dr n. med. Ireneusz Łątkowski

Chirurg plastyczny

super są plastycy w Polanicy Dr.Łątkowski najfajnieszy i cudowny człowiek i fantastyczny miły lekarz nie tak typowy jak się spotyka myśli o pacjencie nie o sobie otwarty ciepły człowiek nie wyobrażałam sobie żeby inny lekarz mnie operował niż dr. Łątkowski

Dzięki panu doktorowi mam piękne piersi. Nareszcie. Po porodzie i karmieniu niestety nie wyglądały najlepiej, źle się z tym czułam. Udało mi się uzbierać pieniądze i przeprowadzić operację. Pan doktor to troskliwy i opiekuńczy człowiek dbający o swoich pacjentów.

Jestem tydzien po operacji powloki brzuch u dr.Łatkowskiego.Jestem zachwycona, zarówno jej efektem, jak i podejściem doktora i personelu klinki. Naprawdę nie spodziewałam się, że tak wspaniala opieka bede otoczona. Coś niesamowitego, z ręką na sercu polecam!

Uważam, że skala ocen i tak jest zbyt niska, gdyż nie da się w pełni odzwierciedlić kompetencji doktora Łątkowskiego! Przy jego profilu powinna być informacja, wzór do naśladowania. Prawdziwy specjalista!

Bardzo miły, sympatyczny lekarz, który nienaciąga pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania konkretnie i szczegółowo. Bardzo dobrze doradził mi w wyborze zabiegu, mimo że był tańszy niż pierwotny o którym myślałam. Efekt jest wspaniały!

Wraz z wiekiem, niektóre atrybuty kobiecości znacząco tracą na swoim uroku. Niestety same nic na to nie możemy poradzić. Na szczęście są jeszcze w tym kraju specjaliści jak doktor Łątkowski, który pomógł mi trochę w walce z czasem. Fantastyczny człowiek, mega poczucie humoru i podejście do klienta. Bardzo się cieszę, że miałam okazję go poznać :)

Trudno się nie zgodzić z tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat doktora Łątkowskiego, ja również jestem po operacji u niego i uważam, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Ludzie nareszcie zaczęli na mnie patrzeć inaczej, a ja sama nabrałam ogromnej pewności siebie

W moim przypadku doktorowi Lątkowskiemu udała się operacja plastyczna mojego nosa, gdzie trzeba było skorygować "nieciekawie" wyglądającą (przez co trudną do zoperowania) część chrzęstną. Efekt jest wręcz oszałamiający (jak i całkiem naturalny), nawet nie marzyłam o takim wygładzie nosa. Dziękuję.

Operacja plastyczna nosa to było przeżycie, którego nie zapomnę raczej do końca swojego życia. Na szczęście wszystko wyszło naprawdę super! Doktor Łątkowski sprawił, że teraz mogę poczuć się naprawdę pewna siebie i swojego wyglądu. Jeśli, zastanawiacie się czy zdecydować na ten ruch, to odpowiadam Wam: Tak, zdecydowanie warto!

U doktora Łątkowskiego miałam wykonywaną operację plastyczną nosa. Mój nos od kiedy pamiętam był źródłem moich kompleksów i nieśmiałości. Na szczęście, dzięki doktorowi to już przeszłość. Mam teraz piękny nosek, którym mogę się wręcz chwalić. Super gabinet, super ludzie, mega super specjalista. Nic więcej nie potrzeba.