Grażyna Majkut

Chełm
51,133073123,46020540 82 565 35 61

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.55
4 opinie

Byłam pacjentką dr.Majkut przez ok 14 lat, niestety z powodu przeprowadzki na drugi koniec Polski musiałam oczywiście zmienić lekarza. Muszę stwierdzić że w swoim mieście nie znajdę drugiego lekarza takiego jak Pani Majkut. Zawsze poświęcała mi dość dużo czasu, zlecała konkretne badania i przypisywała leki które przynosiły ulgę. Czasu trzeba trochę poświęcić wybierając się na wizytę, ale to jest przyczyną dużej ilości pacjentów. Pomimo wszystko polecam dr.Majkut bo na prawdę potrafi pomóc. Mogę jeszcze tylko dodać że będąc wieloletnią pacjentką zawsze byłam serdecznie przyjmowana zarówno przez Panią Majkut jak i pielęgniarki tam pracujące:)

zgadzam się z jedną z pan zupełnie ja miałam podobna sytuacje dr. ciagla twierdziła ze moja corka ma olbzymia alergie itd ogolnie że ma złe wyniki badan ciagle przepisywala olbrzymie ilosci lekow silnych antybiotykow a okazało sie po konsultacji z innymi lekarzami i wykonanymi badaniami ze mojej corci nic kompletnie nie dolega jest zupełnie zdrowym dzieckiem z dobrymi wynikami wiec zgadzam sie ze dr. naciaga na pieniązki i to naprawde barzo ja w ciagu jednego miesiaca zostawiłam tam 800zł i poco skoro dziecko jest zdrowe zupełny brak szacunku z mojej strony dla tej pani tym bardziej ze moja niunia ma 1 roczek nie ma ona zupełnie żadnego sumienia zeby faszerowac takie malenstwo nie potrzebnie taka iloscia lekow \

leczylam sie kiedys u doktor sama od dziecka teraz leczy sie moja 12 letnia corka przewaznie jak inni lekarze rozkladaja rece u doktor niema czegos takiego jak niewiem!!!!!i wtedy chodzac po roznych lekarzach wydajac pieniadze wraz trafiam do doktor ktora bez problemu wylecza jednak cos musi w tym byc i teraz zamiast wydawac fortune na leki i wraz isc do doktor robie to od razu pozdrawiam pania majkut jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!

nie mowie że nie pomaga ale proponuję zrobić wszelkie badania w jeszcze jednym niezależnym miejscu. U "wspaniałej pani Majkut"moja córa miała silna alergię i 2 lata brała sterydy. po tym czasie "p. doktor" zaleciła powtórne testy alergiczne które wykazały silna alergię. postanowiliśmy zrobić je w jeszcze jednym miejscu gdyż nasz lekarz rodzinny zasugerował nam że po 2 letnim leczeniu powinna być poprawa i w szpitalu papieskim w Zamościu, oraz prywatnie u innego lekarza alergologa wyszło ze nasze dziecko NIE JEST na nic uczulone. Uwarzam że p. Majkut podaje leki na poprawe stanu zdrowia pacjętów a później na zaostrzenie kaszlu. Od 4 miesięcy moje dziecko nie bierze leków(p. doktor mówiła że bez nich sie zadusi), je wszystkie zakazane jej potrawy i ma sie bardzo dobrze. AHA i wszystkie badania oczywiści płatne, TO JEST ZWYKŁA NACIĄGACZKA. NIE DAJNIE SIĘ LUDZIE WYKORZYSTYWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny