Grażyna Gazarkiewicz

Wejherowo
54,604403818,25252010 58 672 35 38

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
21 opinii

Pani doktor unormowała mi poziom hormonów, a muszę tu dodać, że byłam już w opłakanym stanie. Dzięki jej leczeniu zaszłam w ciążę. Mam śliczną córeczkę. Dla niektórych jest trochę szorstka w obyciu, ja nie mogę narzekać. Specjalista bardzo dobry.

Nie wiem skąd u Was tyle jadu w stosunku do Pani doktór. moim zdaniem jest najlepszym specjalistą na pomorzu. Mnie wyleczyła z guzów na tarczycy, a inni chcieli mnie kroić. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowlonych

tak beszczelnej kobiety jeszcze nie spotkałam!krzyczy-nie pozwala się odezwać.W dupie była gówno widziała-jestem bardzo niezadowolona.nie polecam!dla niej wszyscy mają depresję ale hormony tarczycy są ok bo ona tak mówi tak ma być mimo że pacjent źle się czuje wyniki są złe ale ona przepisuje coraz większe dawki.Mam w nadczyność wpaść się pytam???

Pani Dr jest jedną z naj gorszych lekarzy brak wiedzy w karcie wpisuje swoje przemyślenia a nie konkrety. Zapytała mnie czy prawidłowo przyjmuję leki odpowiedziałam, że tak po czym powiedziała że nie prawdę mówię byłam w ciąży więc naprawdę przestrzegałam wszystkiego na to ona "na własną prośbę urodzi pani debila" na co ja że przyszłam do lekarza a nie jasnowidza na co ona wpisała do karty " chora kpiąco mi się przygląda" żarty jej bawią ją samą nikomu nie polecam ludzie Gazarkiewiczowa to nie jedyny lekarz w Redzie, Gdyni a nawet w Bojanie są dobrzy mili normalni specjaliści. Na podsumowanie napisze ,że nawet karty nie chcieli oddać a o ksero trzeba prosić i zapłacić porażka a na ksero nie ma faktury. Ostrzegam!!!!!

lecze sie od 10lat , poczatkowo jako publiczna sluzba zdrowia

Pani Doktor jest wyjątkowo arogancka. W trakcie wizyty Pani Doktor na chwilę wyszła i potem zostawiła uchylone drzwi, o czym niestety nie wiedziałam. Nakrzyczała na mnie i wszyscy pozostali pacjenci w poczekalni to słyszeli. Pomimo,że bardzo Panią Doktor prosiłam, abym mogła zostać przyjęta przez nią w przychodni ze względu na moją ciężką sytuację finansową zdecydowanie odmówiła. Żałuję, że nie poprosiłam o odmowę na piśmie. Czy to wina systemu, czy ludzi? Pacjentów i lekarzy, od roku nie udaje mi się dostać z NFZ do lekarza endokrynologa, a składki przecież płacimy wszyscy. Biorąc pod uwagę, że była to prywatna wizyta i to jeszcze z wielkiej łaski, zdecydowanie nie polecam. Mam już prawie 60 lat, ale naprawdę jak długo żyję to jeszcze nie spotkałam się z tak wyjątkowo i tu przepraszam za słowo "bezczelnym" odnoszeniem się do pacjenta (który płaci za wizytę ze swoich skromnych dochodów).

Nie polecam! Nie przyjemny kontakt! Znikoma wiedza! Pani Gazarkiewicz pomyliła wartości. Lekarz jest dla pacjenta a nie pacjent dla lekarza!

Niczego się nie dowiedziałam, czekałam na wizytę 4 godziny i nie wiem po co . Dowiedziałam się np. że włosy ludziom nie są potrzebne bo kiedyś nie było czapek i miały one za zadanie ochronić nas przed zimnem ;) że jedni chudną, a jedni tyją i wiele takich ciekawostek. Masakra, Pani Doktor potraktowała mnie przedmiotowo, pełna humoru (ale tylko Ona się śmiała).

Bardzo dobry endokrynolog. Wykryła u mnie niedoczynność tarczycy. Bez problemu zaszłam w ciążę i urodziłam zdrowego synka. Gorąco polecam !

Witam czy te nr telefonu do Pani doktor jest prawidłowy bo od kilku dni nie mogę się dodzwonić, żeby się zarejestrować :(

Etyki lekarskiej i zasad dobrego wychowania całkowicie brak! Jest bardo niemiła, arogancka do pacjentów i traktuje ich z gór- wydaje Jej się, że jest nadczłowiekiem- wprowadziła swój regulamin chyba przebywała kiedyś w domu dziecka lub poprawczaku, a podczas prywatnych wizyt za pieniądze udaje dobrą mamę. Podczas długich wizyt- odnosi się nieprzyjemnie i traktuje chorego jak intruza. Udaje, że bardzo chce pomóc, ale chyba brak Jej umiejętności i w ten sposób nadrabia swoją „fachowość”. Nie polecam

Pani doktor wyprowadziła mnie z ciężkiego stanu nadczynności tarczycy. W trakcie leczenia zaszłam w ciążę, donosiłam ją. Maluszek jest zdrowy. Cały czas monitorowała wyniki badań. W sytuacjach jakichkolwiek wątpliwości mogłam do niej dzwonić nawet o 23 w nocy. Dokładna. Pierwsza wizyta ok 1 godziny. Nie spotkałam się jeszcze z lekarzem, który robi tak obszerny wywiad. Polecam.

Pani Doktor leczyła mnie przez dwa lata na niedoczynność tarczycy. Mimo, że miałam wyniki dobre to cały czas zwiększała mi dawkę leku (Euthyrox). Mówiła też, że nie będę w ciąży, a nawet jeśli uda mi się zajść to jej nie donoszę, że nie urodzę dziecka. Jest to bardzo budujące usłyszeć coś takiego w wieku 23 lat. Oprócz tego Pani Doktor była nie miła traktowała mnie z góry. W końcu poszłam do innego lekarza na konsultacje, który przede wszystkim kazał zrobić dodatkowe badania. Zrobiłam badania i okazało się, że na żadną niedoczynność nie choruje i mogę mieć dzieci. Jak urodzę to pójdę i pokażę małego "Przemiłej" pani doktor. Odradzam każdemu, kto chcę się do niej wybrać!!

Wizyta przebiega w atmosferze uzależnionej od humoru Pani Doktor

Leczę się u tej Pani już kilka lat. Pamiętam ją też ze szpitala jak leżałam z chorą tarczycą. Nie mam żadnych uwag. Prywatnie przyjmuje praktycznie każdego. Siedzi po nocach, by zbadać wszystkich pacjentów. Trzyma dobre pół godziny i bierze za to mało pieniędzy. Czego więcej chccieć. A jeśli chodzi o wizyty państwowe to niestety jest jak jest i nie jest to na pewno wina pni dr. Ja też chodziłam do niej przez chwilę prywatnie ale raz nie zdążyłam i powiedziano mi, że nie ma już miejsc. Ok. zapisałam się prywatnie. Nie rozumiem jak to może być zarzut. Raczej zarzut do rządu, a nie pani dr :) Pozdrawiam i polecam.

Pani lekarka odnosiła sie do mnie w sposób bardzo arogancki a wręcz bezczelny.Jestem osobą dojrzałą i wówczas byłam przed operacją.Ta wizyta skończyła się oddaniem dokumentów i moją rezygnacją z leczenia u tej lekarki.Wyszło tak,że to lekarz wybiera sobie pacjenta.

Dr Gazarkiewicz jest niezwykłą lekarką. Pierwsza wizyta trwa ok 1h, gdyż pani doktor chce jak najlepiej poznać pacjenta. Dzięki niej moje problemy z tarczycą zakończyły się. Udało mi się także bezproblemowo urodzić maluszka. Wszystkie hormony tarczycowe zostały unormowane jeszcze przed zajściem w ciąże. Podczas ciąży na bieżąco monitorowała ich stan. Po ciąży szybko organizm wrócił do normalności. Oby więcej takich lekarzy. Tej Pani nie zależy na zarobku, ale na pomocy pacjentowi.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem,jeżeli chodzi o chorobę tarczycy.

najlepsza !!!kompetentna ,wyrozumiała,lekarz z powołania .tłumaczy wszystko .

Podczas pierwszej wizyty byłam bardzo zestresowana bo nie wiedziałam dokładnie co mi dolega. Lekarz potraktowała mnie jak małe dziecko, odnosiłam nieprzyjemne wrażenie że jej na mnie nie zależy i ze jestem tylko kolejnym pacjentem z którym musi się uporać. Po kolejnych wizytach utwierdzałam się w przekonaniu, że nie uzyskam konkretnego wytłumaczenia dla mojej choroby, ponieważ objawy nadal występowały pomimo ciągłego zwiększania dawki leku. Podczas ponownej rejestracji otrzymałam informację że nie ma już wolnych miejsc chyba że za pół roku. Byłam zszokowana tą informacją ponieważ leczyłam się tam już od dwóch lat. Zaproponowano mi wizytę prywatną w godzinach nocnych ok 22.00. Oczywiście przeniosłam się do innego lekarza

Prawdziwy lekarz z powołania, kompetentna i konkretna kobieta - jestem zachwycona. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY MAJĄ PROBLEMY Z TARCZYCĄ!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny