dr n. med. Ewa Muszyńska-Wiese

3,3
2,8

E.

27.04.2015

Konkretna, rzeczowa i bardzo kompetentna lekarka. Operowała mnie, później zajęła się moim dalszym leczeniem. Specjalista w najwyższym tego słowa znaczeniu. Lekarz z powołania, z dużą empatia. Prowadziła moja ciążę. Nie straszy, wszystko wyjaśni, wysłucha. Można zadać jej absolutnie każde pytanie. Świetny specjalista i do tego fajna kobietka. Sama jeżdżę do niej specjalnie na wizyty z odległej miejscowości. Polecam. Oby więcej takich ludzkich lekarzy.

Weronika

25.03.2015

Pani dr nic nie tłumaczy wizyta krótka nie dopowiada na pytania. Zgadzam sie ze wczesniejszymi negatywnymi opiniami.

Anonim

03.03.2015

Bardzo niesympatyczna nie wytlumaczyla wyników badania wypisala recepte nic nie mówiąc nawet jak dawkować lek nawet receptę źle wypisala. Chciała się mnie jak najszybciej pozbyć nawet nie poprosila żebym usiadła już nigdy do niej nie pojde

J.

08.07.2014

Dodam jedynie, że po rutynowym badaniu kontrolnym krwawiłam około 2 tygodnie, a weszłam do gabinetu całkowicie zdrowa. Zdecydowanie nie polecam.

Ciężarówka

06.11.2013

Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem - jedyna przyjmująca w sobotę. Już wiem dlaczego tak dużo pustych miejsc... Zgłosiłam się po zrobieniu testu ciążowego, Doktor zrobiła USG, stwierdziła ze ciąży nie widać i pewnie jest to ciąża pozamaciczna ( dodam, że to był dopiero 4 tydzień ciąży) i trzeba będzie usunąć,bo inaczej może dojść do komplikacji a nawet do zgonu. Dodatkowo próbowała mnie namówić na kłamstwo, by powiedzieć w innym szpitalu, że boli mnie brzuch po to, by wykonali mi test bHCG. Na szczęście w tym szpitalu po przedstawieniu sytuacji kompetentny lekarz udzielił mi wyczerpujących informacji - za darmo - i uspokoił. Ciąża w tak wczesnym stadium na słabym USG nie może być widoczna. Moja ciąża pozamaciczna po prawie 9 miesiącach dobiega końca - za 3 tygodnie rodzę Dziecko :) Zastanawiam się czy nie odwiedzić i pokazać tej Pani, że warto najpierw dokładnie się upewnić co się mówi a dopiero wtedy wygłaszać opinie. Kosztowało mnie to więcej niż koszt wizyty - strach przed utratą czegoś bezcennego, stres podczas ciąży. Na szczęście historia kończy się szczęśliwie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety