dr Grażyna Urbańska

Pulmonolog

Opinii5

Ada

08.11.2013

Koleżanka mi poleciła mi panią Grażynkę. Jest na prawdę świetna. Bardzo miła osoba. Wszystko poszło szybciutko. Fajnie.

Tadek

19.06.2013

Doktor godna polecenia. Doceniam jej wszelką pomoc oraz życzliwość. Profesjonalne podejście do zawodu oraz do pacjenta. Skuteczność w leczeniu i cenne doradztwo.

17.01.2013

Bardzo uprzejma, rzeczowa i godna zaufania pani doktor. Pani dr spokojnie, uprzejmie wytłumaczyła chorobę i kompleksowo podeszła do problemu. Dodatkowo pani doktor ma ogromną wiedzę i stąd takie kolejki do pani doktor. Polecam gorąco panią doktor!

13.01.2013

Po raz pierwszy z Panią doktor spotkalam się w 2007 roku,kiedy to moją 3,5 letnią córeczkę przywieziono karetką na Krysiewicza z innego szpitala,gdzie przez 5 dni pobytu nie robiono nic bo byl weekend majowy!!!Dziecko trafilo na Krysiewicza z zapaleniem pluc i ropą w oplucnej,którą przez prawie miesiąc ściągano rurką wbitą w plecki malej.Dzieki Pani doktor mala zostala calkowicie wyleczona a trwalo to kilka m-cy.To wspanialy lekarz-malo takich.Będziemy wdzięczni do końca życia.Dziękujemy Pani z calego serca.Monika mama Klaudii.

03.01.2011

dziś moja córeczka została wypisana ze szpitala /zapalenie płuc/ pani dr Urbańska jest bardzo kompetentną i fachową przesympatyczną kobietą z pewnością mogę polecić panią doktor innym zatroskanym rodzicom pozdrawiam Karolina

Karolina

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Poznań"?

lek. med.
Janusz Doktór