lekarz Iwona Wagner

Rzekoma Dr.Wagner bardzo ładnie mówi lecz jeśli chodzi o postawienie diagnozy dziecku to już jej nie wychodzi , wprowadza w błąd i bagatelizuje objawy dziecka co w ten sposób naraża zdrowie i życie dziecka. Nie polecam. A nie która Pani z rejestracji medicusa jest nieuprzejma , jeśli nie podoba się praca to proszę się zwolnić a komuna już zniesiona..

Jestem bardzo niezadowolona i rozczarowana podejściem Pani doktor, jeżeli ważniejsze są dogmatyczne wierzenia od zdrowia dziecka to jestem na nie .. w moim mniemaniu bardzo nie profesjonalna

Gorąco polecam,zawsze profesjonalne podejście,miła i sympatyczna. Mam pewne uwagi do niektórych pielęgniarek z rejestracji,traktują pacjenta jak intruza,niemiłe, podkreślam niektóre(młoda z krótkimi bląd włosami i najstarsza ).

Gorąco polecam,zawsze profesjonalne podejście,miła i sympatyczna.

Bardzo dobry lekarz, miła i sympatyczna osoba. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Godna polecenia!

Zawsze znajdzie czas na poradę, nawet przez telefon i po godzinach pracy.

Zawsze znajdzie czas na poradę, nawet przez telefon i po godzinach pracy.

Bardzo miła pani doktor.Moje dziecko chętnie odwiedza przychodnię,w której pracuje Pani Wagner.Inni lekarze również są sympatyczni, ale my wybrałyśmy panią Doktor.

Bardzo dobra lekarka godna polecenia. Długo szukałam odpowiednego pediatry, a z poczatku nieufnie do niej podchodziłam jednakże przekonałam się iż jest to bardzo dobry specjalista. Jest uprzejma, nie bagatelizuje obeserwacji własnych nad dzieckiem i gdy ma sie jakieś wątpliwości wysła na dodatkowe badania, potrafi słuchać, leczy dobrze, a przede wszystkim nie faszeruje od razu antybiotykiem stara się gdy istnieje taka możliwość przepisywać leki które sa bardziej na bazie ziół. Pyta o pacjenta jak sie czuje ma podejscie do dzieci, potrafi poradzić, doradzić. Jest godna polecenia ze wzgledu na fakt iż ...

Jest godna polecenia ze wzgledu na fakt iż nie leczy antybiotykowo wyłącznie, wręcz stosuje tylko w przypadku gdy innego wyjscia nie ma badz gdy leczenie objawowe było nieskutecznie, informuje o chorobie i jaki moze byc przebieg, słucha co ma sie do powiedzenia i potrafi w sposob zrozumiały wyjaśnić wszystko.
Lekarz z powołania i do tego trakttuje pacjenta po ludzku a nie przedmiotowo.