lekarz Idzi Podwojski

3,4
3,4
3,5

11.04.2013

od dobrych paru lat chodziłam od dermatologa do dermatologa, a moje problemy z trądzikiem wciąż nie znikały. przyszłam do pana podwojskiego bez większych nadziei na pomoc, jednak bardzo miło się rozczarowałam - zostałam zapytana o swoją dotychczasową historię leczenia i co ważniejsze wysłuchana ze zrozumieniem. moi poprzedni dermatolodzy nie chcieli słuchać, że leki, które przepisują nie działają, że problemy się nasilają itp., a pan podwojski zrobił wszystko co mógł, żeby mi pomóc. nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, bo po kilku miesiącach wizyt w końcu mogę pochwalić się świetnym stanem cery i takim też samopoczuciem. na dodatek jest on osobą bardzo uprzejmą, chętnie odpowie na każde pytanie (czytałam wiele opinii, które mówiły o tym, że niewystarczająco opisuje leczenie i metody - od tego jest pacjent, żeby zapytać o to, co chce wiedzieć), a przy okazji i zażartuje :) po raz pierwszy w życiu spotykam się z tak życzliwym i oddanym swojej pracy człowiekiem!

05.01.2013

Nie wklada serca w to co robi.Leczenie rodem z wczesnego PRL.Tam czas sie zatrzymal.Pani pielegniarka powinna nianczyc prawnoki.Wypisac recepte i zbyc ,zadnych dodatkowych badan i testow,a nastepnym razem to samo.Zenada z taka medycyna.

11.12.2012

Bardzo duży plus za podejście do pacjenta. Pan Idzi jest przyjaźnie nastawionym człowiekiem, a nie jak co poniektórzy lekarze - pępki świata, które pozjadały wszystkie zmysły. Krótko mówiąc, miałem problemy z trądzikiem. Kuracja okazała się skuteczna. Wizyty szybkie i konkretne. Gdyby nie było efektów to ...

Krótko mówiąc, miałem problemy z trądzikiem. Kuracja okazała się skuteczna. Wizyty szybkie i konkretne. Gdyby nie było efektów to mógłbym narzekać na zbyt mało poświęconego czasu, ale w takim przypadku nie mam się do czego przyczepić.

Jednak mam małe zastrzeżenie. Wiele osób przed zażyciem (i także w trakcie) zażywania podanego mi leku miały robione badania krwi zlecane przez dermatologa. Pan Podwojski nie kazał mi wykonywać żadnych badań. Uważam to za przejaw niekompetencji.

29.11.2012

Niesamowicie nieuprzejmi są oboje, przyszłam po pomoc a oni nawet nie chcieli mnie wysłuchać. Nie zamierzam opowiadać o swoich problemach na środku korytarza wśród innych pacjentów. Mam prawo do prywatności!!!

21.11.2012

Lekarz bardzo sympatyczny, nie owija w bawełnę, wzbudza zaufanie co najważniejsze, sprawdzone sposoby leczenia, Gorąco polecam lekarza!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Ełk"?

Matejki 4

Piwnika Ponurego 4/21