Grażyna Adamcewicz

Neurolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.2512345
4 opinie

• 1

Pani doktor jak ją zwiecie to osoba bardzo nie przyjemna dla ludzi,a w szczególności jak pójdzie się do orzekania o stopień nie pełno sprawności.Ludzie jak będziecie się tam wybierać to wezcie zanieście jej swoją głowę w ręcach może wam wtedy uwierzy.Wydziera się na ludzi przy badaniu ich szarpia,dużo by pisać to nie lekarz to sadysta.I mam nadzieje że kiedyś ją pokara za to jak ludzi traktuje.

• 1

Witam. Co do terminu na wizytę do Pani dr to nie było problemu, bo dostaliśmy nr tel zadzwoniliśmy i zaraz po kilku dniach już byliśmy na prywatnej wizycie. Pierwsze wrażenie fajna, skierowała na badania po dwóch dniach- badania,ale co do wyników to już mniej ciekawiej. Kazała kontaktować się tel. z wielką łaską powiedziała że są wyniki i że jest coś nie tak i to koniec rozmowy. Jak człowiek ma się nie martwić jeżeli usłyszał, że jest coś nie tak ale nie wie dokładnie co i powiedziała,że nic więcej nie może powiedzieć bo nie ma czasu! Pojechaliśmy po te wyniki i tam powiedziała że trzeba udać się na kolejne badania. Prawie po 3 miesiącach i zrobionych badaniach chcemy umówić się na konsultacje (prywatne) z wynikami, w których na nasze oko widać że jest coś nie prawidłowego, ale bez fachowej opinii nic dokładnego nie będziemy wiedzieć,i znowu to samo zbywa, każe dzwonić później nie odbiera, z terminem też robi problemy. Niestety myśleliśmy że Pani dr nam pomoże niestety musimy poszukać innego lekarza, który będzie w stanie nam pomóc. I będzie przede wszystkim milszy, myślałam że chodzi tu o pieniądze-ale przecież za wszystkie wizyty płaciliśmy, także nie wiem ale Pani dr nas nie polubiła, albo coś źle zrobiliśmy.

• 5

Wspaniały lekarz i Bardzo dobry człowiek

• 3
  • 1

Pani doktor jest osobą wyniosłą, zarozumiałą, niemiłą. Może jest dobrym fachowcem jako neurolog, ale podejścia do ludzi nie ma za grosz(zwłaszcza do tych, którzy nie chodzą do niej prywatnie). Pokazuje swoją wyższość nad pacjentem. Niedawno moja mama przebywała na oddziale, na którym owa pani pracuje i została zaatakowana pytaniami 1)z jakiej racji przebywa na oddziale, 2)kto ją kierował i 3)sama jest sobie winna swoich dolegliwości, bo powinna wcześniej o siebie zadbać - czytaj schudnąć. Z tego wnioskuję, że na oddziale mogą przebywać wyłącznie pacjenci kierowani przez nią samą, szczupli i z odpowiednią pozycją społeczną lub a może zwłaszcza materialną. Bardzo odradzam tą "secjalistkę", a zdarzenie zgłaszam do Rzecznika Praw Pacjenta. Pozostali lekarze i personel Oddziału, to ludzie godni szacunku i polecenia.

Gdzie przyjmuję

place 11

Świebodzin
    52,247296215,5335721

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat