lek. med. Iwona Świdzińska

Dermatolog, Wenerolog

2,5
2,5
1,5

Trafiłam do tego lekarza z 2 problemami. Od początku była napięta atmosfera, bo zadawałam pytania. Drugi problem to był trądzik i z tym tematem zaproponowała dodatkową wizytę w tygodniu, obiecując, że dobierze mi kosmetyki. Po pierwszej wizycie dostałam źle wypisaną receptę, cierpliwie wróciłam do placówki i poprosiłam o poprawienie jej, nie robiłam z tym najmniejszego problemu, mimo że straciłam czas. Wizyta druga dodatkowa była 3 dni później. Po zapisaniu się, czekałam cierpliwie na swoją kolej. Weszłam jako ostatnia. I tu zaczęły się schody. Lekarz nie przeczytał swoich notatek z wizyty 3 dni wcześniej, mylił historię, chciał zmienić lek, kiedy wcześniej kazał kontynuować. Na moją uwagę, że jest mi trudno dobrać kosmetyki pielęgnacyjne, bo nawet dermokosmetyki mają nie zawsze najlepszy skład, powiedziała nerwowo, że to nie prawda, że mam złe nastawienie. Straciłam cierpliwość i powiedziałam, że na coś innego się umawiałyśmy. Usłyszałam, że zrobiła dla mnie wszystko, co było możliwe, że umówiła dodatkową wizytę, że wcale się nie śpieszy i jest jej bardzo, bardzo przykro. Żadnego merytorycznego odniesienia do moich zastrzeżeń. Oprócz dużego napięcia w głosie, wciąż się uśmiechała.
Nie polecam lekarza, który nie szanuje pacjenta, nie ma dla niego cierpliwości i życzliwości. Na koniec usłyszałam, że przychodzę z rozlicznymi problemami, było ich dokładnie 2, z czego jeden - tylko wypisać receptę, bo badania zrobione były jednoznaczne. Takie postępowanie jest manipulacją emocjonalną. Jako pacjent nie życzę sobie tego, szczególnie, że przychodzę z krępującym problemem. Będę szukać pomocy u kogoś, kto chce i umie pomóc, a do tego dba o pacjenta. Żałuję, że straciłam czas i poczułam się bardzo źle wychodząc z gabinetu.

Pani dermatolog była dość znudzona i niechętnie wstała aby zdiagnozować przypadłość!! Nic nie poradziła, nic nie wykonała, tendencja "umywam rączki". Nie polecam, szkoda czasu.