lekarzIlona Piechuta-Kośmider

Katowice
50,266075819,0410774

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.4512345
23 opinie

• 5

Szczerze polecam panią doktor. Dzięki niej mamy córeczkę! Lekarz kompetentny i z ogromnym doświadczeniem.

• 1

Trafiłam do Pani ginekolog ze względu na to iż posiada USG, (wcześniejszy ginekolog go nie miał,podejrzewał polipy ale nie mógł potwierdzić diagnozy)po badaniu uzyskałam informacje, iż nie mam problemów z polipami. Po dwóch miesiącach okazało się, że mam plamienia. Zgłosiłam się ponownie. Pani Ilona nakazała mi jak najszybszy zabieg usunięcia polipów!!!! Zgłosiłam się na oddział szpitala gdzie przyjmuje Pani doktor i tam wykonała mi zabieg ŁYŻECZKOWANIA!!! W międzyczasie zgłaszałam problemy z niepłodnością. Pani Ilona nakazała wykonać badania mężowi. Po ich wykonaniu, przepisała mężowi leki, które systematycznie zażywał. Mimo to mieliśmy w dalszym ciągu problemy z zajściem w ciążę. Dzięki Bogu wykonałam wraz z mężem dodatkowej konsultacji medycznej. Nowy lekarz odrzucił wszystkie leki, które mężowi zapisała Pani doktor. Wykonał mi pełną diagnostykę ginekologiczną, badania potwierdziły występowanie w dalszym ciągu polipów (wpływały na moją bezpłodność)po ich usunięciu (histeroskopia) oraz dobrze dobranymi lekami (każdorazowo potwierdzano badaniami skuteczność ich działania!!!), zaszłam w ciążę w trzecim miesiącu od wykonania zabiegu. Ogólnie po przygodzie z Panią doktor stwierdziłam: odchudziła mój portfel, nie do diagnozowała mnie do końca, wykonała zabieg, którego już raczej nie stosuje współczesna medycyna, faszerowała męża niepotrzebnymi lekami. Wszystko to spowodowało, że straciłam sporą ilość czasu zanim zaszłam w upragnioną ciążę.

• 5

Gorąco polecam tą Panią doktor. Nigdy nie zbywa pacjenta, zawsze znajdzie czas. Dzięki temu jakim jest wspaniałym człowiekiem wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, a rozmowa z Panią doktor sprawia, że człowiek się uśmiecha. Najważniejsze jest jednak jej ogromne doświadczenie i skrupulatność w procesie leczenia. Dzięki niej, bo długich wędrówkach od lekarza do lekarza, w końcu powitaliśmy na świecie naszą córeczkę :) W szpitalu Pani dr interesuje się pacjentami, co sprawia, że z żadnym problemem człowiek nie pozostaje sam. Słowem Lekarz - Anioł :)

• 5

Polecam panią Piechutę-Kośmider. Nie zgadzam się z opinią, że nie uznaje znieczuleń przy porodach, to jakaś bzdura. Prowadziła moje dwie ciąże. W moim przypadku, to ja sceptycznie podchodziłam do znieczulenia przy pierwszej ciąży, Pani doktor jednak zaleciła wcześniejszą konsultację z anestezjologiem, na wypadek gdyby w trakcie porodu ból okazał się nie do zniesienia. I tak rzeczywiście się stało, skorzystałam ze znieczulenia. Polecam. jedyny minus - dużo pacjentek i długie oczekiwanie na wizytę. To jednak potwierdza wysokie kompetencje pani doktor.

• 1

Nie polecam p. Doktor. To prawda, ze jest miła ale do momentu porodu. Nie uznaje znieczulen, liczy sie tyLko poród naturalny a sposób w jaki to komunikuje stawia wiele do życzenia. Nie potrafiła rownież prawidłowo wyleczyc mnie z żakazenia drogmoczowych zmieniajac lek trzykrotnie co w efekcie trwalo trzy miesiące. Moja przygoda z p. Doktor zakończyła sie zmiana lekarza w 9mcu ciazy i absolutnie nie żałuje. Zakaznie zostało wyleczone w ciagu kilku dni co potwierdziło badanie moczu a poród ze znieczuleniem był wyjątkowy. Z reszta sposoby leczenia p. Doktor podważyl inny lekarz do którego mam bezgranicznie zaufanie.

• 5

Polecam wizyty u pani doktor; kiedy zaszłam w ciążę szukałam dobrego ginekologa; pani doktor została mi polecana przez koleżankę; podzcas wizyty pani doktor jest miła i kompetentna; polecam

• 5

Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Zawsze służy radą i pomocą.Jak przyjmuje pacjenta w szpitalu w którym pracuje nigdy nie bierze pieniędzy. Polecam wszystkim kobietą a zwłaszcza kobietą w ciąży.

• 5

Świetny specjalista i lekarz w życiu nie zamieniłabym jej na innego lekarza!!! Dużo jej zawdzięczam!!!

• 5

najlepsza pani doktor na świecie polecam wszystkim kobietom .;)

• 5

Bardzo polecam pania doktor. Jest kompetentna, serdeczna i bardzo fachowo zajela sie moja ciaza.

• 5

najwspanialsza Pani Doktor !!!!zawsze mająca czas dla pacjentki, miła, delikatna,zawsze uśmiechnięta.....z miłą chęcią poleecam wszystkim kobietą!!!!

• 5

Super lekarz, polecam! Wyjątkowe podejście do pacjenta, zrozumienie i cierpliwość, pani doktor zawsze jest uśmiechnięta i całościowo podchodzi do problemów pacjenta.

• 5

Bardzo dobry lekarz, dziękuję Pani doktor za wyleczenie !

• 5

Wspaniały lekarz, nastawiona na znalezienie przyczyny i rozwiązanie problemu anie tylko na branie pieniędzy. Jedyna, która rozwiązała mój problem. Polecam z czystym sumieniem

• 5

wspaniała ciepła osoba, kompetentna i rzeczowa, bardzo pomocna.

• 5

Super kobieta i lekarz wzbudzający zaufanie pacjenta,zawsze ma czas nawet jak nie może odebrać telefonu to oddzwania każda jej pacjentka jest dla niej ważna. Ale najważniejsze to wysokiej klasy specjalista. Dzięki Pani Dktor mogę się cieszyć moimi dziewczynami (4 lata, 2 miesiące). Gorąco polecam każdej dziewczynie i kobiecie.

• 5

Z całego serca polecam Panią doktor ! Jest ona naprawdę bardzo dobrym lekarzem, od 5 miesięcy się u niej lecze i naprawdę bardzo przykłada się do tej pracy ! Jeszcze raz gorąco polecam !

• 5

Pani Doktor bardzo kompetentna,rzeczowa,zawsze ma czas dla pacjenta.prowadzi juz moja druga ciąże.polecam z czystym sumieniem!!!

• 1

Tragedia! Zdecydowanie ODRADZAM! Dziecko wyladowalo na OIOM'ie po porodzie bo SZ. Pani doktor przeoczyła sobie wyniki badań robione w 35 tygodniu ciazy

• 5

Gorąco polecam! Leczę się od 19 roku życia u Pani Doktor, to już prawie 7 lat. Kompetentna, przesympatyczna, opanowana. Przede wszystkim spokojnie odpowiada na każde pytanie, nawet te same zadane po raz nasty:) specjalista w każdym calu.

• 5

NAPRAWDĘ WSPANIAŁA LEKARKA, KTÓRA ZAWSZE MA CZAS DLA SWOICH PCJENTEK OSOBA GODNA ZAUFANIA POLECAM!!!!!!!!!!!

• 1

zla opinia za popelnione bledy medyczne lekarz bez serca

• 5

Pani doktor to wzór do naśladowania dla innych ginekologów położników. Bardzo miła, , sympatyczna, uprzejma osoba. Już podczas pierwszej wizyty wzbudza zaufanie. O każdej porze dnia i nocy można do niej zadzwonić a ona wysłucha, doradzi, pomoże gdy jest jakiś problem. Moją pierwszą ciążę poprowadziła wzorowo.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat