lekarzIwona Mazurewicz

Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
2.7512345
28 opinii

• 1

Szkoda słów ,takie osoby powinny kozy paść,dla mnie poziom jaki ta pani reprezentuje to śmiech na sali

• 5

Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Ja jeżdżę na wizyty do p. Mazurewicz już kilka lat, zaczęłam jeszcze jako dziecko. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to kompetentny lekarz. Niestety mam "problematyczne" uszy i co jakiś czas konieczna jest wizyta i oczyszczanie. Byłam chyba już u większości laryngologów w okolicy, ale z nimi mam tylko złe wspomnienia. Nieprawdą jest to, że p. Mazurewicz jest niemiła, również to, że liczą się dla niej pacjenci prywatni. Mi zawsze p. doktor każe przynosić skierowanie od lekarza rodzinnego, żebym nie płaciła za wizytę. Również w kolejce nie czeka się miesiąc, góra dwa tygodnie.

• 1

Niestety, jak większość komentarzy, ten też będzie negatywny. Liczą się tylko pieniążki, dla Pani Mazurewicz, smutne i prawdziwe. Radziłbym zmienić postępowanie, bo traci Pani klientów "pacjentów" których traktuje Pani jak rzeczy...

• 1

Strata czasu, pieniędzy, nerwów. Zachowanie chamskie, niesłowna, NIE POLECAM!!!!

• 5

Zdecydowanie polecam, miła i kompetentna osoba. Od razu rozpoznała moją dolegliwość. Leczenie przyniosło zamierzony skutek.

• 1

Strata czasu, pieniędzy, a nade wszystko zdrowia ... Widać medycyna to nie tak wymagające studia skoro kończą ja takie ... nazwijmy stan po imieniu ... miernoty.

• 2

Niestety ja sie podpisuje pod tymi niezbyt pochlebnymi komentarzami. Miałam wizyt kilka i prywatne i państwowe z dziecmi. Starsze dziecko w czasie wizyty dostało takiej histerii ze na kolejne jeździliśmy do Elbląga, młodszemu p.dr wyleczyła zapalenie przewodu słuchowego ale wizyta nie należała do przyjemnych. Rozpoznanie choroby też nie do końca trafne bo 2 innych laryngologów miało zupelnie inne zdanie co do choroby i jej leczenia i mieli racje bo mam zdrowe dzieci. Także do plukania uszu polecam natomiast przerośnięte migdały i zatoki niebardzo przynajmniej u moich dzieci.

• 5

Co wy ludzie za głupoty wypisujecie, że dr Mazurewicz jest niemiła? nie tłumaczy choroby? i jest beznadziejna? dziwne rzeczy, mi jakos polecił ta dr inny specjalista z innego miasta który w tym rankingu ma ocene 5, i ręczył za nią, więc dziwne jest to jak inni ludzie Ja oceniaja, jesli środowisko lekarskie Ją poważa, i dziwne ze jak nie ma miejsc na NFZ to nie chce przyjąć? a czy wy siedzielibyście za darmo po godzinach pracy? wątpie, mnie doktor przyjmuje i prywatnie i na NFZ, miałam u niej zabieg prywatny i kolejny juz zapisala mi na fundusz, czyli jest ludzka i ma uczucia, bo mogła powiedziec ze mam zrobic prywatnie, ale sama zaproponowała na NFZ, i udziela porad także telefonicznie, i nigdy nie wyczułam zeby byla niemila,a co niektorzy ludzie wypowiadający sie na forach niech sie zastanowia zanim kogos osądzą, ja bardzo polecam ta dr

• 1

Zdecydowanie odradzam. Po poinformowaniu tej pseudo lekarz o problemach z zatokami od razu wypisała antybiotyk, bez skierowania na RTG i zapytania się czy ma się problemy z żołądkiem. Myślę że tą Panią nie obchodzą ludzie, tylko ich kasa.

Bardzo gorąco polecam Malbork lub Kwidzyn tego lekarza odradzam:(

• 1

Bez ważnego ubezpieczenia albo kasy nawet do niej się nie wybierajcie bo chorzy ludzie nie są tak ważni .Ważniejszy jest papierek z ,którego ma kasę lub oczywiście gotówka to jeszcze lepiej .Nie polecam

• 1

Mazurewiczową trudno nazwać lekarzem specjalistą skoro ona w każdej wizycie musi mieć biznes . I życzę jej żeby jej dzieciak był traktowany przez innych tak jak ona traktuje nasze dzieciaczki . Odradzam !!!

• 5

Jestem bardzo zadowolona z wizyt a przeważnie są to prywatne.Leczenie dziecka niepełnosprawnego nie jest łatwe a i kontakt z rodzicem także.Pani doktor jest zawsze bardzo grzeczna i uprzejma do mnie i mojego dziecka co daje mi ogromny komfort.Dzięki już długiej znajomości gabinetowej udaje nam się utrzymac w bardzo dobrej kondycji.Dziękuję.

• 1

Po prywatnej wizycie następnego dnia trafiliśmy na oddział (koszt zabiegu 1900 PLN). W trakcie zabiegu komplikacje,problemy z wybudzeniem, po 3 dniach kontrola i do domu. Po tygodniu kolejna kontrola(tym razem upust - tylko 40 PLN). I niby wszystko OK. Nie zauważyła przetoki do nosa. Jej zdaniem wszystko OK. Córka - ma 7 lat i ma teraz problemy z przełykaniem i piciem.

• 5

Pani Doktor bardzo mi pomogła,a choruję na nowotwór.Szybko rozpoznała chorobę i dzięki niej teraz żyję.Cieszę się ,że są tacy lekarze.Jest bardzo uprzejma,a ja byłam na fundusz

• 1

jest bardzo nie miła a zwłaszcza dla dzieci. lubi krzyczec na nie.

• 1

Na umowiona godzine ( wizyta prywatna ) p. Mazurewicz przyjela innego pacjenta, kiedy zareagowalem ze to wlasnie ze mna byla umowiona, w sposob arogancki i bezczelny kazala mi wyjsc z gabinetu i czekac w korytarzu.Do wizyty oczywiscie nie doszlo , zrezygnowalem z jej uslug.Ta pani chyba nie rozumie ze przychodzac prywatnie jestem pacjentem ale przede wszystkim KLIENTEM. NIE POLECAM

• 1

Jeżeli macie Państwo wybór szpitala to polecam lekarzy i personel z Oddziału Laryngologii w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu. Są równym zespołem, a lekarze nie "zadzierają nosa" tylko współdziałają ze swoim personelem. W Sztumie panuje jakaś dziwna atmosfera, a Pani ordynator uważa, że KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA... a ludzi co leczą się na fundusz nie traktuje poważnie i z ignorancją...

• 5

Były to wizyty prywatne (bo rzeczywiście na kasę chorych długo się czeka), ale Pani dr poświęciła Synkowi dużo czasu i uwagi. W szpitalu podczas zabiegu też się interesowała, poradziła i poinformowała mnie, jak wygląda sytuacja. Przy wizytach tydz. po tyg. dała rabat cenowy, wcześniej też krople za DARMO. Także zdecydowanie polecam. Nie potrafię ocenić wizyt na kasę chorych, ponieważ takiej nie mieliśmy.

• 5

..... ......... ........... ........ pasi ?!

• 1

Bylem z dzieckiem u tej pani i niestety ale jestem bardzo zawiedziony poniewaz lekarka ani nie wytlumaczyla jaka to choroba ani nie dala na zadne badania, nie polecam a wrecz odradzam

• 1

Mało sympatyczna pani dr a nawet arogancka wobec pacjenta a nawet personelu pomocniczego

• 1

Pani dr nie miała ostatnio czasu przyjąć pacjęta , dziecko wymagało konsultacji ze skierowaniem od lekarza,miała to być wizyta państwowa,i Pani dr stwierdziła że na kasę chorych już nie ma miejsca,natomiast prywatnie przyjmie. Po prostu nie moge w to uwierzyć jak Pani dr traktuje pacjentów!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest zarozumiała,nie tłumaczy choroby i metod leczenia,nie traktuje pacjentów poważnie.

• 2

nie wiem jak mozna oceniac lekarza tylko po wygladzie! dla mnie pani doktor nie była uprzejma ponadto widziałam jak sie odnosi do klientów "na fundusz" a jak do tych prywatnie, którzy byli przyjmowani poza kolejnoscią!

• 1

Poszłam z bólem w całej twarzy (prawdopodobnie ropa w zatokach) ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu i pani Mazurewicz stwierdziła, że nie ma możliwości przyjęcia mnie od razu, zapisała na wizytę za miesiąc. Cóż, nie jest to lekarz z powołania jak widać.

• 5

Lekarz z powołania. Kompetentna, cierpliwa wobec pacjentów, i ich bliskich. Trudno w dzisiejszych czasach o takiego lekarza, który nie patrzy czy to pacjent, który przszedł prywatnie, czy jego leczenie będzie pokrywała Kasa Chorych.

Świetny laryngolog.Wyleczy każdego.Gorąco polecam

• 5

SUPER POLECAM! MIŁA, ELOKWENTNA, MĄDRA, PIĘKNA,UROCZA, SEXOWNA, BARDZO ZADBANA, po prostu będę cześciej chorował aby spotykac tak Uroczą osobę! Tylko szybko i skutecznie mnie wyleczyła wiec narazie niestety jestem zdrowy!

Gdzie przyjmuję

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat