dr n. med.Halina Wasilewska

Neurolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
15 opinii

• 5

Pani doktor szanuje pacjenta. Bada kompleksowo, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zleca dodatkowe badania i wyjaśnia ich cel oraz potrzebę stosowania leków. Podczas moich wizyt zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba nie patrząc na upływ czasu. Jest osobą zawsze uprzejmą i grzeczną. Polecam takiego lekarza wszystkim potrzebującym pomocy, bo zostaną wysłuchani, zbadani, a diagnoza oparta na kompleksowych badaniach.

• 3
  • 2
  • 2
  • 1

Dr Wasilewska nie pomogła mojej mamie, która ma siedemdziesiąt parę lat i podejrzenie choroby Parkinsona. W czasie wizyty pani doktor zachowywała się w sposób nieprofesjonalny, arogancki, wręcz uwłaczający ludzkiej godności. Mama przyjechała specjalnie do Warszawy, aby uzyskać pomoc od specjalisty z jak największą wiedzą w dziedzinie choroby Parkinsona. Poszedłem z nią do dr Wasilewskiej, która od początku wizyty traktowała nas wrogo, zirytowanym tonem powtarzając starszej osobie pytania, na które według niej nie uzyskiwała wystarczająco precyzyjnych odpowiedzi. Głównym merytorycznym zarzutem wobec nas był fakt, że nie przynieśliśmy historii choroby ani wyników badań. Myślę, że w takiej sytuacji stosowne byłoby spokojne wyjaśnienie nam tego i zaproszenie na następną wizytę z wynikami badań. Pani doktor odmawiała natomiast wyjaśnienia, jakie wyniki badań konkretne powinniśmy byli przynieść. Kuriozalne też było, że w sytuacji rzekomego braku informacji o chorobie i wyników badań, pani doktor przepisała jednak leki. Odmówiła ponadto wyjaśnień, jak te leki mają się do choroby Parkinsona, rzucając tylko, że są one na "drżenie pozapiramidowe". Zostałem wyproszony z gabinetu ze słowami, że ona nie prowadzi działalności edukacyjnej i że wizyta trwa maksymalnie 20 minut (pomimo tego, że wcześniej na pytanie, ile trwa wizyta, recepcja odpowiedziała, że tyle, ile to jest potrzebne w przypadku danego pacjenta). Na plus zaliczę, ze pani doktor podała mi kontakt do fundacji Żyć z Parkinsonem, która prześle nam literaturę na temat choroby.

• 5

Co prawda dość dawno temu byłam pacjentką pani dr. Wasilewskiej ale do dziś wspominam ją jako Lekarza z powołania, człowieka, przyjaciela. Bo po kilku wizytach tak się właśnie czułam. Nigdy nikomu nie domawia, życzliwość w pani doktor jest zaraźliwa. Polecam w 100%. dziękuje pani doktor i pozdrawiam A.Wlazło

• 5

Pani doktor jest godna polecenia i zaufania. Szkoda, że od pewnego czasu przestała przyjmować pacjentów w przychodni przyszpitalnej na Szaserów. Pozdrawiam Krzysztof z SM

• 5

Zdecydowanie polecam Panią dr H. Wasilewską, jest znakomitym lekarzem, specjalistą w swojej dziedzinie. Poświęca pacjętowi tyle czasu ile potrzeba, bardzo dokładnie bada i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, jest bardzo miła i wzbudza ogromne zaufanie.Diagnoza trafiona bez wachania i co ważne skuteczne leczenie.

• 3
  • 4

Pani doktor bardzo denerwuje sie gdy wspomina sie o tym co przeczytalo sie na internecie. Dlatego przestrzegam żeby nie mowic za duzo, bo stwierdzi ze przekracza sie kompetencje lekarz-pacjent i łatwo ją urazic. Mimo wszystko poszłabym do niej po raz drugi, bo mimo ze nie wytłumaczyła mi choroby to dokładnie przebadała, dała niezbedne skierowania, więc pod tym wzgledem spełniła moje oczekiwania.

• 5

Wzór cnót lekarskich. Znakomita diagnoza i wybór leczenia po wylewie. Całkowite wyprowadzenie chorego bez żadnych sladów po chorobie.

• 5

Pani Doktor zasługuje na wielkie uznanie wyróżniając się kompetencją i uprzejmością na tle innych lekarzy, ktorych usług doświadczylismy podczas zmagania się z chorobą. Ewa Mochtak

• 5

Wspaniała osoba i śweitny specjalista. Wyprowadziła mnie z bardzo poważnej choroby. Polecam

• 5

Wspaniała Pani Doktor - polecam wszystkim potrzebującym.

Se4decznie polecam, bylem z bólem Hortona

• 1

Zapisuje zbyt duże dawki leków nie adekwatne do metabolizmu pacjenta.

• 5

Wspaniała Pani Doktor, poraz pierwszy w swoim życiu spotkałem się z ogromną życzliwością, uprzejmością, kompetencjami i wieloma innymi bardzo pozytywnymi cechami. J. Wilczyński

• 5

Pani dr H. Wasilewska, jest spełnieniem marzenia pacjenta, który ma poważne problemy. Jestem pacjentką od ponad 10 lat i Dzięki Niej mam sprawne ręce i dobrze funkcjonuję. Zawsze służy bezinteresownie radą i pomocą nie szczędząc swojego prywatnego czasu - tego też doświadczyłam. Elżbieta Piwowarczyk

• 5

Polecił bym w leczeniu choroby Parkinsona

Gdzie przyjmuję

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć
    place 22

Fundacja "Zyć z chorobą Parkinsona"

Czerska 18 lok. 243
    52,205793621,0456292

Kalendarz przyjęć

Pon01.09Wt02.09Śr03.09Czw04.09Pt05.09So06.09Nd07.09
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat