lek. dent. Greta Wolańska-Durda

25.02.2011

bardzo profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt i najnowsze metody leczenia, zwłaszcza w zakresie estetyki. Pani Doktor baaardzo cierpliwa dla strachliwych pacjentów :))

18.10.2010

Dobry lekarz , dobry i nowoczesny sprzęt, przyjemny gabinet,bardzo miła atmosfera.

20.07.2010

Moim zdaniem Pani Doktor mało poświęca czasu pacjentowi, jestem stałą pacjentką i byłam już na kilku wizytach, a najdłuższa moja wizyta trwała góra 20 min., bo zazwyczaj trwa z 15 min., a koszt takiej wizyty to 100 zł. Brakuje mi jeszcze dopieszczenia, wykończenia zęba tzw. estetyki wykończeniowej zęba i to chyba wynika z tego braku czasu, bo nie sądzę, że Pani Doktor tego nie potrafi, a świadczą o tym zdobyte dyplomy które nie jednokrotnie czytałam jak jeszcze wsiały w poprzednim gabinecie. Reasumując uważam, że jest brak konkurencji w Środzie Śl. w tej dziedzinie i na tym poziomie gabinetu stomatologicznego. Tak w ogóle to lubię chodzić do Pani Doktor tylko brakuje mi tego wykończenia.

19.10.2009

Bardzo fajne podejście do pacjenta. Umawia się na godzinę i zazwyczaj wchodzi o czasie. Minusem jest długie oczekiwanie na kolejną wizytę.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Środa Śląska"?

Legnicka 1

None
Pl.Wolności 7/9/3
Środa Śląska

Polskie Centrum Zdrowia OT Środa Śląska Szpital Specjalistyczny z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Kolejowa 16A

Prywatny Gabinet Lekarski