dr n. med. Franciszek Zawiślak

3,9
3,9

Anonim

04.10.2012

Doktor skasował mnie za podanie Hyalgany do kręgosłupa bo stwierdził u mnie dyskopatię. Faktycznie od ponad roku ma bóle kegosłupa, ulga niewielka, ale nie wiem czy podał mi to czy coś innego bo w ulotce o leku która poniżej nie ma takiego zastosowania. Chyba tylko on wie co tam miesza w sztrzykawce, tylko co bedzie jak dostane uczulenia i nie bedę wiedział na co???Wskazania: Zmiany zwyrodnieniowe stawów. Środek pomocniczy w chirurgii ortopedycznej.
Dawkowanie: Dostawowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.
Możliwe skutki uboczne: Możliwy jest obrzęk stawu i/lub miejscowe dolegliwości bólowe pojawiające się po wstrzyknięciu dostawowym. Objawy te są przejściowe i ustępują samoistnie po kilku godzinach.
Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

ewa

08.04.2015

Pan Dr.uralowal mnie przed kalectwem,bolem ,przed niesprawnoscia.A bylem u wielu specjalistow,ktorzy nie potrafili mi pomoc.Pewnie bylbym juz dawno kaleka.Fachowosc,mile podejscie,kompleksowa opieka medyczna zjednuja kazdego. 200 lat zycia Panie Dr.za Pana pomoc i serce,juz od 35 lat.Polecilismy Pana Dr,wielu osobom i zawsze slyszymy ,ze Pan pomogl w takich schorzeniach,gdzie nikt nie mogl poradzic,polecamy wszystkim ,ktorzy nie maja juz nadziei,ze ona nadejdzie to Pan Dr.napewno pomoze.Pana wiedza ,uprzejmosc ,troskliwosc o pacjenta jest nieoceniona.Jak to dobrze ,ze trafilismy przed laty do Pana.

leon

08.11.2014

Uważam że jest mi znaczni lepiej już po 2 wizytach zobaczymy co będzie dalej . dobry fachowiec zawsze się cenił opinia którą przeczytałem jest błędna . pozdrawiam Leon

Anonim

19.02.2014

Korzystałem z usług Zawislaków nie polecam piekne gadki i obiecanki jak to bedzie super po ich terapi a jak nie działa to nawt na meyla nie chce im sie odpisac a kasowac to potrafia pierwszożednie 650 zł za 10 min taka łyzka dziechciu do pozytywnych opini co o nich sie naczytałem i oczywiscie skorzystałem teraz załuje -pozdrawiam

jan

03.01.2014

Mam 3 przepukliny odcinka lędźwiowego, po 4 zastrzykach ból kręgosłupa ustąpił w 80%,obyło się bez operacji i śrubach w kręgosłup.Doktor uprzedził mnie ,że dolegliwości bólowe całkowicie nie ustąpią ,ale da się z tym żyć. Minęło już 4 lata i da się pracować, a pracuję fizycznie.POLECAM!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda "?

Prywatne gabinety w Nowej Hucie
Os. Przyjaźni Pawilon 142
Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4