dr hab. n. med.

50,444489918,85846350 32 769 15 15
limed@poczta.onet.pl

Kalendarz przyjęć
Pon22.12Wt23.12Śr24.12Czw25.12Pt26.12So27.12Nd28.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
6 opinii

Niestety nie pomogła, od razu rzuca diagnozą - podejście przeciętne i ilość poświęconego czasu krótko. Wizyta prywatna zbyt droga, 110 pln.

Pani doktor Lisowska operowała mi nowotwór slinianki przusznej. Jestem ogromnie wdzięczna za tak profesjonalne podejscie, guz zostal w calosci wycięty, a ja nie mam żadnych problemów z twarzą, przed czym mnie przestrzegano przed operacją, bo tam biegnie nerw. Bardzo dziekuje Pani doktor za udana operacje i opieke. Polecam wszystkim tego lekarza.

Pani docent to bardzo dobry specjalista, operowała mnie na zatoki, najpierw wszystko dokładnie wytłumaczyła łacznie z przebiegiem operacji. Po operacji bóle głowy ustapiły, powrócił węch i mozliwość oddychania przez nos. Operacja została przeprowdzona nowoczesna techniką, a do nosa po zabiegu miałam załozony specjalny rozpuszczalny opatrunek i od razu mogłam oddychać przez nos. Fachowośc na najwyższym poziomie, polecam.

Niestety nie pomogła, jedynie doceniam jej uprzejmość.

Pani Docent to dobry specjalista. Kompetentna, świetne podejście do pacjenta, fachowo udzielona pomoc. Przy tym miła i sympatyczna, aż chce się leczyć. Szkoda tylko, że tak bardzo ceni swój czas.

Pani doktor sprawia wrażenie osoby kompetentnej, z fachowym podejściem do problemu. Polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny