lekarz Grażyna Gazarkiewicz

3,1
3,1

Maria

27.01.2015

Pani dr Gazarkiewicz jest najlepszym lekarzem jakiego mogłam spotkać, unormowała mi hormony, dzięki niej urodziłam zdrową śliczną córeczkę i z następną ciążą też mogę się w każdej chwili do niej zgłosić. Atmosfera w gabinecie jest tak miła, że czuję się jak w domu, ostatnio nawet byłam z córką :). Pani dr jest lekarzem z powołaniem a dla niektórych jest czasami niemiła bo zależy jej na pacjencie, a jak chce być mądrzejszy to niech sam się leczy. Bardzo dziękuję pani dr za wszystko i mam nadzieję, że niedługo do zobaczenia :)

Asia

19.09.2013

Pani doktor unormowała mi poziom hormonów, a muszę tu dodać, że byłam już w opłakanym stanie. Dzięki jej leczeniu zaszłam w ciążę. Mam śliczną córeczkę. Dla niektórych jest trochę szorstka w obyciu, ja nie mogę narzekać. Specjalista bardzo dobry.

02.01.2013

Nie wiem skąd u Was tyle jadu w stosunku do Pani doktór. moim zdaniem jest najlepszym specjalistą na pomorzu. Mnie wyleczyła z guzów na tarczycy, a inni chcieli mnie kroić. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowlonych

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowlonych

29.10.2012

tak beszczelnej kobiety jeszcze nie spotkałam!krzyczy-nie pozwala się odezwać.W dupie była gówno widziała-jestem bardzo niezadowolona.nie polecam!dla niej wszyscy mają depresję ale hormony tarczycy są ok bo ona tak mówi tak ma być mimo że pacjent źle się czuje wyniki są złe ale ona przepisuje coraz większe dawki.Mam w nadczyność wpaść się pytam???

05.10.2012

Pani Dr jest jedną z naj gorszych lekarzy brak wiedzy w karcie wpisuje swoje przemyślenia a nie konkrety. Zapytała mnie czy prawidłowo przyjmuję leki odpowiedziałam, że tak po czym powiedziała że nie prawdę mówię byłam w ciąży więc naprawdę przestrzegałam wszystkiego na to ona "na własną prośbę urodzi pani debila" na co ja że przyszłam do lekarza a nie jasnowidza na co ona wpisała do karty " chora kpiąco mi się przygląda" żarty jej bawią ją samą nikomu nie polecam ludzie Gazarkiewiczowa to nie jedyny lekarz w Redzie, Gdyni a nawet w Bojanie są dobrzy mili normalni specjaliści. Na podsumowanie napisze ,że nawet karty nie chcieli oddać a o ksero trzeba prosić i zapłacić porażka a na ksero nie ma faktury. Ostrzegam!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wejherowo"?

Adres: Ul. Św. Jana 7b, Wejherowo; Telefon: 58 572 55 02
Jana III Sobieskiego 10a