lekarz Grażyna Szwankowska

Alergolog, Pulmonolog

01.06.2012

DRAMAT!!!!! Uważam, że p. doktor "leci" na oparach dobrej opinii!!!! 1.umawiają na godzinę, a i tak wchodzi się wg kolejności przyjścia. 2.po PODSTAWOWYCH testach alergicznych stwierdziła, że dziecko nie ma alergii nie przeprowadzając wywiadu z rodzicami!!! 3. Nie można się niczego dowiedzieć od p. dr, a podawanie leków tłumaczy jakby było to oczywiste, gdzie dla mnie 6 inhalacji dziennie to był szok + inne leki 4*dz. 4. jedyne zdanie jakie usłyszałam na kolejnych 4 wizytach: "dostanie to pani w aptece na dole" 5. po 6 miesiącach leczenia pogorszenie, bo okazało się ze dziecko dostawało leki przeciwstawne!!!!!!!!!!! 6.dziecko ma astmę, ale nie przepisuje leków na refundację. 7..... można by pisać duuuużo więcej.
SŁOWEM: ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

07.02.2013

czasami czytajać opinie zastanawiam się, czy jest to działanie pacjentów pojegajaće na zasadzie jestem anonimowy to mi wolno. Jest to bardzo przykre, tym bardziej że opinie wiążą a co gorsze wpływają na decyzje. Często dostyczące życai naszych pociech. Trafiął do Pani doktor z przyapdku, byłam ...

Trafiął do Pani doktor z przyapdku, byłam u rodziny na świeta Bożego Narodzenia i mój roczny synuś się rozchorował. Było cieżko bo nikt nie mógł określić co jest i dopiero ona chocz moim sceptycznym nastawieniem postawiłą diagnozę, jakże słuszną, pewną a przede wszystki trafną. To dzieki niej, jej trosce (oreś miedzy Świetami a Nowym Rokiem beznadzieja jeśli chodzi o lekarzy w szpitalu) mój synek ma już 4 latak cieszy się dobrym zdrowiem i żyje.
Codzienne telefony, wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu że są jeszcze lekarze dla któych liczy siecos więcej....
Z przykrosciaczytam komentarze osób kóre tak oczerniają lekarza, bo nie chce mi sie wierzyć ze jednego trakueje z ciepłe i totalnym poświęceniem a innych olewa totalnie. Czasami mam wrażenie że są to niechybione komentarze konkurecji lub osób badzo mściwych dla któych nie ma nić ważniejszego jak dopiec innym.
Wyrażam jednakże swoja opinie do której mam pełne prawo i której jestem w płęni świadoma, z którą też nie wszyscy muszą się zgodzić.
Pozdrawiam szystkich
Edyta Z Poznania mama 4 letniego Maksymiliana

01.01.2013

Osobiście jestem bardzo zadowolona z metod leczenia pani doktor. Mój ośmioletni już syn urodził się cztery tygodnie za wcześnie. Gdy miał dwa tygodnie pierwszy raz trafił do szpitala i tak to trwało do ósmego miesiąca życia. Trafiliśmy wtedy do pani doktor. Mały miał wykonywanych wiele ...

Osobiście jestem bardzo zadowolona z metod leczenia pani doktor.
Mój ośmioletni już syn urodził się cztery tygodnie za wcześnie. Gdy miał dwa tygodnie pierwszy raz trafił do szpitala i tak to trwało do ósmego miesiąca życia. Trafiliśmy wtedy do pani doktor. Mały miał wykonywanych wiele badań i za każdym razem mówiono mi czemu one służą. Po krótkim czasie wiedziałam że urodził się z niedoborem czynnika odpornościowego i ma astmę. Zawsze gdy jesteśmy na wizycie pani doktor wszystko tłumaczy. Przez pierwsze osiem miesięcy życia mój syn był 5 razy w szpitalu. Miał wykonywane masę badań, badało go wielu lekarzy i żaden nie umiał nam pomóc. Wręcz odwrotnie. Traktowali mnie dziwnie bo za każdym razem wypisywali zdrowe dziecko a po ok 2 tygodniach wracał z zapaleniem płuc. Pani doktor pomogła mojemu dziecku i robi to nadal. Polecam.

28.11.2011

Dr. Szwankowska ma dość dziwne podejście do pacjenta nie pamięta dzieci. Dziecko nie ma astmy a leczy je sterydami. Nie jestem zbyt zadowolona. Mało stara się by wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia.

23.10.2011

Pomogła mojej mamie - starszej osobie. Wielu lekarzy oglądało zdjęcie rtg, tylko dr Szwankowska poznała, że jest to refluks i zastosowała odpowiedni lek. Była natychmiastowa poprawa. Liczy się skuteczność. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Gorzów Wielkopolski"?

pulmonologiczna
Owocowa 30a