mgrIwona Łątka

Dietetyk dziecięcy

Jestem absolwentką studiów licencjackich zdrowia publicznego ze specjalnością dietetyka Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów magisterskich na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

Moje motto to „Lepiej zapobiegać niż leczyć”. Staram się w mojej codziennej pracy z pacjentami przekonywać ich, że warto zadbać o siebie i zmienić swój dotychczasowy styl życia. Dopóki nie spotka nas choroba nie zdajemy sobie sprawy jakie ...

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
4 opinie

• 5

Do Pani doktor zgłosiłam się dość spontanicznie w połowie sierpnia. Nie było to żadne postanowienie noworoczne, czy coś w tym stylu. Jedynym aspektem, który nakłonił mnie do tej decyzji był fakt, iż w tym roku szkolnym miałam Studniówkę. Od pierwszego spotkania zostałam potraktowana przesympatycznie i przede wszystkim bardzo profesjonalnie. Wnikliwy wywiad żywieniowy, zalecenie zrobienia potrzebnych badań, rozmowa na temat aktywności. To wszystko przekonało mnie, że trafiłam pod właściwe skrzydła. Na następnej wizycie otrzymałam swoją dietę. Od razu zaczęłam wprowadzać do mojego jadłospisu zasady Pani Iwony. Po pierwszym miesiącu schudłam nieco ponad 5kg. W następnych tygodniach było równie dobrze i obecnie, na początku lutego jest mnie o 22,4kg mniej. Nie powiem, żeby odchudzanie było łatwe, bo takie nie jest, ale sam jadłospis jaki otrzymałam jest bardzo ciekawy a potrawy proste do przyrządzenia. Dietę kontynuuję, gdyż miałam znacznie za dużo kilogramów. Pani doktor jestem wdzięczna za motywację, dietę i poświęcony mi czas! : ) Milena (18 lat).

• 5

Polecam. Moje próby odchudzania były różne, nawet produktami herbalife. Wydałam pieniądze, a rezultatów praktycznie nie było, aż wreszcie postanowiłam udać się do dietetyka, bo sama juz nie chciałam eksperymentować. Dzięki Pani Iwonie schudłam 15 kg i czuje sie wspaniale. Mam problemy z biodrami, kolanami zatem taki spadek masy ciała spowodował,że czuje się jak nowo narodzona.Monika 53

• 1
  • 3
  • 1

Zdecydowanie nie polecam! Pani sprawia wrażenie bardzo miłej, ale niestety.. niepomocnej "specjalistki". Strata czasu, pieniędzy i zaufania do kolejnego lekarza, który tak pięknie mówi o pomaganiu swoim pacjentom i swojej profesjonalności.

• 3
  • 2

Nie polecam tego dietetyka. Szkoda pieniedzy i czasu.

Gdzie przyjmuję

place 11