lekarzIdzi Podwojski

Dermatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.6512345
21 opinii

• 5

od dobrych paru lat chodziłam od dermatologa do dermatologa, a moje problemy z trądzikiem wciąż nie znikały. przyszłam do pana podwojskiego bez większych nadziei na pomoc, jednak bardzo miło się rozczarowałam - zostałam zapytana o swoją dotychczasową historię leczenia i co ważniejsze wysłuchana ze zrozumieniem. moi poprzedni dermatolodzy nie chcieli słuchać, że leki, które przepisują nie działają, że problemy się nasilają itp., a pan podwojski zrobił wszystko co mógł, żeby mi pomóc. nie mogę powiedzieć o nim złego słowa, bo po kilku miesiącach wizyt w końcu mogę pochwalić się świetnym stanem cery i takim też samopoczuciem. na dodatek jest on osobą bardzo uprzejmą, chętnie odpowie na każde pytanie (czytałam wiele opinii, które mówiły o tym, że niewystarczająco opisuje leczenie i metody - od tego jest pacjent, żeby zapytać o to, co chce wiedzieć), a przy okazji i zażartuje :) po raz pierwszy w życiu spotykam się z tak życzliwym i oddanym swojej pracy człowiekiem!

• 2

Nie wklada serca w to co robi.Leczenie rodem z wczesnego PRL.Tam czas sie zatrzymal.Pani pielegniarka powinna nianczyc prawnoki.Wypisac recepte i zbyc ,zadnych dodatkowych badan i testow,a nastepnym razem to samo.Zenada z taka medycyna.

• 5

Bardzo duży plus za podejście do pacjenta. Pan Idzi jest przyjaźnie nastawionym człowiekiem, a nie jak co poniektórzy lekarze - pępki świata, które pozjadały wszystkie zmysły. Krótko mówiąc, miałem problemy z trądzikiem. Kuracja okazała się skuteczna. Wizyty szybkie i konkretne. Gdyby nie było efektów to mógłbym narzekać na zbyt mało poświęconego czasu, ale w takim przypadku nie mam się do czego przyczepić. Jednak mam małe zastrzeżenie. Wiele osób przed zażyciem (i także w trakcie) zażywania podanego mi leku miały robione badania krwi zlecane przez dermatologa. Pan Podwojski nie kazał mi wykonywać żadnych badań. Uważam to za przejaw niekompetencji.

• 1

Niesamowicie nieuprzejmi są oboje, przyszłam po pomoc a oni nawet nie chcieli mnie wysłuchać. Nie zamierzam opowiadać o swoich problemach na środku korytarza wśród innych pacjentów. Mam prawo do prywatności!!!

• 5

Lekarz bardzo sympatyczny, nie owija w bawełnę, wzbudza zaufanie co najważniejsze, sprawdzone sposoby leczenia, Gorąco polecam lekarza!

• 5

Bardzo miły człowiek, zna się na swoim fachu i ma wieloletnie doświadczenie. A Pani pielęgniarka to fajna kobietka. Co chcecie ludzie od tej kobiety? Musi pilnować dokumentów ubezpieczenia. Bywam często u dr. Podwojskiego i gorąco go polecam innym.

• 1

Najgorsza jest ta Jego "phyrodakdyloniarka", zresztą nie wiem jak się określa niejednokrotnie naruszoną zębem czasu pielęgniarkę która zachowuje się jak wyrwana prosto z komunistycznego reżimu. Sumując, Lekarz OK (podobno, ja byłem tylko biedakiem z NFZ-u;), tylko ta stara "jędza" mnie przeraziła.

• 5

Osobiście polecam jak najbardziej sposoby leczenia. Wiele razy korzystałam z pomocy u lekarza Pana Idziego Podwojskiego. Bardzo zainteresował sie moim problemem i chciał pomoc. W 100% pomogł i wyjasniał w czym jest problem. Podjął bardzo precyzyjne metody leczenia i za to mu dziekuje.

• 1

odradzam lekarza, za każdym razem wypisuje te samą maść przy czym mówilam mu ze ten lek nie pomaga.on i ta jego stara pielęgniara zatrzymali się w miejscu nie rozwijają się wraz z medycyną

• 1

przypisuje lek w ciemno, na następnej wizycie znowu w ciemno, między wizytami zadzwonił na komórkę (numer mu podałam), że ma jeszcze tabletki - znowu opłata za wizytę. Leczenie bez skutku. A powinien zrobić posiew z drożdżaków, moim skromnym zdaniem.

• 5

Polecam!!! Długo poszukiwałam dobrego dermatologa, aż w końcu trafiłam na na Idziego Podwojskiego, ma sprawdzone, tanie sposoby leczenia, które naprawdę pomagają :)

• 1

po kilkudziesieciu wizytach u niego to brak kompetencji z jego strony, szafka roznych masci a problem dalej zostal diagnoza nie postawiona. ostatnio jego baaaardzo kompetentna pielegniarka wywalila mnie z dzieckiem z gabinetu bo nie dalam legitymacji do rejestracji (nie wyszla z gabinetu przez dobre 45 min. a przyszlu juz moja kolejka do gadinetu) taki gabinet to skandal. jezdze z dzieckiem po roznych poradniach (dziecko niepelnosprawne) ale z takim hamstwem spotkalam sie pierwszy raz!!!

• 5

Na prawdę przyjemna wizyta. Po pierwsze, poczucie humoru lekarza z pewnością wpływa pozytywnie na samopoczucie pacjenta. Szybka i fachowa ocena stanu zdrowia, dostosowanie leków do wymagań schorzenia, przedstawienie właściwości leków i 'szybka akcja'. Odpowiada na każde pytanie postawione przez pacjenta, ale nie przedłuża sztucznie wizyty. 9/10

• 5

leczy zgodnie ze swoją wiedzą i pomaga

• 5

takich lekarzy to szukac ze swieczka, polecam naprawde

• 5

mile podejscie do pacjenta szybka i fachowa ocena.

• 5

Moim zdaniem jest najlepszym dermatologiem w Ełku. CHodzilam do innych i nie bylam zadowolona. Jedynie p. Idzi Podwojski zdiagnozowal problem i w szybkim czasie podjął odpowiednie leczenie. Szczerze polecam

• 5

Według mnie dr Podwojski jest najlepszym specjalistą. Korzystałam z usług innych lekarzy, ale mój problem ze skórą pogłębiał się. Dr Podwojski postawił właściwą diagnozę. Jestem zadowolona z wyników leczenia. Zdecydowanie polecam.

• 5

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Zna się na rzeczy.

• 1

po takich ocenach - co tu komnetować. wszedłem, zobaczył, nic nie pwoiedział, recepta w rece i papa

• 1

Zdecydowanie odradzam nie wykazuje żadnego zainteresowania problemem dermatologicznym pacjenta, nie robi żadnego wywiadu odnośnie problemu, nie wytłumaczy na czym rzecz polega. Jestem ciekaw czy nadal posiada odpowiednie uprawnienia. Na którejś z kolei wizycie przepisał niemal to samo co na pierwszej. Brak słów za poświęcenie ok 5 min 50 zł.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat