dr n. med. Iwona Damps

Alergolog

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna i wyrozumiała. Wspiera pacjenta w chorobie. Młodzi medycy obecni czasem w czasie pracy pani doktor mają znakomity przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Wspaniały lekarz. Pani doktor jest wnikliwa, b sumienna, ciepła i empatyczna
przykład wzorowego lekarza. Dziękuję Pani Doktor!

Każdemu życzę takiego lekarza..Jest bardzo dokładna, świetny diagnosta, przemiła co daje komfort pacjentowi..Pozdrawiam Panią dr.Damps

Kolejka posuwa się wolno, ponieważ Pani Doktor poświęca każdemu z pacjentów dużo uwagi. Ma czas na dokładne zbadanie, wyjaśnienie, wkłada w to dużo serca. Bardzo pomogła w mojej chorobie. Dziękuję Pani Doktor i pozdrawiam!

To najlepsza lekarka z jaką się spotkałam, kompetentna, super dokładna, sumienna, a przy tym pełna empatii i szacunku do chorego.Zawsze potrafiąca pocieszyć w złych momentach. Jestem szczęśliwa, że trafiłam właśnie na takiego lekarza. Dziękuję Pani doktor za pomoc.