lekarz Grzegorz Stołowski

Dziękuję, że mimo niedogodnej godziny w sobotę Pan nam pomógł, mimo, że nikt w okolicy nie chciał udzielić nam z 8 miesięcznym niemowlęciem pomocy.

Świetny lekarz z podejściem do pacjenta i bardzo dużą wiedzą fachową, ma dobry kontakt z pacjentem i to bez względu na wiek, godny polecenia dla całej rodziny

Kawał hama, nie kulturalny, btrak chęci zbadania pacjenta nawet na prośbe pacjenta. Nie chce mu się tyłka z krzesła ruszyć. kawał gnoja

kawał gnoja

lekarz duzej wiedzy zawszw jak mam jakis problem ide do dr grzegorza stołowskiego

Lekarz z pewnością kompetentny, niestety w relacjach z rodzicami dzieci (z tymi rodzicami, którzy nie są Jego znajomymi) bywa czasem przykry i w ocenach swych niesprawiedliwy. Bez wątpienia lekarz dużej wiedzy, niestety ja Go unikałam, jak ognia. Nie lubię być traktowana z góry. Szkoda! Mimo wszystko polecam!