lekarz Igor Karczewski

Ortopeda, Traumatolog, USG ortopedyczne

Maria

22.03.2016

w trakcie wizyty (wyznaczonej na godz 22 ) lekarz przysypiał, "zawieszał" się, ziewał, miał problemy z wypisaniem skierowania. Nie słuchał co się do niego mówi, nie zbadał kompleksowo i standardowo stwierdził,że nie zgadza się z opinią poprzedniego lekarza. Niczego nie sugerował, wyjaśniał itp . Na pewno nie wrócę na kolejną wizytę ! Znajomy wszedł (na 2 min ) usłyszał, że ma masować łokieć przed tv i czekać aż przestanie boleć i zapłacił standardową stawkę :( Leczenie, czy zarabianie pieniędzy przede wszystkim ?

Karol

10.10.2014

Po kilku wizytach, po zrobieniu MR okazało się, że doktor błędnie zdiagnozował moje chorzenie. Wg niego miałem mieć uszkodzoną łąkotkę, a po konsultacji u innego lekarza (dr Konika) okazało się , że mam naderwane wiązadła a łąkotka jest sprawna w 100% co potwierdziło się podczas ...

, że mam naderwane wiązadła a łąkotka jest sprawna w 100% co potwierdziło się podczas zabiegu. Nie skorzystam na pewno z usług tego lekarza.

Jacek Sufin

05.01.2014

Uprawiam MTB i... dopadł mnie konflikt udowo panewkowy. Doktor Karczewski zdiagnozował moją dolegliwość, wyjaśnił co z tym trzeba zrobić, zaproponował zabieg (artroskopia stawu biodrowego) w Sport-Klinice w Żorach i go przeprowadził. Dziś, po niespełna dwóch miesiącach od zabiegu po raz pierwszy wsiadłem na rower i zrobiłem lekki trening. Jestem mega zadowolony, zaczynam przygotowania do sezonu 2014
Doktor Karczewski poświęcił dużo czasu przed zabiegiem oraz zaraz po, by mi wszystko szczegółowo wyjaśnić, odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiewał wątpliwości. Obyśćie w życiu trafiali tylko na takich lekarzy - kompetencje, uprzejmość i komunikatywność na najwyższym poziomie.

Anonim

07.02.2012

stopa prawa -operowana z powodu paluch koslawego po zabiegu bardzo male dolegliwosci bolowe, doktor ne zalozyl gipsu, ajedynie na 5 tygodni but odciazajacy po 6 tygoniach komfortowe obciazanie stopy dla mnie bardzo fajny wynik estetyczny bylam operowana koniec pazdziernika 2011, dzisiaj pisze z AUSTRI- jestem ...

stopa prawa -operowana z powodu paluch koslawego
po 6 tygoniach komfortowe obciazanie stopy
dla mnie bardzo fajny wynik estetyczny
bylam operowana koniec pazdziernika 2011, dzisiaj pisze z AUSTRI- jestem na nartach poczatek lutego 2012
zadowolona posiadaczka zoperowanej stopy POLECAM DOKTORA

Anonim

02.11.2011

Doktor Karczewski operował moje kolano - rekonstrukcja więzadła - w Sport-Klinice w Żorach. Wszystko przebiegło bez komplikacji, bardzo szybko wróciłam do formy. Pan doktor jest zawsze miły, uprzejmy, wyjaśnia cierpliwie i wszystkie wątpliwości pacjenta i przeprowadza bardzo dokładne badania. Szczerze polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Katowice"?

Katowice, Wojewódzka 7
szpital Św.Elżbiety