadzenia ciąży jak i do standardowych wizyt. Jest to lekarz, który praktykuje w szpitalu na Zaspie.

Bardzo mila owszem, tu się zgodzę i polecam wszystkim paniom lubiącym mile pogawędki i komentarze na temat mody. Radze natomiast unikać pani doktor jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Bardziej zainteresowana tym co masz na sobie niż objawami i wynikami z którymi przychodzisz. Podczas ciąży trafiłam do szpitala pod koniec pierwszego trymestru, lekarze byli zdumienie ze do tej pory nie mam jeszcze założonej karty ciąży i ze lekarz prowadzący nie zlecił jeszcze podstawowych badan. Nie chce tu wytykać wieku pani doktor bo znam wielu młodych i kompetentnych lekarzy, może to bardziej chodzi o niedojrzałość do zawodu i odpowiedzialności jaka na nim spoczywa.

Jestem pacjentką Pani dr. Ewy Mężyk.Pani dr.jest dokładna, rzeczowa, profesjonalna- lekarz z powołania.Zastanawia mnie negatywna opinia z dnia 16.12.11, 0pinia z 09.04.13. oraz komentarz z dnia 09.04.13. do opinii dnia 09.01.13.Kiedy przeanalizowałam te wpisy doszłam do wniosku,że pisała ta sama osoba, która jest przesiąknięta nienawiścią, wydaje się Jej że zna się na wszystkim a szczególnie jest ekspertem z zakresu ginekologii i położnictwa.Nie zdaje sobie sprawy, że swoimi wpisami naruszyła godność osobistą lekarza, anonim nie chroni Jej od odpowiedzialności karnej. Zasugeruję Pani Doktor, aby wystąpiła wobec tej Pani na drogę prawną.

Bardzo miła kobieta (a to jednak ważne przy tak intymnej dla kobiety wizycie ;P ).Miałam problem z brakiem miesiączki po odchudzaniu i dzięki leczeniu po 6 miesiącach miesiączka wróciła.Pani doktor wszystko mi dokładnie wyjaśniła i zbadała, nie kazała sie denerwować.Wcześniej byłam u innej lekarki (prywatnie) ktora skieorwała mnie na drogie badania i nie dała gwarancji czy te wystarcza, a jak zapytałam "co jeśli nic te badania nie wykazą?" to odp " to bedziemy sie bawic dalej" .Dla tej Pani widocznie moje pieniądze to niezła zabawa(dr Chwastek)

Miła, inteligentna, kompetentna, dokładna i dociekliwa, skromna, uprzejma,do każdej osoby podchodzi indywidualnie,uczuciowa i delikatna,chociaż jest młodą lekarką polecam każdej kobiecie, najlepiej młodej przyszłej mamie do prowadzenia ciąży. Myślę, że sprawdzi się w swojej specjalizacji u każdej pacjentki... Mam nadzieje,że kiedyś będziemy przyjaciółmi... Pozdrowienia i Polecam.

Pani Mężyk jest młodą, roztargnioną i niedoswiadoczoną osobą, jeszcze musi sie wiele nauczyc. Nie polecam, szczegolnie jesli chodzi o prowadzenie ciązy - nie podchodzi kompleksowo do problemu, nie dziala zachowawczo. Nieprofesjonalna i zabobonna.

Nie wiem jak zachowuje sie na wizycie prywatnej, ale w szpitalu radze jej unikac

Co do prowadzenia ciazy, a jest to moja pierwsza ciaza, szczerze polecam. Kompetentna, mila, indywidualnie podchodzi do kazdej pacjentki, wszystko dokladnie tlumaczy, zawsze znajdzie dodatkowy czas jesli jest to niezbedne. Nie wiem jak wyglada praktyka pani doktor w szpitalu (czytalam 1 nieprzychylna opinie) bo nie mialam przyjemnosci ocenic ale jesli decydujecie sie panie na prowadzenie ciazy to z wlasnego doswiadczenia szczerze polecam. Ania

Pani doktor jest przemiłą osobą! Wizytę u Pani doktor można równać do atmosfery wizyty u koleżanki. Poza tym oczywiście dokładnie potrafi wszystko wytłumaczyć i odpowiada na każde zadane pytanie. I co ważne, bo mało który lekarz jest do tego skłonny, potrafi skonsultować się z innym lekarzem by rozwiać najmniejsze wątpliwości. Polecam - chociaż może źle robię, bo przez to jeszcze bardziej zwiększą się do Pani Doktor kolejki ;)

Pani doktor jest przemiła, wręcz przesympatyczna. Mam poważne problem zdrowotne, ponieważ mój lekarz prowadzący był na 2 tyg urlopie postanowiłam pójść na USG i wizytę do gabinetu niedaleko mojej pracy (stąd wybór Pani doktor). Jej plan dalszego leczenia mnie bardzo mnie zdziwił -był inny niż plan mojego lekarza, więc postanowiłam skonsultować to jeszcze u dwóch kolejnych lekarzy -i całe szczęście że to zrobiłam, bo lekarze potwierdzili tok leczenia mojego lekarza prowadzącego. Gdy wspomniałam tym lekarzom o opinii Pani Mężyk(bez nazwiska) robili wielkie oczy. Jednym słowem Pani doktor sporo namieszała mi w głowie-stracony czas i pieniądze, nie mówiąc o tym ,że gdybym się jej posłuchała to prawdopodobnie wylądowałabym na Izbie przyjęć i straciła jajnik. Szczerze nie polecam przy skomplikowanych problemach.

Jestem bardzo zadowolona z tej Pani Ginekolog. Aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę i naprawdę jestem z niej zadowolona. Miła,uprzejma,wszystko tłumaczy,jest kompetentna i na pewno będę tą Panią polecać swoim koleżankom :)

polecam wszystkim :) najlepszy ginekolog jakiego znam. bardzo uprzejma i rzeczowa. Prowadziła moją ciąże i na sam koniec jak okazało się że niezbędne będzie cesarskie cięcie to tak się nami zajęła że czułam się jak w prywatnej klinice. nie mogę powiedzieć złego słowa o Pani doktor.

polecam kazdej dziewczynie i kobiecie. Borykałam sie z problemem nawracających po miesiaczce bakterii, Pani Doktor sporządziła mi przepis-(globulki) który zrealizowała apteka Dom Leków Swiętojańska 4 Gdynia, po kuracji wszystko wróciło do dawnego stanu, jestem bardzo szczęsliwa :), w koncu po roku mam problem z głowy. Leczyłam sie u innych lekarzy- bez efektów. POLECAM i dziekuje Pani Doktor za pomoc!!!

Bardzo miła pani doktor,profesjonalna i rzeczowa.Apropos negatywnego wpisu/konowale nia pani doktór tylko doktor/Współczuję lekarce ,że miała do czynienia z tak pretesjonalną osobą.Żal.

polecam Panią doktor wszystkim dziewczyną które boją się pierwszej wizyty ;) też się bardzo bałam ale Pani doktor stworzyła miłą atmosfere wszystko dokładnie wytłumaczyła wcale nie było strasznie ;)z chęcią będę chodzić na następne wizyty ;)

Pani Mężyk jest bardzo dobrym lekarzem,prowadzi moją ciąże i z pewnością będę chciała aby odbierała poród. Pani która twierdzi że jest niekompetentna to chyba oczekiwała od dr. tego ze urodzi za nią i jest rozczarowana tym że tego nie zrobiła.W rezultacie nie może zarzucic nic bo synek jest zdrowy i nic mu nie jest i napewno też nie zrobi krzywdy mojemu dziecku.

Bardzo, bardzo miła. Czułam się na wizycie bardzo dobrze. Pani doktor zajęła się mną bardzo profesjonalnie. Chciałabym zawsze spotykać takich lekarzy. Polecam.

Pani Ewa jest bardzo miła.... Wytłumaczyła mi wszystko co i jak ... ; )) Bardzo się ciesze że właśnie na tą Panią trafiłam

polecam panią doktor. bardzo miła, serdeczna. o wszystko mozna ją zapytać. jestem w szoku że tacy lekarze jeszcze są.

Zaangażowana, budzi zaufanie, pamieta pacjentki, nie zbywa, dokladnie analizuje i tlumaczy. polecam

Najfajniejszy lekarz jakiego spotkałam, Pani Doktor traktuje b.b.dobrze pacjentki. Mam zawsze wrażenie że idę do koleżanki na kawe a nie do lekarza. OCENA 6 . Anita :)

Bardzo dokładny i cierpliwy specjalista zawsze pogodna osobowość. Każdy pacjent traktowany jest przez Panią doktor indywidualnie

przemiła, delikatna i kompetentna, mówi szczerze ale z wyczuciem, przejmuje się losem pacjentek,

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny