dr n. med.Ewa Muszyńska-Wiese

Średnia:
2.9512345
34 opinie

• 1

Dodam jedynie, że po rutynowym badaniu kontrolnym krwawiłam około 2 tygodnie, a weszłam do gabinetu całkowicie zdrowa. Zdecydowanie nie polecam.

• 1

Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem - jedyna przyjmująca w sobotę. Już wiem dlaczego tak dużo pustych miejsc... Zgłosiłam się po zrobieniu testu ciążowego, Doktor zrobiła USG, stwierdziła ze ciąży nie widać i pewnie jest to ciąża pozamaciczna ( dodam, że to był dopiero 4 tydzień ciąży) i trzeba będzie usunąć,bo inaczej może dojść do komplikacji a nawet do zgonu. Dodatkowo próbowała mnie namówić na kłamstwo, by powiedzieć w innym szpitalu, że boli mnie brzuch po to, by wykonali mi test bHCG. Na szczęście w tym szpitalu po przedstawieniu sytuacji kompetentny lekarz udzielił mi wyczerpujących informacji - za darmo - i uspokoił. Ciąża w tak wczesnym stadium na słabym USG nie może być widoczna. Moja ciąża pozamaciczna po prawie 9 miesiącach dobiega końca - za 3 tygodnie rodzę Dziecko :) Zastanawiam się czy nie odwiedzić i pokazać tej Pani, że warto najpierw dokładnie się upewnić co się mówi a dopiero wtedy wygłaszać opinie. Kosztowało mnie to więcej niż koszt wizyty - strach przed utratą czegoś bezcennego, stres podczas ciąży. Na szczęście historia kończy się szczęśliwie.

• 1

Zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Doktor. Mało profesjonalny lekarz, do pacjenta na wstępie zwraca się na "ty",badanie wykonuje w biegu, prawie z zegarkiem w ręku, byle jak najszybciej przejść do następnej pacjentki. Na moją prośbę o wyjaśnienie odpowiedziała: "POCZYTAJ SOBIE W INTERNECIE" (dodam że za wizytę zapłaciłam). Nigdy jeszcze żaden lekarz mnie tak nie potraktował. Jej podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia... Odradzam wszystkim

• 2

Nie polecam tej pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa w ogóle i bardzo mnie zniechęciła. Nie został przeprowadzony żaden wywiad o stanie zdrowia. Lekarka sprawiała wrażenie, że w ogóle nie jest zainteresowana tym co mam do powiedzenia a na zadawane pytania nie odpowiadała. Tak też zamiast rozwiać wątpliwości i wyjaśnić możliwe przyczyny mojego problemu poczułam się pozostawiona z nim sama. Nie zostało mi wyjaśnione na co dokładnie dostaje przypisane leki. Recepta była wypisana źle tak, że apteka jej nie zaakceptowała. Jeszcze tylko dodam, że pani dr się spóźniła, nie zmieniła jednorazowego papieru na fotelu, i na wstępie mówiła na ty. Rozumiem, że może mieć taki sposób bycia ale jest to trochę dziwne. Sama wizyta była ekspresowa, trwała góra 5 minut. Co mi dało wrażenie, że chcę jak najszybciej załatwić pacjentkę i przejść do następnej. Oczywiście na piersi nawet nie spojrzała. Sama trafiłam tam z polecenia mamy, która lekarkę bardzo zachwala i która faktycznie jej pomogła. Wiec najwidoczniej ta pani ma problem z akceptacja młodych kobiet... Ja do niej już nie zawitam.

• 5

Bardzo się bałam dzisiejszej wizyty, głównie z powodu złych komentarzy. Jednak jestem już po i zupełnie nie rozumiem kto i dlaczego je pisał. Pani doktor jest sympatyczna, kompetentna. Szybko zdiagnozowała problem i zaleciła odpowiednie leczenie. Wszystko wytłumaczyła w przystępny sposób, dawkowanie leków dodatkowo rozpisała. Udzieliła odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania. Zero zniecierpliwienia, jest miła i uprzejma. cieszę się że do niej trafiłam!

• 1

Bardzo podmiotowe traktowanie pacjentek. Byle jak najszybciej się pozbyć i przyjąć następną pacjentkę. Byłam pierwszy i ostatni raz u Pani doktor. Zdecydowanie nie polecam.

• 1

Po mimo tego, iż regularnie chodzę od 5 lat na badania profilaktyczne i zawsze były one w normie jeszcze nigdy w życiu nie zostałam tak podle, niekompetentnie potraktowana. Pani doktor zasugerowała, iż w 95% mam raka jajnika. Popadłam w depresję, mam tylko 27 lat i to już koniec. Kiedy już się otrząsnęłam natychmiastowo udałam się do innego specjalisty.Kilka dni później lekarz ten zaraz po wykonaniu badań wybuchł śmiechem i zaczął mnie uspokajać, iż to po prostu była zwykła torbiel, która nawet nie wymagała leczenia. Jednakże kosztów za stan depresyjny oraz straconych nerwów nikt mi nie zwrócił.

• 1

Jestem właśnie po wizycie u Pani doktor i potwierdzam te wszystkie negatywne komentarze, które tu przeczytałam. Zero kompetencji, zero zainteresowania pacjentem, zero profesjonalizmu - mówienie na Ty podczas pierwszej wizyty to brak wychowania, Pani doktor nie zmieniła ręcznika papierowego na fotelu, MASAKRA!! Jestem rozczarowana! Byłam tam pierwszy i ostatni raz! Nie polecam nikomu.

• 5

Nie wiem skąd biorą się te komentarze negatywne o Pani doktor... ja przez 13 lat 3 ciąże prowadzone przed doktor Wiese nigdy się z czymś takim nie spotkałam, połowa moich znajomych chodzi do pani doktor i nie ma niezadowolonej osoby, jednak są tacy ludzie, którym nic nie odpowiada.. ja wiem ze Dr Ewa jest konkretnym lekarzem, zawsze informuje co i jak, zawsze można do niej zadzwonić i może się to nie podoba innym pacjentką, że odbiera telefony podczas wizyty...ale jak dzwoniłaby sama to byłaby zła ze lekarz nie odebrał bo ma inna pacjentkę.. wiec nikomu się nie dogodzi..

• 5

bardzo dobre podejscie do pacjenta,polecam kazdemu

• 1

Odradzam! Pani doktor zapisała mi na zakażenie drożdżakami bardzo szkodliwy lek, którego absolutnie nie wolno podawać w ciąży chociaż uprzedzałam, że staram się o ciążę i mogę w niej być. Na moje pytanie co w przypadku jak zastosuję lek a ciąża będzie wzruszyła (dosłownie!!!!) ramionami i powiedziała "nie wiem". Na moje szczęście nie zażyłam tego leku a kilka dni później na teście były dwie kreseczki. Aż strach pomyśleć co mogłoby mnie spotkać po kuracji pani doktor. Odradzam zatem. Wizyta w Certus Poznań ul. Grunwaldzka PRYWATNIE !!!!!

• 1

Taki lekarz nie powinien brać ani złotówki, bo to,co powinno być badaniem w ogóle nim nie było. Odniosłam wrażenie, że Pani doktor w ogóle ma gdzieś po co przyszłam. To był mój ostatni raz.

• 1

Byłam w swoim życiu u wielu ginekologów, ale ta p. dr jest BEZNADZIEJNA!!! Wiem, że po wizycie na NFZ nie można było się wiele spodziewać, ale żeby taki stosunek do pacjenta??? Pomijam, że mówiła do mnie na Ty. Zero zainteresowania problemem. Odebrała prywatny telefon i jednocześnie coś tam sobie pisała na komputerze!!! Po czym sama musiałam przygotować sobie fotel żeby na nim usiąść!!! Stwierdziła polip mały na szyjce macicy a i tak pobrała wymaz. Zaproponowała wypalanie ale już prywatnie bo tu nie ma czasu się w to "bawić"!!! NIE POLECAM!!!! NAJGORSZY LEKARZ U KTÓREGO BYŁAM!!!!

• 1

Ten lekarz, mimo że Certus ma w ofercie testy na wirusa HPV nie ma na ten temat żadnej wiedzy. Nie informuje pacjentki, co oznacza wynik HPV 16. Wszystkiego musiałam dowiedzieć się z internetu i od kompetentnego drugiego lekarza, gdyż przez panią doktor zostałam wprowadzona w błąd jak można zarazić się tym wirusem.Mimo,że wymaz z szyjki macicy na obecność wirusa HPV nie może zawierać krwi, lekarz zupełnie to zlekceważył.

• 1

Nigdy więcej!!! Po raz pierwszy w moim życiu będąc u ginekologa krzyknęłam "Ała"! Myślałam, że kobieta ginekolog rozumie kobietę, a nie zachowuje się tak ostro i nieczule. Wizyta była płatna, ale nie warta nawet złotówki. Żałuję, że nie zdobyłam się na odwagę żeby wyjść. Na podłodze była krew więc teraz boję się czy czasem nie zostałam czymś zarażona. Masakra!!! A pytając o sposoby zabezpieczeń (jestem świeżo po ciąży) otrzymałam do ręki receptę na tabletki antykoncepcyjne jeszcze przed badaniem... chciałam dowiedzieć się coś o spirali, ale po chwili wiedziałam, że z tą kobietą nie ma o czym rozmawiać. NIE POLECAM w 200% szkoda Waszego czasu i zdrowia.

• 1

Poszłąm do Pani doktor w 5 tyg ciąży, później w 7. Ogólnie źle się czułam przede wszystki ze wzgledu na moje warunki pracy co Pani doktor kompletnie zlekcewazyła bo ciąża to nie choroba i pracować trzeba.Moim zdaniem nawet nie potrafiła dobrze ocenić, który to tydzień ciąży podczas wizyty. Nie podała planowanego terminu porodu. w 11 tyg okazało się , że dzidziuś umarł w 8 tyg- trafiłą od razu do szpiatla na polnej. Pani Doktor stierdziłą ,że to musiłąo nastapić później bo dziecko miało 18 mm. Nie zaleciał mi żadnych badań aby zbadć przyczyne dlaczego tak się stało. Moim zdaniem nie jest kompetentym lekarzem.

• 1

Witam. Byłam z wizytą w 7 tygodniu ciąży. Moja wizyta z badaniem trwała nie dłużej niż 10 min,pani doktor się spieszyło bo się spóźniła, żadnej konkretnej informacji, nie zważyła mnie, nie założyła żadnej karty ciąży, nie skierowała na badania. Jestem bardzo rozczarowana "tą" panią, jest to moja pierwsza ciąża, ten stan to nie choroba, ale nie po to idę do lekarza, więcej informacji uzyskałam z neta. Jedyną rzeczą, którą powtarzała kilkakrotnie była informacja, żebym wróciła za 2 tygodnie. Decyzje pozostawiam Wam.

• 2

Brak kompetencji zawodowych.Diagnozy mylne.

• 1

Pani Doktor sprawdza się w przypadkach, kiedy nic się nie dzieje. Koleżance prowadziła dwie ciąże i było wszystko ok. U mnie ciągle powtarzała, że "ciąża to nie choroba" a w 11 tygodniu poroniłam. Dopiero w szpitalu dowiedziałam się, że m.in. wg karty ciąży, zarodek był za mały już w 8 tygodniu, powinna coś w tym kierunku zrobić. Niestety poza słowami "ciąża to nie choroba" to nic się nie dowiedziałam.

• 5

Bardzo polecam, znalazłam się u Pani Doktor zupełnie przypadkowo i tak już pozostałam i na pewno nie mam zamiaru tego zmieniać. W trakcie wizyty zapewnione mi jest to czego dokładnie oczekuję od każdego lekarza. Badanie, konkretne informacje, odpowiedzi na pytania (zadane!), osobiście nie jestem zwolennikiem tzw. gawędziarzy i lubię konkrety, w związku z czym trafiłam w dziesiątkę:)

• 1

Pani doktor prowadziła moją ciążę, na szczęście tylko w pierwszym jej trymestrze. Faktycznie nie pozwala zwariować i z uporem daje do zrozumienia, że "ciąża to nie choroba". I jeśli ktoś nie ma żadnych dolegliwości, to na pewno z Pani dr będzie zadowolony (pod warunkiem, że nie będzie mu przeszkadzać konieczność dopytywania się, jakie leki zostały właśnie przepisane, jak je dawkować, jak ocenia wyniki badań, co widzi na usg itd., bo Pani dr sama z siebie niewiele mówi i właściwie o nic nie pyta). Ja jednak problemy z ciążą miałam: trzy miesiące ciągłych wymiotów, spory spadek wagi (10%), zawroty głowy, kiepskie wyniki badań. Na Pani dr wrażenia to nie robiło. Podkreślała, że to normalne dolegliwości i widocznie "taka jest moja uroda" i z uporem nie zaradziła nic by wymioty powstrzymać, mimo że wywoływał je nawet łyk wody mineralnej. Nie zauważyła niestety, że w międzyczasie mój organizm odwodnił się, co zakończyło się utratami przytomności i pobytem w szpitalu.Tam dopiero trafiłam na właściwych lekarzy, którzy pomogli mi stanąć na nogi, a podejściem Pani dr byli wyraźnie zażenowani.

• 5

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym dobrym człowiekiem.Jestem wdzięczna losowi , że poznałam panią doktor.Będę polecać wśród znajomych i w rodzinie.

• 5

dzięki Pani Doktor szybko pozbylam się wielkiego guza, nadal mam wszystko na swoim miejscu a co najważniejsze mogę mieć dzieci. Bardzo Pani DZIĘKUJĘ.

• 5

Uważam, że jest b. dobrym lekarzem. Jednak dla kobiet, które oczekują odpowiedzi na '100 pytań do' nie zadając tych pytań na które chciały by odpowiedzi, na pewno wizyta nie będzie zadowalająca. Należy do lekarzy, którzy nie panikują bez powodu -swoją postawą próbuje dać do zrozumienia, że np. ciąża to nie choroba, jednak jeśli coś się dzieje - jest pierwszą do pomocy. Zawsze uchwytna telefonicznie, doradzi bez problemu co zrobić w danej sytuacji (o każdej porze). Prowadzi obecnie moją drugą ciążę, i uważam, że takie podejście jest b. cenne, nie pozwala 'dać się zwariować' kobiecie w odmiennym stanie. Osobiście uwielbiam Panią Doktor, i nie zmienię jej za żadne skarby :).

• 5

Dzięki trafnej diagnozie i operacji wykonanej przez Panią dr Ewę szybko powracam do zdrowia i zapominam o chorobie.Mimo skomplikowanej operacji nadal w pełni jestem kobietą. Godny polecenia specjalista.

• 1

nigdy osobiście nie spotkałam się z tak nie miłą nie profesjonalną lekarką. Zamiast wytłumaczyć, rozwiać wszelkie wątpliwości, była bardzo nie uprzejma i chyba ma problem z akceptacją młodych kobiet.

• 1

Absolutnie nie polecam wizyty u tej pani doktor. Zostalismy z Zona potraktowani oschle, z gory. Zona najpierw zostala zapytana o wiek, a potem byla traktowana jakby byla jakas malolata - zwracala sie do Niej per ty. Wspomne jeszcze, ze mnie praktycznie nie zauwazyla i nie zwracala na mnie uwagi. Byla milczaca i nie przekazala nam zadnych zalecen, mimo ze byla to nasza pierwsza wizyta w czasie ciazy. Nie tlumaczyla, czemu maja sluzyc badania, ktore wykonywala. Na nasze obawy o ciaze skwitowala stwierdzeniem: "jak sie cos bedzie dzialo, to wtedy zrobimy badania". Nie tak powinna wygladac wizyta u profesjonalisty.

• 5

DOŚWIADCZONY DOKTOR, KOMPETENTNY , CIERPLIWY , DYSPOZYCYJNY CZASEM- CO DLA MNIE JEST WAŻNE ( ODBIERA TEL. NAWET W URLOPIE) SZCZERZE POLECAM .BEATA MITRĘGA MIĘDZYCHÓD

• 5

Byłam operowana przez pana doktor, jak równiez leczona. Jest niesamowita, kochana, empatyczna, no i przede wszystkim ma niesamowitą intuicję i wiedzę. bardzo, lae to bardzo polecam.

• 5

Lekarz którego mogę polecić wszystkim Paniom,które mają kłopoty ze zdrowiem.Jest super i przy niej nie czuję się skrępowana,duża wiedza,kompetencja nie robi niczego byle tylko odwalić.

• 5

Gorąco polecam.zawsze wolałam chodzić do lekarzy mężczyzn ale od kiedy poznałam Panią Doktor wszystko się zmieniło.Bardzo sympatyczna,kompetentna i delikatna.Naprawde super !

• 5

Wizyta u lekarza tej specjalności jest dla mnie zawsze trudna i krępująca.Przy p.dr.nie czuję zakłopotania i podejście do pacjenta sprawia,że czuję się swobodnie.Wiedza na wysokim poziomie.

• 4

bardzo miła, ale trochę za mało wyjaśnia pacjentce i wydaje mi się, że strzela w ciemno z lekami...

• 5

Byłam kilka razy , teraz polecam znajomym

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat