dr n. med.Franciszek Zawiślak

Zielenice 76
50,823827316,98823050 71 393 07 76

Kalendarz przyjęć

Pon22.09Wt23.09Śr24.09Czw25.09Pt26.09So27.09Nd28.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
17 opinii

• 2

Korzystałem z usług Zawislaków nie polecam piekne gadki i obiecanki jak to bedzie super po ich terapi a jak nie działa to nawt na meyla nie chce im sie odpisac a kasowac to potrafia pierwszożednie 650 zł za 10 min taka łyzka dziechciu do pozytywnych opini co o nich sie naczytałem i oczywiscie skorzystałem teraz załuje -pozdrawiam

• 5

Mam 3 przepukliny odcinka lędźwiowego, po 4 zastrzykach ból kręgosłupa ustąpił w 80%,obyło się bez operacji i śrubach w kręgosłup.Doktor uprzedził mnie ,że dolegliwości bólowe całkowicie nie ustąpią ,ale da się z tym żyć. Minęło już 4 lata i da się pracować, a pracuję fizycznie.POLECAM!

• 1

Doktor skasował mnie za podanie Hyalgany do kręgosłupa bo stwierdził u mnie dyskopatię. Faktycznie od ponad roku ma bóle kegosłupa, ulga niewielka, ale nie wiem czy podał mi to czy coś innego bo w ulotce o leku która poniżej nie ma takiego zastosowania. Chyba tylko on wie co tam miesza w sztrzykawce, tylko co bedzie jak dostane uczulenia i nie bedę wiedział na co???Wskazania: Zmiany zwyrodnieniowe stawów. Środek pomocniczy w chirurgii ortopedycznej. Dawkowanie: Dostawowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Możliwe skutki uboczne: Możliwy jest obrzęk stawu i/lub miejscowe dolegliwości bólowe pojawiające się po wstrzyknięciu dostawowym. Objawy te są przejściowe i ustępują samoistnie po kilku godzinach. Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

• 4

Byłem na wizycie u dr. Zawiślaków około 4 miesięcy temu, wybrałem serie 3 zastrzyków w kręgosłup w przeciągu 2 tygodni. Ból ustąpił w 80%,ale od tygodnia znacznie powrócił, więc znów odwiedzę gabinet?

Znakomity lekarz. Przywraca rafość życia

• 3

mojemu mężowi nie pomógł był już na 5 zastrzykach i na 100% pomógł może 10% więc chyba tylko szkoda kasy

• 3

Czy ktoś może napisac jaka metoda był leczony u zawiślaka?? i co podaje jakie zastrzyki??czywszyscy dostaja te same zastrzyki???

• 1

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. JEŻELI CHOROBA W POCZĄTKOWYM STADIUM TO MOŻE ZASTRZYKI Z HYALGANU POMOGĄ. JEŚLI STAN CHOROBY WYMAGA INTERWENCJI NEUROCHIRURGA A DR. ODRADZA TO O CZYM MOWA. UWAŻAM, ŻE ZASTRZYK + WIZYTA ZA 500 ZŁ TO OGROMNA PRZESADA.PRZYJEŻDŻAJĄ DO DR. LUDZIE RACZEJ SŁABO SYTUOWANI MOŻE WIZYTA ZA OSTATNI GROSZ. DR. BRAK WYOBRAŹNI JEŚLI CHODZI O CENĘ.

• 5

Jestem bardzo zadowolony z wizyti żona dostała 3 zastrzyk na przepuklinę, ja 2 w kolano już po pierwszym przestało mnie boleć w kolanie dziś po 2 zastrzyku jest coraz lepiej.Moja żona już zaczęła dreptać odwiedziła mnie na dole w biurze czyli jest radykalna poprawa. Polecam znajomym.

• 5

Mojej matce pomógł w 100%. Mnie też chyba, bo próbowałem wielu innych metod zaleczenia przepukliny kręgosłupa, u Zawiślaka byłem na końcu i po 2 tygodniach zacząłem zapominać co to ból. Natomiast mój kolega cieszył się tylko przez miesiąc i bóle powróciły. drogo ale niewiele osób potrafi wbić w szyję kilkucentymetrowo igłę. Raczej polecam. Żałuję że nbie poszedłem do niego odrazu bo wtedy moja ocena byłaby bardziej stanowcza.

• 5

Na kręgosłup choruję od 15 lat.Poznałam dobrze smak bólu.Leki pomagały do 2008r.wtedy zaczęły się wstrząsy anafilaktyczne ,ostatni myślałam,że skończy się tragicznie ale dzięki szybkiej reakcji pogotowia przeżyłam!OD tego momentu nie ma już leku,który by mi pomógł;nawet 1Piroxikam może okazać się śmiertelną dawką.W 2009r poznałam dr.ZAWIŚLAKA,dzięki niemu chodzęi żyję.Niema lepszego specjalisty,który też zna ten ból i skutecznie leczy!DR.ZAWIŚLAK uczciwie wyjaśnił,jaki jest mój stan .Zdrowie jest bezcenne,choć nie w każdym przypadku wystarczą 3 wizyty,warto przetrzymać ból.Mi się udał,i choć to jeszcze nie koniec leczenia ,bo teraz jadę8 raz,ale po roku leżenia zaczęłam chodzić,normalnie funkcjonować i na nowo cieszyć się życiem.Jestem wdzięczna PANU PANIE DOKTORZE ,bo już tylko PAN podjął się mojego leczenia.ALICJA

• 1

kasa na pierszym miejscu pomaga chwilowo a nie leczy choroby zdecydowanie odradzam

• 5

jest najlepszy!!!!!!!mam przepukline w odcinku lędzwiowym i po 4 zastrzykach już 3 lata pracuje na budowie

• 5

Doktor jest SUPER fachowcem!Operowali mnie na przepuklinę i nic to nie dało. Po jego zabiegach narodziłem się na nowo!!!Od 2 lat nie mam bólu! JEst godny polecenia!!Moi znajomi też się tam leczą i są zadowoleni.

• 5

Jestem po dwóch zastrzykach i jestem zadowolona.

• 5

Super lekarz. Leczę się u niego od 2007 roku. Dzięki niemu chodzę bez operacji mimo kilu poziomowej przepukliny kręgosłupa.

• 5

Pan Doktor jest nie tylko sympatycznym człowiekiem, ale i fachowcem w swojej dziedzinie. Zdecydowanie polecam:D

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat