dr n. med. Ewa Muszyńska-Wiese

3,3
2,7

Edyta

28.06.2016

Ta Pani nie powinna być lekarzem !!! Zero uprzejmości zero uśmiechu i tak po za tym wszystko na nie nie polecam

E.

27.04.2015

Konkretna, rzeczowa i bardzo kompetentna lekarka. Operowała mnie, później zajęła się moim dalszym leczeniem. Specjalista w najwyższym tego słowa znaczeniu. Lekarz z powołania, z dużą empatia. Prowadziła moja ciążę. Nie straszy, wszystko wyjaśni, wysłucha. Można zadać jej absolutnie każde pytanie. Świetny specjalista i do tego fajna kobietka. Sama jeżdżę do niej specjalnie na wizyty z odległej miejscowości. Polecam. Oby więcej takich ludzkich lekarzy.

Weronika

25.03.2015

Pani dr nic nie tłumaczy wizyta krótka nie dopowiada na pytania. Zgadzam sie ze wczesniejszymi negatywnymi opiniami.

Anonim

03.03.2015

Bardzo niesympatyczna nie wytlumaczyla wyników badania wypisala recepte nic nie mówiąc nawet jak dawkować lek nawet receptę źle wypisala. Chciała się mnie jak najszybciej pozbyć nawet nie poprosila żebym usiadła już nigdy do niej nie pojde

J.

08.07.2014

Dodam jedynie, że po rutynowym badaniu kontrolnym krwawiłam około 2 tygodnie, a weszłam do gabinetu całkowicie zdrowa. Zdecydowanie nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety