lekarz Ilona Piechuta-Kośmider

kokulka

29.02.2016

Trzech zdrowych synów, każdy zobaczył najpierw Panią doktor, ponieważ przy każdym porodzie była praktycznie od początku do końca. Pani doktor, dziękujemy! Wkrótce wpadnę, proszę wyczarować córkę w usg ☺

19.02.2013

Szczerze polecam panią doktor. Dzięki niej mamy córeczkę! Lekarz kompetentny i z ogromnym doświadczeniem.

09.12.2012

Trafiłam do Pani ginekolog ze względu na to iż posiada USG, (wcześniejszy ginekolog go nie miał,podejrzewał polipy ale nie mógł potwierdzić diagnozy)po badaniu uzyskałam informacje, iż nie mam problemów z polipami. Po dwóch miesiącach okazało się, że mam plamienia. Zgłosiłam się ponownie. Pani Ilona nakazała mi jak najszybszy zabieg usunięcia polipów!!!! Zgłosiłam się na oddział szpitala gdzie przyjmuje Pani doktor i tam wykonała mi zabieg ŁYŻECZKOWANIA!!! W międzyczasie zgłaszałam problemy z niepłodnością. Pani Ilona nakazała wykonać badania mężowi. Po ich wykonaniu, przepisała mężowi leki, które systematycznie zażywał. Mimo to mieliśmy w dalszym ciągu problemy z zajściem w ciążę. Dzięki Bogu wykonałam wraz z mężem dodatkowej konsultacji medycznej. Nowy lekarz odrzucił wszystkie leki, które mężowi zapisała Pani doktor. Wykonał mi pełną diagnostykę ginekologiczną, badania potwierdziły występowanie w dalszym ciągu polipów (wpływały na moją bezpłodność)po ich usunięciu (histeroskopia) oraz dobrze dobranymi lekami (każdorazowo potwierdzano badaniami skuteczność ich działania!!!), zaszłam w ciążę w trzecim miesiącu od wykonania zabiegu. Ogólnie po przygodzie z Panią doktor stwierdziłam: odchudziła mój portfel, nie do diagnozowała mnie do końca, wykonała zabieg, którego już raczej nie stosuje współczesna medycyna, faszerowała męża niepotrzebnymi lekami. Wszystko to spowodowało, że straciłam sporą ilość czasu zanim zaszłam w upragnioną ciążę.

07.10.2012

Gorąco polecam tą Panią doktor. Nigdy nie zbywa pacjenta, zawsze znajdzie czas. Dzięki temu jakim jest wspaniałym człowiekiem wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, a rozmowa z Panią doktor sprawia, że człowiek się uśmiecha. Najważniejsze jest jednak jej ogromne doświadczenie i skrupulatność w procesie leczenia. Dzięki niej, bo długich wędrówkach od lekarza do lekarza, w końcu powitaliśmy na świecie naszą córeczkę :) W szpitalu Pani dr interesuje się pacjentami, co sprawia, że z żadnym problemem człowiek nie pozostaje sam.
Słowem Lekarz - Anioł :)

28.09.2012

Polecam panią Piechutę-Kośmider. Nie zgadzam się z opinią, że nie uznaje znieczuleń przy porodach, to jakaś bzdura. Prowadziła moje dwie ciąże. W moim przypadku, to ja sceptycznie podchodziłam do znieczulenia przy pierwszej ciąży, Pani doktor jednak zaleciła wcześniejszą konsultację z anestezjologiem, na wypadek gdyby w trakcie porodu ból okazał się nie do zniesienia. I tak rzeczywiście się stało, skorzystałam ze znieczulenia. Polecam. jedyny minus - dużo pacjentek i długie oczekiwanie na wizytę. To jednak potwierdza wysokie kompetencje pani doktor.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Jagiellońska 29A/1
Gliwice

Włodzimierz Migacz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus Aegroti" S. C. , ul.Żelazna 1, Katowice
Gajowa 44
Częstochowa