lekarz Grażyna Soćko-Wojciechowska

Wspaniała, cierpliwa poświęca tyle czasu ile trzeba. Wszystko wytłumaczy, nie zbywa pacjenta. Z usług Pani doktor korzystam ja i moja mama, oraz córka. Wszystkie jesteśmy zadowolone. Godna zaufania, polecam z czystm sumieniem.

od wielu lat Pani doktor opiekuje się moimi oczami również moją mamę leczy.Opieka na bardzo wysokim poziomie i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

Barzo dobry specjalista i bardzo oddany pacjentowi lekarz.

Barzo dobry specjalista i bardzo oddany pacjentowi lekarz.

Pani doktor Soćko-Wojciechowska to zdecydowanie najlepsza okulistka w całym województwie warmińsko-mazurskim. Ścisła krajowa czołówka lekarzy okulistów. Najlepsze, kompleksowe badanie wzroku jakiego można sobie życzyć. Bardzo dobre, uprzejme podejście i troska o pacjenta. Bez najmniejszych zarzutów. Same superlatywy. Piszę z własnego doświadczenia, a znajomi, którzy również chodzili na wizyty do Pani doktor też są bardzo zadowoleni.

Wspaniała,wspaniała,oddana pacjentowi.

Wspaniała,wspaniała,oddana pacjentowi.