lekarz Grzegorz Madej

Choroby zakaźne, Hepatolog

krystian

20.03.2016

Bardzo słaby, wizyta 5 minut, w tym czasie odbiera telefon i umawia się na prywatne wizyty z innymi pacjentami, na wyniki tylko rzuci okiem, nie uznaje konieczności podania antybiotyków przy zakażeniu przewlekłym - za kilka minut 150 zł, przy czym nie daje paragonu fiskalnego. Bardzo słabo.

jozef

27.12.2015

U p.Madeja lecze sie od 4 lat na marskosc watroby i zylaki przelyku.Wczesniej leczylem sie w niemczech ale dr.Madej jest o klase lepszym specialista.Jest lekarzem z powolania z ogromna wiedza i ludzkim podejsciem do chorego.Dzieki Niemu jeszcze zyje.

Leszek

29.10.2013

moim skromnym zdaniem rzadko spotyka się lekarza który potrafi dotrzeć do problemów pacjenta związanych z jednak bardzo trudnymi przypadkami w moim przypadku z marskością wątroby . Dzięki P. Madejowi życie moje nabrało sensu i co najważniejsze trwa. WIELKIE DZIĘKUJĘ !!!

Anonim

07.10.2012

Bardzo dobry fachowiec , a przy tym ludzki, bo uprzejmy , miły, a przede wszystkim wzbudza zaufanie. leczę się u doktora już 7 lat, ze skutkiem pozytywnym i nie zamieniłbym go na żadnego innego. Czuję się przu nim bezpiecznie, ufam mu i wierzę mu . Moje oczekiwania spełnił w 100 % .Wyleczył mnie z WZW ,teraz odwiedzam go okresowo, robię badania w tym kierunku, czuję się dobrze. Jeśli ktoś mówi o nim żle , to sam jest nie w porządku. Polecam doktora .

Anonim

08.04.2012

Świetny specjalista, cierpliwy, wyjaśnił mi wszystkie wątpliwości dotyczące leczenia. Polecam wszystkim

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Hepatolog Wrocław"?

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a

Dorota Lisik