Imad Ramzi-Samaan

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.85
12 opinii

Jest to lekarz z "górnej półki"( oczywiście w pozytywnym znaczeniu). Ma wieloletnie doświadczenie, leczył mojego syna i to właśnie On mi go uratował ( pod wpływem temperatury dziecko w szpitalu dostało drgawek i traciło przytomność), nawet jak mój mąż był mały to był jego pacjentem. Świetny lekarz- oby na takich tylko trafiały nasze dzieci, a najlepiej ażeby nie chorowały.

Zdecydowanie polecam tego lekarza.Mój synek długo chorował na anginę,byłam u różnych lekarzy. Dopiero Pan doktor pomógł.choć pierwsza wizyta była prywatna,to przyjął nas o 21.00 i zlecił wszystkie potrzebne wyniki,ale to już na NFZ w szpiatlu w Środzie. Przyjechaliśmy tam następnego dnia rano,profesjonalnie nas przyjęto,a Pan Doktor przy konsultacji z innym lekarzem za każdym razem badał Malucha i poświęcał mu tyle czasu,ile było trzeba.

ja również polecam doktora leczylam swoje dzieci jak były małe teraz maja po 14,13 lat ja mogę stwierdzic ,że gdyby nie Pan doktor to nie wiem jakby było , ja równiez mam porównanie do pediatrów w lubinie jak i leczenia szpitalnego lubin a środa sląska zdecydowanie polecam drugi świetna miła opieka może warunki gorsze ale przecież nie oto chodzi ja POLECAM i doktora i oddział pedyatryczny w środzie

Bardzo polecam tego lekarza-świetne podejście do małego pacjenta, trafne diagnozy i bardzo solidne tłumaczenie jak należy stosować przepisane leki. Bardzo się cieszę,że trafiłam do dr Ramziego, bo pediatra,który badał moje dziecko, jak się okazało,jest do niczego. Dr Ramzi między innymi kazał zrobić badania i od razu okazało się,że mój synek za chwilę miałby anemię. Dzięki szybkiej reakcji lekarza wszystko jest ok. Bardzo polecam!

Moim zdaniem zbyt mało czasu poświeca dziecku poczekalnia wręcz klaustrofobiczna chore dzieci czekaja ze zdrowymi do kontroli. Zarejestrowanie dziecka do kontroli graniczy z cudem przyjęta dewiza kto pierwszy ten lepszy.

Wspaniały lekarz, który wie co robi.Wielu dzieciom uratował zdrowie, a nawet życie.Zawsze stawia trafną diagnoze.

WSPANIALY LEKARZ. INNI LEKARZE MOGLI BY BRAC PRZYKLAD!A DZIEKI TAKIEMU LEKARZOWI TO SZPITAL NAWET I OPIEKA W TYM SZPITALU TO SAMA PRZYJEMNOSC.WPANIALI LEKARZE I PIELEGNIARKI.INNE PLACOWKI MOZECIE BRAC PRZYKLAD.TAK TRZYMAC PANIE DOKTORZE

Prawdziwy Lekarz- poza tym ma bardzo kompetentny i uprzejmy zespół w szpitalu

GODNY POLECENIA , NIGDY NIE ODMAWIA W POTRZEBIE

Super lekarz, jeszcze sie na nim nie zawiodlam. Jest ordynatorem na oddziale dzieciecym w srodzie slaskiej. Zawsze ma trafne disgnozy. antybiotyk podaje tylko wtedy gdzy zachodzi potrzeba. Jesli jest konieczna hospitalizacja (tak jak bylo z naszym dzieckiem) kieruje do siebie do szpitala na oddzial i opieka jest naprawde super. zleca wszystkie mozliwe badania. Mam porownanie z pobytem w szpitalu w Lubinie. W Lubinie dziecko nie moze miec ze soba ulubionej przytulanki, swojego smoczka, butelki itp itd. Mama nie moze niczego zjesc na sali, napic sie kawy czy herbaty, poniewaz jak to stwierdzily panie pielegniarki- zostaje zapach...wspolczuje samotnym matkom, ktore musza opiekowac sie dzieckiem w szpitalu w lubinie. Natomiast Oddzial p. Dr. Ramziego jest przyjazny, kolorowy a personel mily, opiekunczy. W 100% polecam tego lekarza. Jest kompetentny, ma doswiadczenie, podejscie do dzieci i przede wszystkim jest lekarzem z powolania

super lekarz ,przedewszystkim nie leczy antybiotykami lekkiego przeziębienia .miły ,sympatyczny ,polecam wszystkim rodzicom

Bardzo dobry i skuteczny lekarz.Pełen zaufania, wyleczy dziecko bez zbędnych wizyt kontrolnych.Wiesz za co płacisz,i nie żałujesz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny