Filip Maguza

52,183580521,5537572691 518 902
f.maguza@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
9 opinii

Stanowczo nie polecam Powinien zmienić reklamę na szybie że "nie przyjmuje nagłych przypadków pod numerem telefonu 691 518 902 po co wprowadza w błąd pacjenta dzwoniłam 6 stycznia w tak zwanym nagłym przypadku i usłyszałam że przyjmuje na zapisy o nagłym przypadku nie było mowy telefon wyłączony więc proponuje zmienić na taki wpis jak wyżej.

Niesamowity lekarz. Przyjmuje punktualnie. Okres oczekiwania ok. 3 dni. Polecam. Bardzo dobrze dobiera soczewki kontaktowe.

Bardzo miły i przyjemny lekarz. Nie ukrywajmy jest najlepszy w Mińsku.

Uprzejmy, wszystko dobrze wytłumaczył. Przyjął nas punktualnie o określonej godzinie. Na wizytę czekaliśmy ok tygodnia. Przed nami przyjął 2 osoby z nagłym wypadkiem . Gorąco polecam. Od ręki optyk obok zrobił okulary. Luksus.

Zdecydowanie najlepszy specjalista w Mińsku. Bardzo pomógł mojemu dziadkowi. Szczerze polecam .

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Odmówił dwukrotnie mi i mojemu znajomemu pomocy w nagłym przypadku, a sam się reklamuje, że w takowych można dzwonić, więc się mija z prawdą! Podobno teraz zapisuje na godziny, a wcześniej jakiś cyrk-na godzinę np. 14 przychodziło 20 pacjentów i kłótnie o to, kto ma wejść, więc najpierw babcie na nfz!!! Polecam okulistkę Beatę Niewiadomską z ul. Kościuszki!

Świetny specjalista, bardzo łatwo się do niego dostać-przyjmuje codziennie w dogodnych popołudniowych godzinach.

Zdecydowanie polecam! Ma świetne podejście do maluszków. Mój dwumiesięczny synek nawet się nie obudził w trakcie badania i podawania kropelek. Naprawdę dobry lekarz o jakich niełatwo w Mińsku.

Ciepły i kompetentny lekarz. Ze zrozumieniem podchodzi do problemów pacjenta. Łatwo dostępny - przyjmuje codziennie, można dzwonić w nagłych wypadkach. Utrzymuje przystępne ceny za wizytę.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny