Grzegorz Szkodny

Katowice
50,264891919,0237815

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.35
13 opinii

Witam.Wszystkie opinie o tym lekarzu są prawdziwe unikajcie go niby wykształcony Pan dr.n.med.a z pacjenem obchodzi się jak z podmiotem.Zero komunikacji z pacjentem wciąż obrarzony przecież nie leczy nas za darmo wyksztalcenie zdobyl za nasze pieniądze teraz się nam odwdziecza wstyd Panie DR.N.MED.

Nieuprzejmy, opryskliwy, nie wykonuje podstawowych badań, nie informuje o stanie zdrowia, leczeniu, zainteresowany jest tylko i wyłącznie, finansowym możliwością pacjenta.

Nie polecam w żadnym wypadku!! Ból był nie do zniesienia, Pan G. kończył pracę(miał 20 minut jeszcze) i nie miał żadnego pacjenta, a więc wszedłem do gabinetu, po czym od razu chciał, abym wyszedł, bo nie przyjmuje bez rejestracji. Odpowiedział mi, że mam się umówić na wizytę(wizyta dopiero w sierpniu) i powiedział, że nie obchodzi go to, kiedy wizyta będzie miała miejsce i czas. Zapytałem, co to za lekarz, którego nie obchodzi zdrowie i dobro drugiego człowieka(pacjenta) - on odwrócił się plecami i wyszedł. w gabinecie byłem 5 minut, jak się potem okazało ok. 30-40 ludzi w poczekalni wszystko słyszało. Widać było, że zależy mu na pieniądzach, a nie na dobru drugiego człowieka. Pomogła mi inna Pani doktor i pomimo małej ilości czasu znalazła go dla mnie.

Witam! Zdecydowanie nie polecam. P. Grzegorz Szkodny jest bardzo uparty i nie słucha co pacjent ma w danej sprawie do powiedzenia,gdyż zawsze wie lepie. Pewnie dlatego dwa razy żle mnie zdiagnozował. Z lekarzem tym nie ma w razie konieczności kontaktu czy to drogą elektroniczną czy też telefonicznie. Mimo że byłem u P. Szkodnego kilka razy to za każdym razem podobne wnioski.Dawno również nie spotkałem się z tym żeby lekarz kazał położyć się pacjentowi na brudnej kozetce (do badania, czyli częściowo bez odzieży) i nie używa nawet jednorazowych ręczników ani nie przeciera kozetki. Radzę znaleźć innego lepszego urologa, bo zdrowie ma się jedno.

gość ok podczas mojego pobytu w szpitalu od początku do konca interesował sie moją osoba

bardzo nieuprzejmy- nie ma podejścia do pacjenta- kazde pytanie go denerwuje- prowadzi wyłącznie działania asekuracyjne-

Ja mam o doktorze dobre zdanie możne i nie jest wylewny ale to co ma powiedzieć o chorobie to powie.Dla mnie najważniejszym jet to ze jako specjalista jest dobry i o to w tym chodzi a reszta schodzi na drugi plan,zresztą ja nieodczulem żeby był niemiły czy arogancki.

Profesjonalnie podchodzi do pacjenta konkretny nie rozwodzi sie godny polecenia.

słabe spełnienie oczekiwań, bardzo mało poświęca czasu dla pacjenta

- może i dobry specjalista praktyk ale arogancki,nieprzyjemny lekarz,mający pretensje że się do niego przyszło. Obym nie musiał znowu trafić do niego. Nie jest to tylko moja opinia - spytajcie w środowisku znanych Wam lekarzy . Omijajcie tego specjalistę w Przychodni Szpitala w Katowicach na Strzeleckiej. Pewnie za gotówkę w prywatnej praktyce jest milszy -chociaż ???

Pan doktor ma ogromne poczucie własnej wartości, jest egocentrykiem a do tego bardzo nieuprzejmym człowiekiem. Zaznaczam określenie "człowiek" użyłam na wyrost. Ja osobiście nie jestem pacjentką Pana doktora. Moje wizyty i znajomość osoby jest związana z chorobą jednego z rodziców. Pan doktor nigdy niczego nie tłumaczy, zawsze jest poirytowany, denerwują go osoby towarzyszące osobie niepełnosprawnej. Za każdą wizytą sugeruje zmianę lecznicy, i tłumaczy, że on nie ma obowiązku przyjmowania każdego pacjenta. Swoim zachowaniem chce sprowokować awanturę. Zresztą nie jest odosobnionym przypadkiem w Szpitalu im. prof. Michałowskiego. Jest tam więcej takich egzemplarzy. Zdecydowanie odradzam. Pan doktor jest lekarzem dla zdrowych i dla osób o silnej motywacji i nerwach.

Opinia moja jest bardzo subiektywna, ponieważ oparta "na wyczuciu". Na razie od ponad pięciu lat w zasadzie jestem pod obserwacją doktora - powiększony gruczoł krokowy nie wymagający leczenia chirurgicznego. W związku z tym moje wymaganie poświęcenia większej ilości czasu oraz tłumaczenia leczenia być może jest wygórowane, szczególnie w świetle długich kolejek. Odnoszę wrażenie, że jest to bardzo dobry fachowiec, który ceni czas pacjenta leczonego, czekającego na wizytę i swój czas. Jak znajdę równie dobrego fachowca a do tego jeszcze uprzejmego, mającego czas na tłumaczenie, to postaram się "odciążyć" dr. Szkodnego. Reasumując, jeżeli ktoś chce być optymalnie wyleczony to polecam, jeżeli ktoś oczekuje przede wszystkim grzeczności, współczucia i tłumaczenia to może lepiej poszuka innego specjalisty

Lekarz nieuprzejmy wręcz arogancki,w trakcie wizyty sprowokował kłótnię bez wyraźnej przyczyny,niezrównoważony emocjonalnie,zupełnie nie wzbudza zaufania.Pacjenci na korytarzu powiedzieli,że nie ja pierwszy tak zostałem potraktowany.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny