dr Hanna Siemianowska

Opinii9

15.04.2013

niestety nie polecam tej Pani doktor, miałam watpliwą przyjemnośc kontaktu z nią na wizycie prywatnej a potem w szpitalu, nawet nie pamiętała że u niej bylismy i to ona zlecała badania, poza tym ta kobieta ciagle jest na urlopie.

21.05.2012

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem,mogę polecić z czystym sumieniem.Do tej pory nie mogłam trafić na lekarza,który z takim powołaniem i rzetelnie wykonuje swoją pracę.Zawsze uśmiechnięta.Konkretnie odpowiada na każde pytanie.

23.03.2012

W tej chwili Pani dr przyjmuje prywatnie w "Fontes-Med" na ul. C-Skłodowskiej 26.

08.02.2012

Wspaniały lekarz! Nigdy nie zlekceważyła naszych niepokojów co do zachowania dziecka, mimo iż inni lekarze zbywali nas. Poświęca mnóstwo uwagi dziecku, zawsze przeprowadza dokładny wywiad i daje konkretne wskazówki. Nigdy nie odmówiła pomocy. Zdecydowanie polecam! Szkoda, że p. dr nie będzie już uchwytna w Alergo-Vicie, przepisuję jednak dziecko do niej na Gajową.

08.08.2011

czy dr Siemianowska przyjmuje prywatnie? Proszę o jakieś namiary na Panią doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Bydgoszcz"?

lek. med.
Beata Madej