Grzegorz Madej

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.65
19 opinii

moim skromnym zdaniem rzadko spotyka się lekarza który potrafi dotrzeć do problemów pacjenta związanych z jednak bardzo trudnymi przypadkami w moim przypadku z marskością wątroby . Dzięki P. Madejowi życie moje nabrało sensu i co najważniejsze trwa. WIELKIE DZIĘKUJĘ !!!

Bardzo dobry fachowiec , a przy tym ludzki, bo uprzejmy , miły, a przede wszystkim wzbudza zaufanie. leczę się u doktora już 7 lat, ze skutkiem pozytywnym i nie zamieniłbym go na żadnego innego. Czuję się przu nim bezpiecznie, ufam mu i wierzę mu . Moje oczekiwania spełnił w 100 % .Wyleczył mnie z WZW ,teraz odwiedzam go okresowo, robię badania w tym kierunku, czuję się dobrze. Jeśli ktoś mówi o nim żle , to sam jest nie w porządku. Polecam doktora .

Świetny specjalista, cierpliwy, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości dotyczące leczenia. Polecam wszystkim

witam ten lekarz na początku wygląda na godnego zaufania. lecz tak nie jest nie mówi w prost calej prawdy.nie mówi ze na leczenie nie ma szans? bo szpital kasy nie ma.szybko poleca ci innych swoich kolegów po fachu.i zaczyna się leczenie ale z KASY.

Bardzo dobry ,polecam leczył mnie w szpitalu obecnie wybieram sie do niego na prywatną wizytę.

raczej jestem bardzo rozczarowana oczekiwalam wiecej za te 120 tak jak kazdy normalny lekarz przyjechalam 150 km zawod idzcie do lekarza i zrubcie specjalistyczne badania kazdy lekarz wie a nie tyle km. plakac mi sie chce ooo dowidzenia

Zgadzam się w 100 % z przedmówcami!Lekarz na 6 z plusem!!!!przede wszystkim ludzki :) kompetentny godny polecenia!Pomógł mi juz kilka razy i to w sytuacjach bardzo podbramkowych!szkoda, że takich lekarzy trzeba szukać ze świecą!Doktor Madej jest po prostu wspaniały!!!

Lekarz z powołania, miły, uprzejmy, interesuje się pacjentem nie tylko w czasie wizyty. Można telefonicznie kontaktować się z nim w razie jakichkolwiek problemów które wynikną podczas kuracji. Zdecydowanie polecam. JW

Zdecydowanie polecam. Życzliwy, kompetentny, wzbudza zaufanie. Działa tak samo w szpitalu i w czasie prywatnej wizyty.

Bardzo dobry lekarz. Z pełną fachową wiedzą z którą dzieli się ze swoim pacjentem. Dokładnie tłumaczy na czym polega kuracja lekowa i jakie są rokowania. Czas, który poświęca dla pacjenta, jest praktycznie nieograniczony. Pamięta o pacjencie nawet w przewwach między wizytami. Można zadzwonić w każdej sprawie.

Bardzo dobry lekarz - dokładny wywiad, opis, kieruje na odpowiednie badania, diagnozuje na podstawie faktów a nie domysłów.

W kierunku Boreliozy nie jest to lekarz godny polecenia. W przyszłości jak się nauczy o tej chorobie to moze prawidłowo bedzie podchodził do pacjenta

Lekarz pierwsza klasa:)Kompetetny uczciwy:)troskliwyy:)poprostu więcej takich lekarzy jak Pan Doktor Madej:)

Wspanialy czlowiek i specjalista. Pelen optymizmu i poswiecenia dla pracy

Bardzo dobry ,utalentowany lekarz godny polecenia!

Bardzo kompetentny, miły człowiek. Posiada dużą wiedzę, którą w bardzo przystępny sposób przekazuje pacjentowi. Można w każdej chwili zadzwonić i skonsultować przez telefon ( np:wyniki),co nie zdarza się często wśród lekarzy. Jestem osobiście bardzo zadowolona i polecam tego Pana wszystkim. Magdalena Burkat

super czlowiek sympotyczny o bardzo cieplym usposobieniu czego nie da sie powiedziec otych sllynnych profesorkach np..dr simon zwykly buc dla ktorego liczy sie tylko kasa

Bardzo kompetentny lekarz, traktuje pacjenta podmiotowo. Dokładnie tłumaczy, na czym problem polega, potrafi zdecydowanie doradzić sposób postępowania przy chorobie, sprawia wrażenie osoby pewnej swojej diagnozy. Optymista, czyli zawsze znajduje nadzieję dla pacjenta, nigdy nie zostawia pacjenta samego w chorobie - można dopytywać bez końca o chorobę, na pewno wyjaśni w sposób zrozumiały dla zwykłego cżłowieka.

Świetny specjalista, duża wiedza i doświadczenie. Stara się przekazać maksymalnie dużo informacji na temat choroby pacjenta oraz sposobu rozwiązania problemu. Bardzo polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny