dr n. med. Halina Żak

2,5
1,5

Niestety jestem zmuszona potwierdzić negatywne komentarze na temat Pani Hanny. Niestety lekarz jest zainteresowany tylko swoim czasem, mimo umówionej i oplaconej wizyty która powinna trwa 15 minut lekarz potrafi w ogóle nie przyjąć pacjenta z powodu 5 minutowego spóźnienia. Lekarz nawet jeśli przyjmie to leci po łebkach, ponagla pacjenta i wprowadzą bardzo niemiła atmosferę. Pani Hanna wyraża się w sposób arogancki, wywyższający się oraz Niestety podwyższonym tonem. Szczerze mówiąc to nie powinny być obecne standardy. Pani Hanna nie omawia przeprowadzonych badań np usg, nie interesuja ją wyniki poprzednich badań. Opisy są bardzo lakoniczne. Niestety ostatni nie skojarzyłam, że zapisałam się na badanie do lekarza u którego już kiedyś się sparzyłam nieprzystającym do lekarza zachowaniem wobec pacjenta i ponownie do niej trafiłam. Niestety zachowanie Pani doktor nie uległo poprawie, pacjent w gabinecie czuje się jak intruz. Jak widzę po opiniach na tym czy innych portalach nie jest to odosobniona opinia.

Płacąc za prywatna wizytę polecam wybrać zdecydowanie innego lekarza. Ominie się wtedy wiele przykrych emocji.

Wizyta była tak krótka, jak tylko było to możliwe, dobrze, że w ogóle zostałam przebadana. Kiedy się przygotowywałam do badania, Pani Doktor dwukrotnie mnie ponagliła, w tym 1. raz bardzo krótkim czasie (nie zareagowałam, bo myślałam, że się przesłyszałam). Zero zainteresowania tym, co dalej z pacjentką, któremu przepisała 1. raz dany środek, zero polecenia, żeby zapisać się na wizytę kontrolną, bo przecież "po kolejną receptę można pójść gdziekolwiek".

Pani Dr.Żak jest moim ginekologiem od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona. Nie stresuje się przed wizytom. Pani Dr. odpowiada na każde pytanie i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Szybko wykryła u mnie endometrium i niedługo później świetnie usunęła. Mam do niej pełne zaufanie.

Z usług tej Pani korzystałam w Falcku. Koszmar! Nigdy więcej! Sprawia wrażenie kobiety, która tylko liczy pieniądze a w ogóle nie interesuje się zdrowiem swoich pacjentów.