Halina Wasilewska

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
15 opinii

Pani doktor szanuje pacjenta. Bada kompleksowo, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zleca dodatkowe badania i wyjaśnia ich cel oraz potrzebę stosowania leków. Podczas moich wizyt zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba nie patrząc na upływ czasu. Jest osobą zawsze uprzejmą i grzeczną. Polecam takiego lekarza wszystkim potrzebującym pomocy, bo zostaną wysłuchani, zbadani, a diagnoza oparta na kompleksowych badaniach.

Dr Wasilewska nie pomogła mojej mamie, która ma siedemdziesiąt parę lat i podejrzenie choroby Parkinsona. W czasie wizyty pani doktor zachowywała się w sposób nieprofesjonalny, arogancki, wręcz uwłaczający ludzkiej godności. Mama przyjechała specjalnie do Warszawy, aby uzyskać pomoc od specjalisty z jak największą wiedzą w dziedzinie choroby Parkinsona. Poszedłem z nią do dr Wasilewskiej, która od początku wizyty traktowała nas wrogo, zirytowanym tonem powtarzając starszej osobie pytania, na które według niej nie uzyskiwała wystarczająco precyzyjnych odpowiedzi. Głównym merytorycznym zarzutem wobec nas był fakt, że nie przynieśliśmy historii choroby ani wyników badań. Myślę, że w takiej sytuacji stosowne byłoby spokojne wyjaśnienie nam tego i zaproszenie na następną wizytę z wynikami badań. Pani doktor odmawiała natomiast wyjaśnienia, jakie wyniki badań konkretne powinniśmy byli przynieść. Kuriozalne też było, że w sytuacji rzekomego braku informacji o chorobie i wyników badań, pani doktor przepisała jednak leki. Odmówiła ponadto wyjaśnień, jak te leki mają się do choroby Parkinsona, rzucając tylko, że są one na "drżenie pozapiramidowe". Zostałem wyproszony z gabinetu ze słowami, że ona nie prowadzi działalności edukacyjnej i że wizyta trwa maksymalnie 20 minut (pomimo tego, że wcześniej na pytanie, ile trwa wizyta, recepcja odpowiedziała, że tyle, ile to jest potrzebne w przypadku danego pacjenta). Na plus zaliczę, ze pani doktor podała mi kontakt do fundacji Żyć z Parkinsonem, która prześle nam literaturę na temat choroby.

Co prawda dość dawno temu byłam pacjentką pani dr. Wasilewskiej ale do dziś wspominam ją jako Lekarza z powołania, człowieka, przyjaciela. Bo po kilku wizytach tak się właśnie czułam. Nigdy nikomu nie domawia, życzliwość w pani doktor jest zaraźliwa. Polecam w 100%. dziękuje pani doktor i pozdrawiam A.Wlazło

Pani doktor jest godna polecenia i zaufania. Szkoda, że od pewnego czasu przestała przyjmować pacjentów w przychodni przyszpitalnej na Szaserów. Pozdrawiam Krzysztof z SM

Zdecydowanie polecam Panią dr H. Wasilewską, jest znakomitym lekarzem, specjalistą w swojej dziedzinie. Poświęca pacjętowi tyle czasu ile potrzeba, bardzo dokładnie bada i cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, jest bardzo miła i wzbudza ogromne zaufanie.Diagnoza trafiona bez wachania i co ważne skuteczne leczenie.

Pani doktor bardzo denerwuje sie gdy wspomina sie o tym co przeczytalo sie na internecie. Dlatego przestrzegam żeby nie mowic za duzo, bo stwierdzi ze przekracza sie kompetencje lekarz-pacjent i łatwo ją urazic. Mimo wszystko poszłabym do niej po raz drugi, bo mimo ze nie wytłumaczyła mi choroby to dokładnie przebadała, dała niezbedne skierowania, więc pod tym wzgledem spełniła moje oczekiwania.

Wzór cnót lekarskich. Znakomita diagnoza i wybór leczenia po wylewie. Całkowite wyprowadzenie chorego bez żadnych sladów po chorobie.

Pani Doktor zasługuje na wielkie uznanie wyróżniając się kompetencją i uprzejmością na tle innych lekarzy, ktorych usług doświadczylismy podczas zmagania się z chorobą. Ewa Mochtak

Wspaniała osoba i śweitny specjalista. Wyprowadziła mnie z bardzo poważnej choroby. Polecam

Wspaniała Pani Doktor - polecam wszystkim potrzebującym.

Se4decznie polecam, bylem z bólem Hortona

Zapisuje zbyt duże dawki leków nie adekwatne do metabolizmu pacjenta.

Wspaniała Pani Doktor, poraz pierwszy w swoim życiu spotkałem się z ogromną życzliwością, uprzejmością, kompetencjami i wieloma innymi bardzo pozytywnymi cechami. J. Wilczyński

Pani dr H. Wasilewska, jest spełnieniem marzenia pacjenta, który ma poważne problemy. Jestem pacjentką od ponad 10 lat i Dzięki Niej mam sprawne ręce i dobrze funkcjonuję. Zawsze służy bezinteresownie radą i pomocą nie szczędząc swojego prywatnego czasu - tego też doświadczyłam. Elżbieta Piwowarczyk

Polecił bym w leczeniu choroby Parkinsona

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny