dr hab. n. med. Grażyna Lisowska

3,3
3,5

Dana

21.02.2014

Niestety nie pomogła, od razu rzuca diagnozą - podejście przeciętne i ilość poświęconego czasu krótko. Wizyta prywatna zbyt droga, 110 pln.

25.11.2012

Pani doktor Lisowska operowała mi nowotwór slinianki przusznej. Jestem ogromnie wdzięczna za tak profesjonalne podejscie, guz zostal w calosci wycięty, a ja nie mam żadnych problemów z twarzą, przed czym mnie przestrzegano przed operacją, bo tam biegnie nerw. Bardzo dziekuje Pani doktor za udana operacje i opieke. Polecam wszystkim tego lekarza.

08.09.2012

Pani docent to bardzo dobry specjalista, operowała mnie na zatoki, najpierw wszystko dokładnie wytłumaczyła łacznie z przebiegiem operacji. Po operacji bóle głowy ustapiły, powrócił węch i mozliwość oddychania przez nos. Operacja została przeprowdzona nowoczesna techniką, a do nosa po zabiegu miałam załozony specjalny rozpuszczalny opatrunek i od razu mogłam oddychać przez nos. Fachowośc na najwyższym poziomie, polecam.

20.07.2012

Niestety nie pomogła, jedynie doceniam jej uprzejmość.

Niestety nie pomogła, jedynie doceniam jej uprzejmość.

panza mipyclik

14.04.2012

Pani Docent to dobry specjalista. Kompetentna, świetne podejście do pacjenta, fachowo udzielona pomoc. Przy tym miła i sympatyczna, aż chce się leczyć. Szkoda tylko, że tak bardzo ceni swój czas.

Szkoda tylko, że tak bardzo ceni swój czas.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnowskie Góry"?

Szpital Specjalistyczny w Zabrzu
Tylna 12