dr n. med. Hanna Patyra

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor .Dużo czasu poświeca pacjętce.Minusem są długie kolejki ale warto odwiedzic Pania doktor.

Polecam. Wymrazala mi pani doktor nadzerke na fundusz.Zrobila to b.dobrze.Jest mila,wyjasnia wszystko co i jak,dużo nie musialam pytac nawet. Polecam.

Wizyta przebiega bezstresowo. Zawsze dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało dane badanie/zabieg. Czasami jednak odnosiłam wrażenie, że pani doktor odnosi się do mnie nieco z ironią, ale być może to tylko moje odczucie. Odpowiedziała zawsze na wszystkie moje pytania. Uważam, że jest bardzo kompetentna i dokładna w swej pracy.

Szybko pomogła rozwiązać problem, bardzo miła i uprzejma. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Bez problemu i otwarcie odpowie na każde pytanie. Polecam ;))

ok chodzę do Patyry dość długo i gorąco polecam

ok chodzę do Patyry dość długo i gorąco polecam

Lekarka z powołania, ma wielkie serce, wizyta przebiega bezstresowo.

Lekarka z powołania, ma wielkie serce, wizyta przebiega bezstresowo.