Grażyna Szwankowska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
33 opinie

czasami czytajać opinie zastanawiam się, czy jest to działanie pacjentów pojegajaće na zasadzie jestem anonimowy to mi wolno. Jest to bardzo przykre, tym bardziej że opinie wiążą a co gorsze wpływają na decyzje. Często dostyczące życai naszych pociech. Trafiął do Pani doktor z przyapdku, byłam u rodziny na świeta Bożego Narodzenia i mój roczny synuś się rozchorował. Było cieżko bo nikt nie mógł określić co jest i dopiero ona chocz moim sceptycznym nastawieniem postawiłą diagnozę, jakże słuszną, pewną a przede wszystki trafną. To dzieki niej, jej trosce (oreś miedzy Świetami a Nowym Rokiem beznadzieja jeśli chodzi o lekarzy w szpitalu) mój synek ma już 4 latak cieszy się dobrym zdrowiem i żyje. Codzienne telefony, wizyty utwierdziły mnie w przekonaniu że są jeszcze lekarze dla któych liczy siecos więcej.... Z przykrosciaczytam komentarze osób kóre tak oczerniają lekarza, bo nie chce mi sie wierzyć ze jednego trakueje z ciepłe i totalnym poświęceniem a innych olewa totalnie. Czasami mam wrażenie że są to niechybione komentarze konkurecji lub osób badzo mściwych dla któych nie ma nić ważniejszego jak dopiec innym. Wyrażam jednakże swoja opinie do której mam pełne prawo i której jestem w płęni świadoma, z którą też nie wszyscy muszą się zgodzić. Pozdrawiam szystkich Edyta Z Poznania mama 4 letniego Maksymiliana

Osobiście jestem bardzo zadowolona z metod leczenia pani doktor. Mój ośmioletni już syn urodził się cztery tygodnie za wcześnie. Gdy miał dwa tygodnie pierwszy raz trafił do szpitala i tak to trwało do ósmego miesiąca życia. Trafiliśmy wtedy do pani doktor. Mały miał wykonywanych wiele badań i za każdym razem mówiono mi czemu one służą. Po krótkim czasie wiedziałam że urodził się z niedoborem czynnika odpornościowego i ma astmę. Zawsze gdy jesteśmy na wizycie pani doktor wszystko tłumaczy. Przez pierwsze osiem miesięcy życia mój syn był 5 razy w szpitalu. Miał wykonywane masę badań, badało go wielu lekarzy i żaden nie umiał nam pomóc. Wręcz odwrotnie. Traktowali mnie dziwnie bo za każdym razem wypisywali zdrowe dziecko a po ok 2 tygodniach wracał z zapaleniem płuc. Pani doktor pomogła mojemu dziecku i robi to nadal. Polecam.

DRAMAT!!!!! Uważam, że p. doktor "leci" na oparach dobrej opinii!!!! 1.umawiają na godzinę, a i tak wchodzi się wg kolejności przyjścia. 2.po PODSTAWOWYCH testach alergicznych stwierdziła, że dziecko nie ma alergii nie przeprowadzając wywiadu z rodzicami!!! 3. Nie można się niczego dowiedzieć od p. dr, a podawanie leków tłumaczy jakby było to oczywiste, gdzie dla mnie 6 inhalacji dziennie to był szok + inne leki 4*dz. 4. jedyne zdanie jakie usłyszałam na kolejnych 4 wizytach: "dostanie to pani w aptece na dole" 5. po 6 miesiącach leczenia pogorszenie, bo okazało się ze dziecko dostawało leki przeciwstawne!!!!!!!!!!! 6.dziecko ma astmę, ale nie przepisuje leków na refundację. 7..... można by pisać duuuużo więcej. SŁOWEM: ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr. Szwankowska ma dość dziwne podejście do pacjenta nie pamięta dzieci. Dziecko nie ma astmy a leczy je sterydami. Nie jestem zbyt zadowolona. Mało stara się by wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia.

Pomogła mojej mamie - starszej osobie. Wielu lekarzy oglądało zdjęcie rtg, tylko dr Szwankowska poznała, że jest to refluks i zastosowała odpowiedni lek. Była natychmiastowa poprawa. Liczy się skuteczność. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy.

Nie polecam lekarza, ze względu na to , że ma bardzo mało czasu dla pacjenta.. kolejka na poczekalni jak od nas do Egiptu.. Razem przyjmowani sa ci , co na kase i ci co prywatnie.. bałagan.Pyta tylko jak dziecko sie czuje, bada jak zw lek rodzinny i przepisuje w kółko te same leki nie robiac przez lata szczegółowych badań.. wizyta trwa 3-5 minut. Nie polecam, gdyż nawet jeśli to dobry i doświadczony lekarz, to nie ma czasu, żeby się tym wykazać. Zbyt dużo ludzi przyjmowanych jest tego samego dnia..

Pani Szwankowska jest bardzo dobrym i doświadczonym PULMONOLOGIEM, niestety nie posiada specjalizacji z ALERGOLOGII i nie powinna podawać tego tytułu jako swojej specjalizacji. Świetnym alergologiem jest Pani Elżbieta Wawrzyniak która przyjmuje piętro wyżej.

Nie polecam nikomu dr Szwankowskiej,przez kilka lat dawkowala mi te same leki na alergie,doprowadzila do tego ze uodpornilam sie na nie i przestaly pomagać - w ten sposób mam przez nieodpowiedzialna doktorke,brak jakichkolwiek kompetencji astmę okrzelową,uwazajcie na nią,proszę.

Pani doktor jest doświadczonym lekarzem,wyczuwa się to już po pierwszej wizycie.Na początku leczenia zleca badania,przez to nie zgaduje co dziecku dolega.Moje dzieci nie mają jeszcze 2-lat,następne testy przed nimi.Kuracja zastrzykami przyniosła efekt tylko na 2 tygodnie,niestety.Pani doktor dobrze tłumaczy dawkowanie leków.Szczerze polecam.Dzisiaj trudno trafić na dobrego fachowca,a pani dr.Szwankowska jest dostępna prawie od ręki

PANI DOKTOR PTOWADZI MOJE DWIE CORECZKI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA POLECAM GORACA

Polecam Panai doktor wszystkim.jest naprawde super specjalista,zawsze jej diagnozy sie sprawdzaja i trafia z lekami dl anaszego synka!wczesniej leczylismy sie u Pana Midloha i skonczylo sie zapaleniem pluc,poniewaz leczony byl tylko syropkami;/ Pani doktor zleca zawzse szereg badan,nie podejmuje decyzji tylko zagladajac w gardlo.polecam!

Jestem bardzo zadowolona z Pani Grażyny,doskonale radzi sobie z problemami zdrowotnymi moich dzieci,i przede wszystkim nie od razu przypisuje antybiotyk. Jedynym mankamentem jest organizacja w Pul-Med. Nie podoba mi się,że pacjenci zapisywani są na godziny,a przyjmowani są według kolejności przyjścia. Ponad to jeśli ktoś przychodzi ostatni na testy alergiczne,a nie ma do testów kolejki,to po 15 minutach od zrobienia testów wchodzi do gabinetu na odczytanie wyników poza kolejnością. Przy ostatniej wizycie miałam przypadek,że pani z 5-cio miesięcznym dzieckiem na rękach musiała puścić przed sobą 4 osoby. W przychodni nie ma klimatyzacji,jest duszno i gorąco no i jak wytłumaczyć małemu dziecku żeby nie marudziło,bo pani poszła zrobić sobie testy i poza kolejnością musi wejść na ich odczytanie? Z samej lekarki jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona,ale powinno się coś zrobić z organizacją przychodni.

Umówiony byłem na wiytę prywatną o god 14:00. O 14:10 zapytałem w recepcji o powód opóźnienie. Powiediano mi, że wchodzi się wg kolejności przyjścia! To po to płacę prywatnie, żeby czekać jak w NFZ?! Może dlatego tak jest, że w tym samym czasie Pani doktor przyjmuje pacjentów opłacanych z funduszu w tych samych godzinach, co pacjentów prywatnych? Sprawa do sprawdzenia.

Pani grażynka to rewelacyjny lekarz, który do pacjenta podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zaufaniem. Polecam każdemu, gyż mi jak i mojemu dziecku w 100 trafiła w lekarstwa i diagnozę choroby alergicznej.

Genialny lekarz.Pani doktor leczy moje dzieci od lat.Zawsze skutecznie.Jest także cudownym człowiekiem niezwykle oddanym swoim małym pacjentom.To jest po prostu człowiek przez duże C.Zawsze cierpliwa i życzliwa.

Leczę się u niej od 11 lat i efekty są zadawalające!! Świetny lekarz. K****.

Pani Doktor to wspaniały lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta, trafne diagnozy a przekazywane pacjentowi informacje są zrozumiałe i proste. Leczy nasze dwie córeczki Martę i Natalkę, jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoda, że takich lekarzy jest tak mało.

Bardzo szybko, na podstawie zaleconych badań, Pani Doktor ustaliła przyczynę nawracających zapaleń płuc u 4-latka. Polecam.

Zza biurka widzi człowieka borykającego się z problemami nie tylko zdrowotnymi ale jak większość z nas także finansowymi. Zdaje sobie sprawę z kondycji i jakości polskiej służby zdrowia. Traktuje po ludzku.

Wspaniały lekarz;konkretny i rzeczowy;polecam rodzicom,którzy nie wiedzą jak pomóc swojemu dziecku.

Wspaniały lekarz, nie zmanierowany przez pieniądze. Trafna diagnoza, wspaniałe podejście do pacjentów. Z czystym sumieniem polecam

P.Grażynka jest świetnym lekarzem.Pomaga wszystkim jak sie wyleczyć.Pozdrawiam

Bardzo przyjemna. Zawsze odrazu rozpoznaje chorobe

Kompetentny i wspaniały lekarz!!! - Wdzięczny pacjent.

SUPER lekarz!!!!Pani Doktor prowadzi mojego synka, który ma 16 m-cy. Profesjonalne podejście, trafne diagnozy. Polecam!!! Elwira Kaczmarek

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim. Pani Doktor jest uprzejma i konkretna tłumaczy jak przymować leki. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i jak na razie pomaga to dla mojej córeczki a to chyba najważniejsze.Pozdrawiam

OD 18 LAT SYN MÓJ JEST PACJENTEM PANI DOKTOR PEŁEN PROFESJONALIZM W KAZDYM CALU.

Świetna lekarka. Profesjonalne podejście, trafne diagnozy. Polecam!!!

wspaniały lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały lekarz!!!!!!!!!!!!!!

Jest świetnym lekarzem!!!!!Leczymy naszą córeczką Amelkę u Pani Doktor do 3 lat,jesteśmy bardzo zadowoleni,zawsze trafia w diagnozę.Ma szereg kontaktów z lekarzami w Szczecinie i Poznaniu.Rozwijający i postępujący razem z nowinkami lekarz:)pozdrawiam bardzo serdecznie. Kasia Jakubowska

Wspaniały lekarz. Zawsze trafne diagnozy.

pani doktor prowadzi mojego synka i jestem zadowolona z metod leczenia.gorzej jest z wizytami w przychodni bo trzeba długo czekać,ale naprawdę warto.bo jest lekarzem w pełni odpowiedzialnym.agnieszka

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny