dr n. med. Godwin Bwire

Najlepszy z najlepszych ! Zaangażowany za każdym razem w 100%, oddany i potrafiący słychać! Polecam!!

Dr Godwin Bwire Ekonjo to wspaniały człowiek i mądry lekarz. Przez ponad cztery lata leczyłam się bezskutecznie u wielu "sławnych" ginekologów, a już podczas pierwszych wizyt u doktora zostałam prawidłowo zdiagnozowana, zobaczył na USG to czego dziesięciu przed nim nie widziało, zlecił badania całkowicie trafione i potrzebne. Polecam tego lekarza z całego serca, to po prostu dobry człowiek i zna się na swoim fachu jak mało kto.

Wspanialy lekarz i czlowiek potrafi podniesc na duchu nawet w beznadziejnych przypadkach nigdy nie narzeka jest optymista i bardzo dobrym specjalista nie zostawia nigdy w potrzebie znam go kilkanascie lat jemu zawdzieczam zycie to on pokierowal moim leczeniem i kazdemu polecam tego lekarza nie znam lepszego od niego Wika

heh a to dobre,- lekarz fakt ma wiedzę, ale przy każdej możliwej okazji wspominał o pieniądzach jak to mu źle że mało płacą, że nie robi charytatywnie,rozumiem że można ponarzekać, ale nie za każdym razem i nie do pacjenta. Czułam się skrepowana i zażenowana tym...Co prawda miły i mądry ale też arogancki.(Leczona byłam publicznie i jeździłam tam 17 razy więc dużo się nasłuchałam, napatrzyłam)

Człowiek DUSZA. Zna się na tym co robi. Jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Leczy ludzi bo ma taką potrzebę a nie bo liczy na zyski. Dzięki niemu zaoszczędziłam duuużżżo pieniążków. Przyszłam do Niego od znanego we Wrocławiu oszusta niby profesora nadzwyczajnego, który to rzekomo chciał mnie leczyć na torbiele, które w/g niego najprawdopodobniej są rakowe. Szkoda pisania co przeżyłam. Polecam doktora Eko z czystym sumieniem

Szkoda pisania co przeżyłam.
Polecam doktora Eko z czystym sumieniem