lekarz Gustaw Chołubek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szczerze polecam. Usg wykonywane rzetelnie w atmosferze uprzejmości i spokoju. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania. Polecam również wykonanie usg 3D, widać zamiłowanie i staranność w wykonywaniu zdjęć.

Pan dr jest bardzo kompetentnym i miłym człowiekiem, który wszystko tłumaczy. Wcześniej błądziłam po lekarkach, które robiły problem z wypisaniem antykoncepcji i były opryskliwe. W tym przypadku spotkałam się z uprzejmością i szczegółowym wyjasnieniem każdej kwesti. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dzięki tabletkom pożegnałam się z uciążliwymi miesiączkami, pms-em i bólami głowy z tego tytułu. Ogólne badania kontrolne również precyzyjnie wyjaśniane, wszystko bez pośpiechu. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora.

i z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora.

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i rzetelny w tym co robi, od progu drzwi atmosfera jest bardzo miła, nie da się wyjść bez uśmiechu na twarzy.

Całkowicie zrujnowane pierwsze USG w życiu. Magiczna chwila zamieniona w sprint o najszybsze badanie w historii. Nic nie wytłumaczył, serce dziecka słyszałem niecałe 2 sekundy. Nie polecam.

Jest rewelacyjny. Prowadził moją ciąże i z kolejnym też idę do niego. Odpowiada na każde pytanie nawet te najgłupsze:) znam wiele przypadkow kiedy to kilku lekarzy robiło usg i było wszystko ok a kiedy on zrobił widział ze cos nie tak i się nie mylił. Goraco polecam

Fajnie, że w cenie są badania podstawowe i że można zrobić je na miejscu :)

Fajnie, że w cenie są badania podstawowe i że można zrobić je na miejscu :)

O KOMPETENCJACH TEGO CZŁOWIEKA NIE MA CO DYSKUTOWAĆ - JEST REWELACYJNY!!!PIERWSZY RAZ NIE CZUJĘ SIĘ JAK KLACZ W STAJNI...OCZYWIŚCIE WARTO TEŻ WSPOMNIEĆ O PERSONELU POMOCNICZYM - PANI KASIA,POŁOŻNA PRACUJĄCA W FAMMEDICA -CZŁOWIEK ZŁOTO!!!ŻYCZYŁABYM SOBIE TAKIEJ OBSŁUGI W PUBLICZNEJ SŁUŻBIE ZDROWIA,A WTEDY UMIERANIE NAWET BYŁOBY ZNOŚNE... AGNIESZKA WOSZCZEK

AGNIESZKA WOSZCZEK

Zdecydowanie polecam, jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pana doktora. Pierwszy raz w życiu trafiłam na takiego lekarza (a wypróbowałam już wielu)i osobiście jestem zachwycona. Na pewno nie zmienię ginekologa. Jak dla mnie - lekarz rewelacyjny.

Lekarz rewelacyjny! Bardzo miły, kompetentny, potrafi rozmawiać z kobietą, tłumaczy, nie robi żadnych problemów, rewelacyjnie robi USG, przede wszystkim znajduje zawsze czas dla pacjentki, najważniejsze jest dobro dziecka.. W cenie wizyty prywatnej jest morfologia i mocz,a wszystkie badania można zrobić na miejscu. Nic dodać nic ująć! Prowadzi moją ciąże z czego bardzo się ciesze mam nadzieje nigdy więcej innego lekarza!!!POLECAM

bezcenny lekarz:)najdroższa u niego jest zawsze pacjentka i jej okrągły brzuszek:)mm