prof. dr hab. Fryderyk Pukacki

Chirurg naczyniowy

Tytuł naukowy jeszcze o niczym nie świadczy, ale umiejętności i wiedza danego lekarza. Proszę nie oceniać innych wypowiedzi.

przyjaciółka też miała obliteracje - rację. Profesor to profesor i finito. Człowiek trzyma poziom od lat. A tamta się czepia, sama nie wie, czego chce. Mądrala.

Nie polecam pana prof. Miałam wykonane obliteracje bez efektu, noga wygląda jeszcze gorzej niż przed zabiegiem. Od zabiegu minęło 7 miesięcy

Wspaniały człowiek i lekarz. Podejscie do pacjęta cudowne, nieoceniony specjalista, kompetenty w tym co robi. Dzięki Panu profesorowi mam obie nogi a lekarze w Szczecinie nie dawali na to szans. Nie znajduję słow żeby opisać swoją wdzięczność. Z całego serca Panu profesorowi dziękuję! Irena Gluza z Myśliborza

Wspaniały człowiek i chirurg,uratował mi noge przed amputacją, polecam fachowość Pana Profesora.Andrzej K.

Nazywam sie Dudziński Kazimierz i mieszkam w Gorzowie Wlkp i chciałbym podziękować Panu Profesorowi za wykonaną operację tętniaka aorty brzusznej,jestem bardzo zadowolony i chciałoby się rzec ażeby takich chrurgów było wiecej.Chciałbym za pośrednictwem internetu podziękowac i życzyć jak najwięcej tak udanych operacji DZIĘKUJĘ.