lekarzGrzegorz Jaraczewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
23 opinie

• 1

Powiedział mi, że nie jestem dla niego żadną atrakcją.

• 2

lekarzem jest może i dobrym ale jak kasy nie masz to jestes dla niego balastem. strasznie zachłanny na kase i jak ma cos zrobic na kase chorych a na czym moglby zarobic nie male pieniadze, to najpierw sie godzi po czym wykreca sie głupimi wymówkami. do tego jak ma zły dzień to potrafi sie wyżyć na niewinnych pacjentkach, jest wtedy chamski i potrafi zmieszac z blotem za nic. przyjmuje pacjentki ktore nie byly zarejestrowane i pozniej nie ma czasu na te ktore rejestrowaly sie do niego kilka miesiecy wczesniej. Jak chodziłam do niego w ciąży to czesto zapominał o podstawowych badaniach o ktorych sama mu przypominalam a do tego zakwalifikowal mnie do porodu w wodzie po czym nie zrobil mi wymazu ktory jest podstawa by moc rodzic w wodzie. czesto na zadane pytania nie odpowiada a gdy pytalam po raz kolejny to potrafil mi powiedziec ze sie powtarzam i na pytanie nie odpowiedziec i tak. Jaraczewski to gbur, ch.am i prostak!!! mimo ze jest nawet dobrym lekarzem to juz nigdy do niego nie pojde za jego podejscie do pacjentek. my tez mamy zle dni ale sie na obcych nie wyzywamy!!!

• 5

Trafiłam przypadkiem do pana Dr Jaraczewskiego, ponieważ zastępuje nieobecnego lekarza. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uprzejmy, cierpliwy, delikatny, dowcipny i przede wszystkim kompetentny. Dokładnie wszystko objaśniał. Będę od dzisiaj pacjentką pana Dr :) Polecam

• 5

Super lekarz:) zajął się mną profesjonalnie;) zrobił markery nowotworowe wykluczył wszystko badaniem a nie po omacku poza tym jest miły uprzejmy i delikatny:)

• 5

świetny facet:) Robi wszystkie badania sprawdza a nie w ciemno:)

• 2

Dla młodych pacjentek jest może miły. Ja mam 40 nie oczekuję super zainteresowania ale profesjonalnego podejścia do pacjentki a tego przykro mi ,ale nie było.

• 1

Ten pan odbierał mój poród. Rodziłam w Sulechowie - cała reszta personelu, zarówno na porodówce, jak i na noworodkowym, to były miłe i pomocne osoby. Ten doktor nie. Czułam się jak pojemnik, z którego trzeba szybko wyjąć dziecko, a ten pojemnik jeszcze śmie zadawać pytania i krzyczeć, kiedy boli. Arogancki, nieuprzejmy, ignorujący pytania, nie udzielający żadnych wyjaśnień, mówiący o pacjentce w 3 osobie w jej obecności - można to jeszcze zrozumieć przy szybkiej akcji, ale nawet przy szyciu krocza facet dalej zachowywał się jak cham, do tego kwestionował to że mnie bardzo boli i wszystko czuję ("niemożliwe, ma pani znieczulenie"). Nie polecam i mam nadzieję, że więcej się nie spotkamy.

• 5

super lekarz !!polecam !!mimo iz poronilam byl jedynym lekarzem ktory chcial spokojnie poczekac ,a nie od razu usuwac ciaze jak doktor Rzepka .naprawde polecam.

• 5

Borykałam się z problemem ginekologicznym od 3 miesięcy. Trafiłam do doktora przypadkiem. Poleciła go koleżanka, u której prowadził ciążę. Poprzednio byłam leczona w ciemno różnymi antybiotykami. Pobrał wymaz i okazało się, że to beztlenowce. Teraz jestem zdrowa.

• 5

Najlepszy lekarz u jakiego byłam.Miły, sympatyczny lekarz z poczuciem humoru. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu:)

• 1

Rzeczywiście Pan dr jest taki sobie jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Na początku super przeprowadził badanie ginekologiczne szkoda, że podczas ciąży która trwa 9 miesięcy tylko raz.Jak urodziłam poszłam do niego i pierwsze pytanie jakie padło to jakie zabezpieczenie będę stosować i ma to być spirala bo inne nie działają. Nie zapytał się o dziecko, jak ja się czuję. Nigdy, w pełnym tego słowa znaczeniu, nie zdarzyło mu się przyjechać na czas do przychodni, trzeba było na jaśnie pana czekać nawet czasami 20 minut. Poza tym ciągnął nie po 40tyg do Sulechowa na KTG, oczywiście nie zdążył mi zrobić badania GBS. Totalna porażka.

• 2

Lekarz zbyt pewny siebie, arogancki, wręcz bezczelny. Gdyby nie własna intuicja i stanowczość, wolę nie myśleć jak skończyłaby się moja druga ciąża. Może pan lekarz miał gorszy dzień... na pewno ja i moje dziecko mieliśmy pecha, że trafiliśmy na pana dyżur.

• 1

ten lekarz zabil prawie moj dziecko i mnie wykoczyl prawie tez!! pol roku lezalam w szpitalu po porodzie i do tej pory choruje i dziecko tak samo tylko po lekarzach z nim musze wszedzie jezdzic!!!!

• 1

Będę omijać Pana specjalistę Ginekologa szerokim łukiem...

• 5

NAJLEPSZY GINEKOLOG JAKIEGO MIAŁAM W ZYCIU.KOMPETENTNY,PRZEMIŁY,ZNA SIĘ NA TEMACIE.ZE SZCZEREGO SERCA POLECAM TEGO LEKARZA.JEST TZW LEKARZE "Z POWOŁANIA" OBY WIĘCEJ TAKICH W NASZEJ POLSKIEJ MEDYCYNIE !!!

• 5

Najlepszy i najsympatyczniejszy ginekolog u jakiego kiedykolwiek byłam. Profesjonalne podejście do pacjenta. Naprawdę polecam :-)

• 5

Jestem 50 letnią kobietą i po raz pierwszy skorzystałam z wizyty u ginekologa mężczyzny.Jestem tą wizytą mile zaskoczona. Obsługujący mnie lekarz Dr Grzegorz Jaraczewski przeprowadził badanie ginekologiczne w sposób profesjonalny zachowując dużą delikatność.W związku z moim wiekiem wykonał badania dodatkowe (usg wewnętrzne), nie objęte kontraktem z NFZ. Wywiad lekarski został przeprowadzony w sposób dyskretny nie krępujący mnie.Gabinet ginekologiczny w którym byłam obsługiwana był przygotowany w sposób nowoczesny gwarantujący dużą sterylność i bezpieczeństwo dla zdrowia i spełniał moje oczekiwania. Polecam wszystkim Paniom Specjalistę Ginekologa dr Jaraczewskiego.

• 5

Gorąco polecam;-) Naprawdę godny zaufania;-!

• 5

na Pana doktora trafiłam jakiś czas temu w szpitalu, uważam, że to najlepszy ginekolog na jakiego kiedykolwiek trafiłam, troche gadatliwy ale bardzo uprzejmy i pomocny, zdecydowanie polecam

• 4

Do doktora Jaraczewskiego chodzę już od 7 lat. Zawsze uśmiechnięty, pogodny. Na każde pytanie odpowiada szczegółowo - dla niego nie ma głupich pytań. Jadnak wadą dr Grzegorza Jaraczewskiego jest to, że takie podejście ma tylko do młodych pacjentek, starsze toleruje, bo musi ale za ich plecami swoje powie... niestety. Trudno sobie wyobrazić ale ciężarną kobietę w wieku 44 lat nie zbadał ani razu, bo stwierdził, że nie ma takiej potrzeby, badanie USG co dwa tygodnie wystarczy...

• 5

Byłam u Pana doktora z wizytą bo bolał mnie na dole brzych. Wykrył u mnie 3,5 cm torbiela na jajniku. Kazał mi zrobić wyniki i zapisał tabletki z hormonami. Moja mama jak usłyszała, że kontrol ma być dopiero za 2 miesiące namówiła mnie na sprawdzenie u innego ginekologa. Ten jak zobaczył zdjęcia z usg to chwycił się za głowę i powiedział, że mogę z takiej kuracji stracić jajnik i natychmiast trzeba operować. W ciągu niecałych 3 tygodni załatwił mi przyjęcie na ginekologię w Zielonej Górze. W szpitalu zrobili mi usg i okazało się, że torbiela już nie ma. Jak wychodziłam ze szpitala to jedna lekarka powiedziała żebym dalej brała te tabletki i że mało brakowało a miałabym niepotrzebnie laparostomię.

• 4

Bardzo sympatyczny lekarz, poświęca pacjentkom dużo czasu, na książeczkę wykonuje wszelkie badania (cytologia, usg, ogólne badanie). Polecam na wizyty kontrolne. Jednak zbagatelizował moje PCO i nie pokierował dobrze odstawieniem kuracji hormonalnej, próbował mi weprzeć, że prawdopodobnie jestem w ciąży. Brakowało mi również kontroli piersi.

• 4

Trochę za dużo gada. Ładnie pachnie - chyba dobra woda toaletowa. Taktowny i miły.

Gdzie przyjmuję

Sulechów
    52,08948415,621887

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat