dr n. med. Igor Kryczyński

Psychiatra, Seksuolog

Znam Dr. Kryczynskiego od 1995 roku. Pomagal mojej SP Mamie. Byl cierpliwy, bardzo uprzejmy, profesjonalny. Wykazywal ogromna wiedze medyczna poparta doswiadczeniem. Dla mnie w tamtym bardzo trudnym okresie byl najlepszym doktorem, doradca. Do dnia dzisiejszego w klopotliwych chwilach przypominam sobie co mowil i wracam do tego obecnie dajac rady moim 2 synom. Nie przesadzal z farmakologia. Wspieral, doradzal, rozmawial. Bez niego i jego wiary w moja sile prawdopobie bym sie zalamala i nigdy nie wyszla z dolka . Doktor jest niezwykla uprzejmy i delikatny. Czy jest godny polecenia? TAK!!!! Z ...

Czy jest godny polecenia? TAK!!!!
Z ogromnym szacunkiem Malgorzata Witkowska

Leczył mnie dosyć dawno z miernym skutkiem.Leki ,które mi zalecał pogarszały mój stan zdrowia.Dwa lata temu gdy miałam epizod depresyjny inny lekarz w przychodni publicznej zaordynował mi lek ,którego głównym składnikiem jest paroksetyna bardzo mi pomógł.Mogę normalnie żyć.