dr Hanna Michałek-Baranowska

Neonatolog, Pediatra

Dziękuję pani doktor za fachową pomoc po narodzinach Tadzia . Dziecko urodziło sie z infekcją która została odrazu wykryta i podano odpowiednie leki . Pani doktor bardzo zaangażowana w swoją pracę, bardzo empatyczne podejście do dziecka oraz rodzica. Polecam.

Polecam.

Jak Pani doktor pojawia sie na oddziale to od razu zaczyna sie praca bardzo energiczna, uprzejma, po prostu kochana. Jeszcze nie spotkałam lekarza który by mial tak wspaniale podejscie do dzieci i do ich rodzicow udziela informacji wyczerpujaca zawsze ma czas dla swoich malych pacjentow

Wspaniały lekarz, widac ze kocha to co robi, niezwykle uprzejma i życzliwa. Pani Doktor z ogromna wiedzą i doświadczeniem a do tego bardzo pomocna. Dziekujemy za opiekę nad naszym synkiem.

cudowna miła pomogła mi na samym początku bycia mamą

cudowna miła pomogła mi na samym początku bycia mamą

Bardzo dobry lekarz. Ma niesamowite podejście do maluszków. Jest ciepła i miła. Zawsze ma czas na rozmowę z rodzicami. Gdy tylko pojawia się na oddziale "sprawy nabierają tempa" - zleca badania, kieruje dzieci na specjalistyczne konsultacje itp. Jej natychmiastowe i trafne decyzje pomogły naszej córeczce w pierwszych chwilach Jej życia.Dziś jest zdrową, wspaniale rozwijającą się ośmiomiesieczną pannicą :-) Bardzo polecam panią dr Michałek - to świetny pediatra, neonatolog.

Bardzo polecam panią dr Michałek - to świetny pediatra, neonatolog.

Polecam- przesympatyczna, kompetentna Pani dr a nie jakaś tam zadufana w sobie Pani ze specjalizacją. Zwykły-niezwykły człowiek w służbie innym.