lekarz Grażyna Kowalska

Ogólnie pani doktor bardzo słaba. Do prostych spraw może się nadaje, ale doradzić coś dalej to już nie potrafi. Jakieś leczenie specjalistyczny to wysyła do Łodzi. Nie polecam.

Pani Doktor przemiła kompetentna ma czas i cierpliwość do pacjenta diagnoza trafna. Leczy całą moją rodzinę od lat, nawet w dużych miastach nie ma takich lekarzy jak dr Kowalska. Max punktów dla p. Doktor

Pani Doktor zawdzięczam wzrok. Zdiagnozowała mi jaskrę, a następnie wykonała zabieg. Sprzęt nowoczesny, a obsługa była bardzo miła i elegancka. I co najważniejsze,Pani Doktor KOMPETENTNA I Z PODEJŚCIEM DO PACJENTA.

Pani Doktor odmówiła wizyty mojemu 6 letniemu synkowi z bólem oczu, na którą czekaliśmy 3 tygodnie + 30 minut w salonie, ponieważ jego 2,5 letni braciszek nie miał maseczki, chodź przepisy mówią jasno obowiązek zasłaniania ust i nosa mają dzieci powyżej 4 roku życia ! Wyprosiła nas z gabinetu, nie informując nawet gdzie w obecnej sytuacji i w danej chwili możemy się udać po pomoc do innego specjalisty okulisty, a to był jej obowiązek. Był to piątek godzina 17. 30, 6 latek z bólem oczu, bez diagnozy, bez badania po prostu wyproszony z gabinetu chodź sam miał maseczkę. !